Karakterim hakkında ne düşünüyorsunuz beyler?

ben çabuk sinirlenirim ama hemen affederim hatta unuturum olan olayı neye neden olayı kızdığımı...

çok kıskancımdır sürekli kontrol etmek isterim bi de triplerim bazen ağır olur cevap vermezse vermem ama içim içimi yer bu da yüzümden belli olur.

çok güler yüzlüyüm sinirlendiğimde bile gülebilirim herkese karşı tanıdık tanımadık herkese gülerek bakarım gülerek konuşurum neşeli gülerim.

futbolu ve arabalarla da ilgiliyim biraz.

tv izlemem radyo dinler kitap okurum iki sene oldu tv açmadığım hatta evime almayı bile düşünmüyorum.

anlayışlıyım sağdığım dedikodu asla yapmam gıybet etmem benim yanımda başkasını eleştiren olursa çok kızarım

pat diye söylerim düşündüğümü hiç ölçüp tartmadan...

karakterim hakkında ne düşünüyosunuz ?

Güncellemeler:
yengeç değilim :)))

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• çabuk sinirlenme olayı biraz sıkıntı olabilir..hem affederim demişsin ama sinirlendiği bir kişi sana yaklaşırken bir şey sormak istediğinde tekrardan düşünür gibi geliyor..bunu yenmeye çalış..kıskançlık olayı aşırıya kaçmazsa normal karşılanabilir..ama sürekli kontrol bunaltır buda eksi bir davranış..güler yüzlülük her zaman kazandırır..futbol ve araba olayında erkeklerle muhabbet edebilceğin konuların var senin için artı yine..açık sözlü olmak bir nevi iyidir..ama ölçüp tartarak söylemek yani hani söylemek istediğini farklı bir yoldan ama aynı sonuca çıkan cümlelerle dile getirirsen belki karşı taraf kırılmadan ne demek istediğini anlayabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arada dengesizlikleriniz olsa da , kendinden emin bir karaktere sahipsiniz .

0|0
    0|0
  • benim gibi kafayı yemişsin, ileri derece gevşeklik sendromu. ben 30 yaşındayım, otoriteyi sallamama gibi bir sorunum var. müdürlükmüş yöneticilikmiş hiç sallamam. kariyermiş pehh :) varsa yoksa para arkadaş.

0|0
    0|0
  • çok gizemlisin, sen kitap yazmalısın boş şeyler sana göre değil ve mizah anlayışın çok geniş zevklisin ama bunu farkedecek zekaya sahip olmalı çevredekiler, düz sex sana göre değil senin tarzın bdsm, sıradan değilsin ince zevklere sahipsin

0|0
    0|0
  • bence normal hatta neşeli bir insansın bunda dolayı mutlu olmalısın ayrıca ben yengeçim :)

0|0
    0|0
  • Sen 1 numarasın.

0|0
    0|0
  • senin gibi kızlara sinir olurum

1|0
    0|0
  • yolunda oldugum karakter durumunu gördüm sende sonumuzu pek hayır görmüyorum ama hoşnut oluyorum bu durumdan kimseyi takmamak içinde bulundugum durumda aslında bulundugum ilden basıp savaşın oldugu yerlere gitmek ve nirvanaya ulaşmak var

0|0
    0|0
  • yengeçmisin:)))))))

0|0
    1|0
  • evlenmeyi düşünürsen oğluma alayım kız seni bu ne güzel karakter :)))

0|0
    0|0
  • hiç iyi şeyler düşünmüyorum.:)

0|0
    0|0
  • sevdiğin erkeği hertürlü mutlu edersin sen...

0|0
    0|0
  • çok kızıyorsan affetmemen gerek olmamalı böyle

0|0
    0|0
  • Olması gereken karakter ama en önemlisi dürüst olmak güvenilir olmak sorumlu olmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...