Beni resmen ekti, sonra umursamadı bile..

Merhabalar, 1 yıl öncesine kadar aramın çok iyi olduğu bir kız vardı. Dosttuk çok iyi dost. Sonra ondan hoşlanmaya başladım ve bunu ona söyledim önce anlayışla karşıladı daha sonrasında ben birgün içkiliyken bir hakaret etmişim ona ( ama küfür flan değil argo değil ) bir hakaret dedi onu tanımadığımı gösteren bir söz yani. Ama inanın hatırlamıyorum bile. Sonrasında sildi attı beni hayatından. Aradan 1 yıl geçmesine rağmen geçen '' Nasılsın? '' diye mesaj atmıştı hiç bozuntuya vermedim aynen konuştuk. Baya dertleştik konu öyle derinleşti ki bebeklik fotoğraflarını flan attı bende attım espri flan derken iyi konuşuyorduk. Sonra bana Kıbrısa neden gittiğimi sordu kumar için mi dedi yalan sevmiyorum bende doğruyu söyledim evet dedim. Dinen günah olan herşeyi yapıyorsun aferm dedi parladı flan kızdı, bende alttan aldım bak kızgınsın yat uyu sakinleş dedim uyudu, sabah sakin bir halde mesaj attı derken ben bazı şeyleri yüzyüze konuşmak istediğimi söyledim ve zar zor ertesi güne randevulaştık. Ben ona söyledim işlerim var onları ayarlıyım saat ver o yüzden bana dedim saatte de anlaştık öğlen bunu konuştuk akşam bir baktım beni engellemiş telefonundan. Bu ne demektir yahu ? Böyle bir amaçsızca karaktersiz hareket olabilir mi arkadaşlar ? Napıcam ben yüzsüz gibi mesaj attım bende ( whatsapp üzerinden konuşuyorduk ordan engellemiş ) bende normal olarak mesaj attım kale bile almadı dönüş yapmadı. Her sabah evden çıktığı saati biliyorum gidip sokağın başında bekliyip tutup kolundan konuşayım diyorum ama iyice yüzsüzlük gibi. İçimde bir sevgi var ona karşı anladık istemiyorda bu hareketler nedir ya? İnanın anlam veremiyorum. 3 yıl boyunca ünvde yüzyüze bakıcaz birde şaka gibi.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Gardaş kız önce senin muhabbetini sevmiş beğenmiş ama alkol kumar falan belki ailesinden birine de danıştıysa senle başı belaya girer falan diye hemen sana piskopat damgasını basmış hayatından çıkarmaya çalışmış anladığım budur.

0|0
    0|0
    • Bana bazı huylarını sevmesemde sana güveniyorum senle konuşmayı seviyorum demişti sizin yazdıklarınızıda okuyunca anladım olayı :) teşekkürler gerçekten

• En iyi cevap için sağolasın gardaş umarım herşey istediğin gibi olur.Duacınım..!

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• bence muhattap olma dostum boşver.. mutlaka bir başkası vardır, sana bunu yapmasıda çok ayıp olmuş adam gibi söyleyebilirdi.. tek yapacağın şey bir yerde denk gelirse it adam yerine koyma..

0|0
    0|0
  • salla herşeyde bır hayır vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...