Arkadaşım bana gay olduğunu söyledi. Arkadaşlığımıza sınır koymalı mıyım?

Gizli Üye
Sosyal arkadaşlarımdan birisi geçen gün herkesin içinde gay olduğunu söyledi.Biz başlarda şaka filan zannettik ama başka bir erkekle öpüşürken çekilen fotolarını gösterdi.Erkek arkadaşını bizimle tanıştırdı.Gay olan arkadaşımız bize karşı kötü hiçbir davranışı bulunmayan birisi ama ikilemde kaldım.Acaba arkadaşlığıma sınır koymalı mıyım?
Arkadaşım bana gay olduğunu söyledi. Arkadaşlığımıza sınır koymalı mıyım?