Sevgilin varken başkasına tutulmak

5-6 yılık uzaktan ilişkim var. yaş 25. yılda 1 kere görüşebiliyoruz bu yıl gelemedi bile.. Zamanla göz görmeyince duygular köreliyor. Cinsellik yaşandı diye kızı bırakamadım, evlilik planlıyorum tabii ki. Ha istemeye istemeye ama yapacak bir şey yok, bir kere yaptık o hatayı..

Ama arkadaşım bir kıza kısa süre içinde duygular beslediğimi anladım.. Git gide ona karşı bir şeyler büyüyor bende. onu hep görmek istiyorum, geçen yıllarda babası vefat etmiş, yanımda gözleri doldu. o anda ona doyasıya sarılmak istedim ama yapamadım tabi.. Kız arkadaşımı hiç aldatmadım.. Aldatamam da..

Kıza karşı hiç bir açık vermiyorum tabi ama içten içe ona bağlandım gibi. Sabah akşam hüzünlü şarkılar dinlemeye başladım. Bikaç gün kızla görüşmemeye çalışıyorum ki unutayım gitsin bu his.. Ama yapamıyorum. Onu kollamak, onu korumak, onun hep yanında olmak istiyorum :( Gülüşü, bakışı, aklıma geliyor hep..

Düşünüyorum kim çıkacak bu kızın karşısına, kimle el ele tutuşacak, o kişi bu kızı üzecek mi :(( mutlu etmek istiyorum hep onu.. o gülünce ben de mutlu oluyorum..

Boku yedim sanırım ben.

Güncellemeler:
Hala ne yapacağım hakkında gram fikrim yok. İstemesem de bırakamıyorum işte ah alırım diye. Çünkü 26 yaşına geldi, 6 yıldır bekliyor kız, onu böyle bırakmak iyi mi olacak ? :/
Çok boktan bir şey oldu bu gece. Hşlandığım kızla sahile gittik. Bira vs. içtik. Aç olduğumdan ve hızlı içtiğimden çarptı haliyle :( Kıza yakınlaştm. Sarıldım, elini tuttum, omzuma yattı... Başka bir şey iyi ki olmadı. Zaten dua ettiğimi hatırluyorum pişmn olacağm şeyler yapmyım diye :(( Kızdan ayrılınca şöyle bir baktım da ben böyle bir şey de istmiyorum :( Ben kız arkadaşımı istiyorum, onla vakit geçirmek istiyorum :( şmdi ne yapayım ? kız arkadşıma her şeyi anlatayım mı yoksa anlamayım mı

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• uzaktan nasıl oluyo internette mi yolun kesişti kız arkadaşınla.birlikte oldun diye evlenmek zorunda mısın?Ben olacam bırakırım.kusura bakma ağır konuştum...madem başkasına aşık oldun bırak gitsin.bak bir adam da benle aynı durumdaydı.başkası vardı bırakamıyordu.sonunda ben başkasını buldum.o da küstü bana.aramızda hiç bişiy yokken hem de...seviyodu beni farkındaydım.

0|1
    0|0
    • Yazlıkta tanışmıştık. Toy zamanımız gidip saçma sapan bir iş yaptık. Daha sonra ailesi tutucu diye hemen ailesi tanışmak istedi. Aileler tanıştı. 3. yılda kız terk etti beni olmuyor diye. O zaman hayatımın hatasını yaptım onu geri döndürdüm.. Yoksa şimdi böyle ah almak vs. derdim olmayacaktı.

Ondan sonra zaten uzaklıktan dolayı ilgisizlik başladı bende.. Kavga etmeye de başladık.. Ben de soğuma da oldu.. Yılda 1 kere görmekten ne hayır geliyor ki.. ama bırakamıyorum işte ah almak istemiyorum

• E tamam da aldatma gibi bişi oldu bu.. :/

• EE napalım sen de pişman olmuşsun.Bundan sonra dikkatli ol.

Kızlar Ne Diyor 2

• bence beyin olarak şu an aldatıyosun onu..ona dogruyu söyle ve ikiniz bulun cözümü..

0|1
    0|0
    • Ona hayatta söyleyemem başkasından hoşlanıyorum diye. Ağlaya ağlaya yolun açık olsun o zaman der ve gider.. Takıntı hastalığı yüzünden ilaç kullanıyor, intihar etse ne yaparım ben :S

• iyide arkadaşım evli insanlar aşık oluyo karısını boşuyo sevdigiyle evleniyo..bence sen durumu abartmışsın biraz..ah almak nedir ya ? peki senin ahın ne olucak.kendine yaptıgın haksızlık? bunun ahı ne olacak?

• En azından evleniyor kızı ortada bırakmıyor. Şimdi ayrılsam o kızın hali ne olacak. Hem bakire değil hem tüm akrabaları evlilik bekliyor artık 6 yıl sonra.. Dedikodu yapmaya başlamışlar. 26 yaşına gelmiş.. Nasıl mutlu olabilecek bundan sonra ? Yoksa istemediği birisiyle evlenmek zorunda mı kalacak bu durumundan dolayı.. bunun gibi sorular var kafamda :((((( Ben mutsuzum zaten. Kızı da mutsuz ediyorum. İlgi 0 bende..

• Sana dedik dürüst ol diğer ilşkini bitir diye düşünsene o kıza kötülük yapıyorsun kızın yerine koy en azından kendini sen olsan zoruna gitmez mi

0|1
    0|0
    • Bitirdim geçen günlerde. Bitti dememe rağmen 3 kere telden aradı emin misin diye ağlamaklı.. Sonra bitti.. Ama diğer gün tekrar arayıp özür diledim.. Annem o gün nerden estiyse kız arkadaşımı sordu.. Ayrıldığımı söylemedim ama biter belki dedim.. Kızdı. Kaç yıldır bekletiyorsun kızı 26 yaşına gelmiş, büyük ah alırsın dedi.. Ki cinsellik işini de bilmiyor.. Bilse ağzıma sıçar..

Ben de istiyorum ayrılmak ama... :///

• öyleyim.. çünkü şu dünyaya geldim 3 günlüğüne şu ilişkiden çektiğim sıkıntı bitirdi beni.. 6 yıl birisini bekleyin anlarsnız..

• bekleme başına silah mı dayadılar kıza yaptığına bak allh sana asıl bunların hesabını sorar hem sevmiyosun hemde hala özgür bırakmıyorsun kızı .bide kendini nimetten sayıyorsun neyse ben daha fazla yazmayım kardeşime bunları layık görsen yeminle azına yüzüne yapıştırırım

Erkekler Ne Diyor 1

• yılda bir kere mi ? o ney la araç muayenesi gibi mis gibi ilişkiymiş valla

0|1
    0|0
    • Yazdan yaza gelebiliyor.. Bu yaz ailesi gelmedi diye kız da gelemedi. 1 yıldan fazla oldu göremiyorum.. Ama ilişkiyi de bitiremiyorum şaka gibi di mi :) Çünkü yıllar önce dünyanın en cahilce şeyini yaptım..

Yükleniyor...