Sanal dünyadan birini şikayet edeniniz oldu mu hiç?

hiç kimse kusura bakmasın.ama beni çok çok çok rahatsız etti bu konu.

cinsellik konusunda bir soru sorulmuş biraz önce.

o kadının yerinde kızkardeşiniz,eşiniz,teyzeniz de olabilir değil mi?

ben şikayet etmek istiyorum bu konu sahibini.

aranızda böyle bir süreç yaşayan oldu mu ciddi ciddi

ne yaptınız?

Güncellemeler:
şikayet derken arkadaşlar burdaki yönetime değil.ben adli işlemden bahsediyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• du tahmin edeyim, mikroçipli tuvaletçi mi=)

kimseyi şikayet etmedim de bu olayın önüne geçmek için şikayet etmende fayda var. sorunun adresini al, admine yolla

0|0
    0|0
    • evet

• tecavüz etmek,birinin hayatına mal olmak 5 dk evet ama adaletin yerini bulması seneler sürebiliyor.bunu tartışmaya başlarsak valla uzar gider bu konu.inan çok rahatsız oldum,ve takdir edilmek için açmadım bu konuyu.teşekkür ederim yine de

• iyi özetledin , bende teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç sanalda birinden şikayetçi olmadım ama garipsemedim durumu ülkemizde ne zaman bir kız cinsellikle ilgili konuşsa, soru sorsa sapıklar hemen ortaya çıkıyor. bence hiç uğraşma zaten bu konularda adli işlemler çok yavaş ve sonuç alamayabilirsin

0|0
    0|0
    • ya öyle böyle değil.tamam burdaki soruların tarzını biliyoruz da.adam açık açık yapıcağı şeyi söylüyor,plan kurmuş ve savunuyor da kendini.cidden yapmak istiyorum ya

• aslında öyle bir ilgilendiririm ki ben.fırsatım da var.ya inanılmaz rahatsız oldum anlatamam.

• Sonuna kadar haklısındır eminim , eğer şikayet etmek istiyorsan sonuna kadar haklısın ve bu kadar kararlıysan savcılığa git durumu anlat umarım gereken cezayı alır

• Kişileri şikayet etmedim ama bazı kurumları şikayet ettim bebişim

0|0
    0|0
  • Nedir ya bu sapıklardan çektiğimiz bir kız soru sorsa bile rahat vermiyor terbiyesizler.

0|0
    0|0
  • ben neyi şikayet edeceğini anlamadım ki... konu sahibinimi şikayet etcen yoksa yorumcularımı ?

0|0
    0|0
  • ara polisi bilgi al.

0|0
    0|0
  • ben şikeyet ediyorum ve o kategoriye girmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana direk hakaret edilmediyse sorulan bir soruyu ya da yazılan yorumu cevabı şikayet edemezsin

0|0
    0|0
  • Cevap yazılan yerin altında şikayet edebileceğin bir link var

0|0
    0|0
  • link vermemişsin.

0|0
    0|0
    • yok vermek istemedim.benim sorum bu

• cinsellik kategorisinde kamerayla ilgili olan konu

• ha evet onu bende okudum.. Hatta gizliden yorum yapan bendim, hala soru neden kalmadı diyen. Haddi aşan bir durum evet.

Yükleniyor...