Bir erkeğin gerçekten sevdiğini nerden anlarız?

Ksli tüm beyler, samimi cevaplarınızla soruma toplanır mısınız?

Bunu nasıl anlarım özellikle bir ayrıştırıcı durum var mıdır? Eşimin ailesi yüzünden zor günler geçiriyorduk. Oldukça bunalmıştım ve ayrılalım dedim, cinsellik aklıma bile gelmiyordu bu süreçte.

Uzatmayayım, ayrılmak istedim cinsellik yaşayamadığım için ailesinin psikolojik baskılarından dolayı. Bana '' istersen hiç cinsellik yaşamayız, bu günleri de aşarız, yeter ki beni bırakma, ben razıyım, ne olur ki hiç olmasa, ya hasta olsaydık? O zaman vaz mı geçecektik bir birimizden beklerim'' dedi.

Belli bir süre sonra ailesini hayatımızdan çıkardığında kendiliğinden düzeldi zaten cinsellikte.

Eşimin beni sevip/ sevmediğini nasıl anlayabilirim?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yok kardeşim adam seni sevmiyor nefret ediyor ve sevmediği halde ailesini aradan çıkarmış ve sen hala burada bu soruyu soruyorsan nolur git öl yaaaaaaa.

25 yaşını geçmişsin sorduğun soruya bak. Yarın git bir mr çektir masraflar benden var mı baksınlar beyin. Ayrıca konun cinsellikle ne alaksı var?

0|1
    0|0
    • cinsellik yaşayamadık beli bir süre o problemler varken, ondan bu kategoride sordum. Bu belirleyici olur mu diye sevgide.

• inş. senin ilerde kızın yaşamaz bana yaşattıklarını ailesinin. Bundan etkilenip üzülmüş olamaz mıyım?

• Boş konuşuyorsun

Erkekler Ne Diyor 9

• hala seninle oturup seninle kalkıyorsa seni seviyordur.Empati yap anlarsın.Mesela aynı soruyu burda kocan soruyor olsaydı : Eşim beni seviyor mu? sen napardın düşün.Hiç belli ediyomusun sen sevgini.Olaya müşterek bakarak sorunları çözebilirsin.Erkek sevmediği kadın annesi olsa bile yanında durmaz.

0|0
    0|0
  • Senin için mücadele veren biri seviyordur.

0|0
    0|0
  • Anlattığın olaydan anlayabilirsin mesela. Eşin senin için ailesine bile satış koymuş, daha ne bekliyorsun? Buradan anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Daha napsin lan adam iste seviyor kormusun bunu demis adam sana seviyor iste sabretmis beklemis ben olsam buyuk konusmagam ama bekleyemezdim herhalde bu kadar

0|0
    0|0
  • bunu sorgulamanın hiç gereği bile yok..sevmese yanınızda işi ne?

0|0
    0|0
  • bence o seviyor ama sorun sevgiyle alakalı değil senin psokolojinle alakalı

0|0
    0|0
    • biraz üzüldüm ailesinden ondan olabilir, haklısınız.

• Adam daha ne yapsın.

0|0
    0|0
  • seni severse sana değer verir önemsendiğini hissettirir devamlı arar sorar görmek ister seni üzmez

0|0
    0|0
  • adam daha ne yapsın ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öl de ölürse seviyordur

0|2
    0|0
  • afedersin ama hiç mantık yok herhalde sende. Bu devirde hangi adam cinsellik yasamadan bir kadını kabul eder evlilikte.

Bir de beni seviyor mu diyosun. Seviyor tabi hemde çok seviyor. Ki sevdiği halde bile sırf bu sebepten bırakabilen onlarca insan var sen hala bunumu soruyosun. Kıymetini bil eşinin.

0|0
    0|0
  • hala bu soruyu neden soruyorsun ki adam daha ne yapsin? ne demesini bekliyorsun keske benim esimde boylesine anlayidli duzelen ara bulan duzgun bir adam.olabilse...

0|0
    0|0
    • eşin nasıl ki bacım?

• şimdi çımam lazım sonra yazarız diycektim .Çıkmam lazım. Üzülme dert etme seviyorsanız bir birinizi

• tamam ama zamanli bu durum sevgiyide tuketir

• gözlerine bakmadan senle konuşuyorsa elin eline değdiği zaman bir anda değil de yavaş yavaş elini tutuyorsa

0|1
    0|0
Yükleniyor...