Kızlık zarı gerçekten yırtılmış mıdır?

Kız arkadaşlarım bilir. Şimdi bir bayan arkadaşım var konuşuyoruz sevgilim değil ama baya samimiyiz. Geçen akşam konu cinselliğe geldi ve bir kötü oldu. Anlat dedim. Bizim salak kız ilk masturbasyon deneyiminde parmağını yavaşça vajinasına sokmuş (16 yaşında o zaman) kan gelince korkmuş. Daha sonra kızlık zarının yırtıldığını anlamış. Cinsellik konu olunca kız salaklığına üzülüyor. Sizce gerçekten yırtılmış mıdır yoksa zedelenmiş olabilir mi? Moral olsun diye merak etme zedelenmiştir kolay yıryılmaz zaten yırtılsa çok acır ve baya kan gelir dedim.

Güncellemeler:
Hangi arkadaş böyle konuşur falan gibisinden şeyler söylemişsiniz. Olay şöyle gelişti; bir sebepten ötürü kavga etmeye başladık ve ben buna küfür ettim çokta ağır küfürler senin ağzını s*ikerim gibi o da senin s*ikini keserim falan dedi vs baya küfür ettim yani çok sinirlenmiştim daha sonra sinirimiz yatışınca hiç bir insan benim penisimi kesemez o benim en kıymetli hazinem gibisinden bir espiri yaptım oda laf sokmaya çalıştı derken konu biraz cinselliğe geldi bu arada mesajlaşıyoruz.
kızı alacak değilim konu böyle gelişince biraz tadına bakarım dedim :D

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• KIZA NİKAHINA AL BARİM NORMAL BIR ERKEK kız arkadaş cınselılıkten konusmaz

2|0
    0|1
    • size kalsa bir kızla erkek arkadaş da olamaz zaten.

• olurda cınsel yonden konusmazlar seyıme parmak soktum bozulmusmudur gel bı deneyım deseymıs ıyımıs hey ya rabbım

Kızlar Ne Diyor 1

• bu nasıl mümkün olur ya, günlerce kendime gelemedim ilk beraberliğimde, kolay mı öyle hemen yırtılması? Bu arada nasıl bir arkadaşlık bu sana bunları anlatabiliyor?

0|0
    0|0
    • yani, yatmayı mı düşündün? Faydalanmak istedin durumundan. Arkadaşındı hani?

• kızlar diye genellemek lazım. Kişilik meselesi.

• öyle ama istisnalar kaideyi bozmasın şimdi

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlık zarı kişinin orta parmağından daha ileridedir ve parmakla bozamaz, dolayısıyla ya ilişkiye girmiş ya da dildo gibi birşey kullanmıştır.!

Ayrıca bunu okuyan kızları yanlış düşüncelere sevk etme, kızlık zarı kolay yırtılır ve acı vermez...

0|1
    2|0
    • Bilmedigin konularda yorum yapip eksi vermek neala memleket...Dahada cevap yok size kendi kendinize cozun...

• sanki ben eksiledim aksine ben teşekkür ettim

• olum bu kadar sazan olmayın. bu çok klasik bir hikaye. bakire değilim ama rahibeyim hikayesi bu. kanmayın bunlara

1|1
    0|0
  • Sen arkadaşlarınla bunları mı konuşuyorsun?

Hem de sevgilin bile olmayanlarla...

0|0
    0|0
  • birine ya da birilerine çaktırmıştır da kendini sana yamamak için böyle diyor olabilir.

0|0
    0|0
  • nasıl arkadaşlık bu amk anlattığı şeylere bak.

2|1
    0|0
Yükleniyor...