En yakın kız arkadaşınız lezbiyen olduğunu açıklasa

ve uzun zamandır size ilgi duyduğunu ama sizin lezbiyen olmadığınızı düiündüğü için açılamadığını ama artık dayanamadığını söylese ne yaparsınız? Onunla arkadaşlığı sona erdirir misiniz?

0|0
322

En İyi Erkek Görüşü

• ha ha ha bir olaya bak. gerçi tercih meselesi yargılamamk gerek. eğer gerçekten sevdiğin bir arkadaşınsa tercihine saygı göstermen ve arkadaşlığını bu nedenden dolayı bitirmemen gerk. ama seninle bişey yaşamak istiyorsa ve sen böyle bişey istemiyorsan sende kendi tercihini söyleyip aynı saygıyı ondan beklediğini söylemen yetrli olacaktır. değişiklik iyidir diyorsanda sen bilirsin.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• İnsanların tercihi,sana zararı yoksa rutin davranırım,

0|0
    0|0
  • İçinden nasıl geliyorsa öyle davran

Kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap..

0|0
    0|0
  • sevişirmiydim la ben acaba kız olsam onla :D

0|0
    0|0
  • kiz olsam biseksuel olurdum yani hem kendi hem karsi cinse karsi ilgi ama erkegim ve heteroseksuelim :)

0|0
    0|0
  • farzet bunu sana söyliyen en yakın arkadaşın erkek ... o zaman ne cevap verirdin ? arkadaşlıgını sona erdirirmiydin ? soruya karsılık soru oldu ama idare et :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerde durum farklı en yakın arkadaşım senin göte göz koydum ben dese cinayet sebebi

0|0
    0|0
  • en güzelini yapmışsın:/

Cut.

0|0
    0|0
  • bunu gay olarak değiştirirsek arkadaşlığımı hemen kesmem ama fazla konuşmam baktım iyiden bana halleniyo arakaşlığımı bitirim

0|0
    0|0
  • böffffffffffffffffffff:((

0|0
    0|0
  • saygı duyarım hayat onun hayatı oda demek öyle mutlu oluyor

0|0
    0|0
  • sona erdirmelisin tehlikeli.

0|0
    0|0
  • Tobe tobe :D

0|0
    0|0
  • yoo lezbiyen olsa farketmez bana giren çıkan yokki

0|0
    0|0
  • evrım teorısı sacmalıktır alakası yok ayrıca cıkıver bısey olmaz

0|0
    0|0
  • kaç ondan kaaaç kim bilir gizlice senin nerelerini kesip durur

0|0
    0|0
  • ey ümmedi muhammet kıyamet yakındır :D

0|0
    0|0
  • bu konuda asıl senın ne dusundugun onemlı..

0|0
    0|0
  • Mesafe bırakırım

0|0
    0|0
  • Off şu lezbiyen gay muhabbetlerini bırakın artık ... Alayı sorunlu bunların aq

0|0
    0|0
    • sen de homofobik bir dangalaksın

• Çok salaksın ya samimi söylüyorum harbiden güldürdün :D Kendi kendinle tartışıyorsun :DSalsam şuraya köpek kuyruğunu yakalaması gibi dönücen :D Eşcinsel olanlar karşı cinsle ilişkiye giremez kısırdır demedim bu 1 , Gay herifler asla evlat yetiştiremez böle birşey imkansız demedim 2 , sana birşey öğretme gereksinimi duymayacağımı zaten önceki yazımda belirtmiştim liseni bitir bu 3. Şimdi al kokuşmuş vajinanı biyoloji biliyorum diye boş boş kendinle tartışma.

• Bu arada güncelleyip durma artık sümük gibi yapıştın tiksindim zihniyetinden.

• kendime çevirerek, araya mesafe koyardım biraz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer sevdiğim hoşlanacağım bir kızsa hem fizik hem karekter olarak. kabul ederim teklifini

1|0
    0|0
  • Sona erdirmem. Ben de böyle bir ilişki yaşamak istiyordum fırsat geldi derim.

1|0
    0|0
  • evet niyeti bozmuş arkadaş namusuma göz dikiyo :))

0|0
    1|0
Yükleniyor...