Bir kızın dış görünüşüden,çhal ve hareketlerinden lezbiyen olup olmadığını anlayabiliyor musunuz?

Bir kızın dış görünüşüden,hal ve hareketlerinden lezbiyen olup olmadığını anlayabiliyor musunuz?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• yok ya anlasilmiyor malesef, iki tane taniyorum ve birinde hic anlayamiyorsun ama digeri davranislari durusu falan erkek gibi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zor olsa gerek erkekler belli ediyorda kızlar yine kız gibi davranmıyor mu? nie sordun bak bende bunu merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Feminense zor kadın zekasından bahsediyoruz burda belli etmek istemezse etmez ama ben anlarım

1|0
    0|0
  • Erkeksi lezbiyen değilse anlamak imkansız gibidir. :)

0|0
    0|0
  • valla bu zamana kadar sadece 1 arkadaşım biseks olduğumdan şüphelendiğini itiraf etti. :)

1|0
    0|0
  • yok canım nerde taş gibi hatun, çok sağlam kız vs diye tabir ettilerim lez çıktı. asılmadığı sürece anlamıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tanıdıgım bır lezbıyen vardı,bıraz cırkınceydı,ozguvenı yoktu,demıstımkı ılk bu evlenır oldugu gruptan.. yemın ederım ilk o evlendı ıclerınden sonra adamdan ayrıldı 2 ıncıyıde buldu.. kendınden 15 buyuk bır adamla evlendı hemde...hamileydi...

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın Dostum :)

0|0
    0|0
  • dostum kızın dışgörünümünden asla alayamaz insan ama hal ve hareketlerinden anlaşıla bilir yani beden dilinden 1 erkeklere ilgisiz bayanlara ilgiliyse 2 güzel bir kız geçtiginde ardından veya yanındayken digerinin gögüslerine organına bakması 3 diger kıza sürekli güzelligi hakında iltifat etmesi mesela vucudun çok sexi kalçan çok güzel falan demesi den az çok anlaşılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...