Sadece sürtünmüştüm bakire miyim?

Önceki sevgilimle sadece sürtünme yoluyla tatmin oluyorduk.Şu an nişanlıma bunu söylemelimiyim

Güncellemeler:
durup dururken söylemiyorum,o bana herşeyini anlatırken benim saklamam doğru değil sanki

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• dürüst olup anlatman gerekir ilişkilerde güven çok önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• sevgilin içine girmediyse fiziki olarak bakiresin fakat ruhen bakiremisin orasını bilemem bence söylememelisin belki tepkisi farklı olur

1|1
    0|0
  • İçin rahat etmiyorsa söyle bence.

0|0
    0|0
  • söyledğin anda nişlanı atar bundan emin ol seden soğur

kan gelmedityse devam et hayatına geçmiş send ekalsın

2|1
    0|0
  • bakiresin ama ruhun ...pu

2|1
    0|0
  • o soyledıyse sende soyle surtunup yalamıs yutmussun sonra namuslu bakıre numaralarımı yapıyorsun o yapmıs sende yapmıssın anlayacagın tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus kendı yapmıssa katlanacak ayrıaca sana sakın soyleme dıyen kasarlardan da ıgrenıyorum

0|0
    0|0
  • sana bir iyi bir de kötü haberim var.

iyi haber nişanlın sni götünden sikecek.kötü haber bir daha o götü bile sikmicek :)))

0|0
    1|0
  • Bakiresin ama namus gitti

2|1
    0|0
  • Bakiresin ama motorsun!

2|0
    0|0
  • hiçbi burdakileri okumadın hiçmi araştırmadın insanlarla kafa yapıyon içine girmeyince bişey olmuyacağını bilmiyonmu nerde yaşıyon söyle nişanlınada onuda elinden kaçır

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Söyle de bıraksn seni

0|1
    0|0
  • Söyle bence.

0|1
    0|0
  • Sen eski sevgilinle yaşadıklarını sevgiline anlatığında tahrik olabilir. Bu da işinize gelir.

0|0
    0|0
  • söyleme geçmişte kalmış oda sana bu zaman kadar yattıklarını söylese sen daha az kalırsın :)

0|0
    0|0
  • O zaman söyle.

0|0
    0|0
  • seviyorsan söyle bence

0|0
    0|0
  • Bakiresin balım rahatla

0|0
    0|0
  • Söyleyerek huzuru kaçırma.

0|0
    0|0
  • vicdanın rahat ediyorsa bakireyim de

2|0
    0|0
  • söyle de siksin ikinizi de ahahahaha

1|2
    0|0
  • Onu doktor bilir ama sürtük olmuşsun...

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sakın sakın söyleme...neden sadece sürtündüğüne inansın ki..sonuçta o da birileriyle beraber oluyor..sadece sürtünmüyor..geçtiğiniz yolları biliyor..ağzını açarsan sıkıntı olur...

1|2
    0|1
  • adam bişimi farkettide sen dururp dururken kaşınıyorsun

0|1
    0|0
  • Bak ahlak bekçileri görev başına gelmişler yine.. Burada yazanların hepsi el değmemiş çiçek koklatmamış kaktüs.. Neyse arkadaşım, sen sen ol hayatını paylaşacağın adamdan hiç bir şeyi saklama..bütün içtenliğinle anlat ona. Ne yaşadıysan geçmişinde kaldı artık senin, nişanlın seni ruhunla sevmeli ve kaldırabilmeli. Belli ki o da kırmış cevizleri ki sana anlatmış,sende gizleme.

2|1
    0|0
  • sakın sakın...ağzını açma boş ver

0|1
    0|1
  • Sanki nişanlın hiç halt yemedi de, bu ne dürüstlük böyle.

0|1
    0|1
    • o söyledi ama

• ama o erkek di mi o yapar . sen ise yaptıgını söylesen kaşr olursun , yukarıdaki yorumlar gibi motor bilmem srtük falan.. bence söyleme

• Nişanlın bakir mi?

1|1
    0|0
    • değilmiş

• aynne katılıyorum söyleıdkerıne erkekler herhaltı yiyor herşeyi yaşıyor zamanı gelınce el değmmeiş bakire rıyorlar yüce adelet büyüktür..

• Ozaman sende dürüst ol ama yaşadığın hiç bişeyden utanma senin hormonların duyguların yok mu? O nasıl gögsünü gere gere anlattıysa sende anlat. Yaptıkların ayıp falan değil her gencin yaptığı seyler

Yükleniyor...