Kız arkadaşımdan ayrılmalı mıyım?

Herkese merhaba arkadaşlar.Benim 8 aydır süren güzel bir ilişkim var ancak kafama sürekli takılan bir durum var ve bunu kendi içimde çözemiyorum.Kız arkadaşım benim ilk ciddi ilişkim ve cinselliği de ilk defa onla yaşadım.Başta bu kadar ciddi düşünmüyordum ama gittikçe aşık oldum ona.Kendisi bakire değil.Bu konuyu ima yoluyla sorduğumda konuşmak istemediğini söylemişti.Ben en sonunda dayanamadığımı söyleyip ayrılmak isteyince çok üzüldü ikna etti beni. Yalnızca 1 defa böyle bir şey yaşadığını ve onda da fazla ileri gitmediğini yine de çok pişman olduğunu ve bu yüzden beni kaybetmek istemediğini söyledi. Gerçekten onu seviyorum ama bu konuyu tam olarak unutamıyorum.Yaptığım araştırmalar sonucu kız arkadaşımın eski sevgilisiyle 2-3 haftalık tanışıklık sonucu bunu yaşadığını öğrendim. Gerçekten çok seviyorum ve çok ciddi düşünüyoruz bu durum olmasa işte evleneceğim kadın diyebilirim. Yanlış anlaşılmasın asla basit bir insan da değil kendisi. Ama yarın öbür gün çocuklarımın annesi olursa nasıl yapacam ? Çok sevsem de pişman da olsa 2-3 hafta sonunda cinsellik yaşayan biriyle hayatımı birleştirebilir miyim? Kafam çok karışık huzursuzum. Küfürlü ve alçaltıcı değil yapıcı yorum yapacak arkadaşları bekliyorum.Şimdiden teşekkürler..

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir karar be kardeşim gittiiği yere kadar götürmeye çalış hemen evlenecek haliniz yok zaten biraz daha zamana bırak belki başka sebeplerden ayrılırsınız Allah ayırmasın da affedilebilir de affedilmeyebilir de tamamen senin takdirine kalmış birşey ama unutmak tabiki zor aklına gelecektir mutlaka

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yapmış bir hata diyemicem 2-3 haftadan bahsediyoruz biraz zaman geçse güvenmis aşık olmuş dicem gerçekten erkekleri bilmem ama kızlar kendini kontrol edebilir bu gibi şeylerde senin kararın çok seviyorsan unutacaksın geçmişini senide anlamak lazım ilk benim olsun bana ait olsun el değmemiş olsun istiyorsundur muhakkak ama ya ondan daha iyisini bulamazsan ?

0|0
    0|0
  • Seni bu kadar çok seven , senin de herşeyden çok sevdiğin bir kızdan bahsediyorsan geçmişi silebilirsin. Bir hata yapmış olabilir ama o hatayı telafi ettirecek olan sensin. Geleceğe bakın derim üzmeyin birbirinizi unut gitsin. Evet yapmaması gereken bir hata ama yapmış bir kere ...

0|0
    0|0
  • zor bir durum gerçekten ne desem bilmedim.ama bu konuyu içnd çözemzsen evlenince bile hala huzursuz olursun bence ve bu duruma sinir olup ona kötü davranmayada gidebilirsin.,yani 1 süre ara ver ilşkine ve sakinkafayla düşün bence .içinde halletmen gereken bir konu aslında sadce kendin bilebilirsin.mantıkmı aşkmı ?

0|0
    0|0
  • eger dunya ebedi olsaydi insan icinde ebedi kalsaydi ve ayrilik ebedi olsaydi uzulmenin manasi olurdu. !

cut.

0|0
    0|0
  • 2 3 hafta kısa bir zaman kafanı karıştırmak istememde bu bayanlar için zor bir durum bikaç haftalık biriyle ilk seferinde kimse beraber olmaz sen bence işin aslını iyice öğren

0|0
    0|0
  • bunu kendin yapmalısın. ayrıl veya ayrılma bunu uzun vadede düşün

0|0
    0|0
    • Şu an çok kararsızım açıkçası ama elbette kendim karar vermem gerekiyor

• peki senle evlenecek kız senin bundan once daha srvgiliyken yaptığını düşünüp ayrilsa ne hissederdin?

0|0
    0|0
    • Her sevgilimle birlikte olayım karım bakire olsun diye bir düşüncem yok yanlış anlaşılmak istemem ama kolay kabullenemiyorum bunu siz de haklısınız tabi

• ta en basta 2. el bir kizla olmakla hata etmisin

ayrilsan hata

ayrilmasan hata

her türlü hata yapcan

en iisi kalbini dinle:)

• kız arkadaşının yaşı çok da büyük değil. bu yaşlarda insanlar hata yapabilir.ama bundan pişman olmuş ve hatasını anlamış.eğer onu gerçekten seviyorsan bu sana engel olmamalı.bence kendini bir sorgula önce. ayrıca bu şeyi siz de yaşamışsınız.erkekleri anlamıyorum.kendileri bir sürü kızla birlikte olur ama kendilerine gelince el sürülmemiş bir kız isterler.gerçekten iki yüzlüsünüz kusura bakma.

0|0
    0|0
  • her şey affedilir , bir hatadır yapmış ve pişmansa sana bunu kabullenip yüzüne vurmamak düşer ..

0|0
    0|0
  • o pişman ve tövbe etmişse Allah bile affedebiliyosa sende affet önemli olan senden sonra yapmaması doğru bir hata yapmış ama seviyorum diyebiliyosan her haliyle kabullenmelisin inan ayrılırsan pişman olan sen olursun

0|0
    0|0
  • gençlik hatası da diye biliriz ama ben sana söyliyim böyle bir şeyi fazla dert etmemelisin onla mutlu musun mutlusun o öyle bir hata yapmış veya eski sevgilisi zorlamış nerden bilebilirsin bence kafana takma oda yaptığına pişmanmış zaten bu daha fazla kurcalayıp hem kzıı hemde kendini üzme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kesinlikle geç olmadan kurtul aynı ya senle aynı durumdaydım uzun süre beraberdik asla aklından çıkmıcak geçmişi unutamıcaksın asla gerçekten dogruyu söyledigine inanamıycaksın kurtul hayatını mahfedersin dost tavsiyesi

0|1
    0|0
    • Kardeş senin iliskin de bu sekilde mi bitti ? Zor mu diyorsun yani yürütmek

• bu şekilde bitti zaten kafaya takıyosundur acısını zaman zaman kızıp bagrıp çıkartıyosundur alah düşmanımın başına vermesin ben yaşadım o psikolojiyi biliyorum eger devam edersen seversin ama günden güne yiyip bitirirsin kendini eger bitirirsen benim gibi zamanla atlatırsın unutursun

• Bu konu 1-2 defa gecti sadece ama başka kizmamam gereken seylere kızıyorum veya cok tepki gösteriyorum sanırım bundan dolayı.Sonra da pişman oluyorum iste kafam allak bullak. Sağ olasın kardeşim

Yükleniyor...