Cilt altı doğum kontrol implant'ı kullananlar varmı?

Ben 8 senedir doğum kontrol hapları kullanıyorum. Kullanma nedenim cinsel korunma değil hormon bozukluğu olduğu için düzensiz kullandığımda çok oluyor. Unutuyorum geç alıyorum bilmemne daha berbat oluyorum.

Cilt altı doğum kontrol implantı İmplanon düşünüyorum fakat yan etkilerinden korkuyorum çünkü progesteron hormonu üzeri olduğu için.

Kilo almalar ve tende bozukluklar?

Tecrübesi olanlar varmı tavsiye edermisin?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her ilacın kişiye göre mutlaka bir yan etkisi vardır.Bu yan etkileri bence doktora söyleyin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sanırım dediğin tür deri altı kapsülü şeklinde.Onları kimlerin kullanmayacağı ile ilgili bilgi sana link

1|0
    0|0
  • denemedim birsey diyemem

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum vallla :))))

0|0
    0|0
  • arkadaşım kullanıyordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzun zamandır başka yöntemi kullanıyorum . ... ama ikiside hormon yüklemesi değilmi vücuda ..

0|0
    0|0
    • doğrudur canım ama biri östrojen ve progesteron içerir mikro hapı denilir

diğeri ise sadece progesteron içeriyor mini hapı olarak geçerlidir gerci İmplanon hapı değil implantıdır

ben östrojensiz sorun yaşarmıyım bilmiyorum ücreti Almanya da 300 Euro 3 seneye kadar kolunda kalıyor implantı

• hım bunu biliyoırum daha evel bende kullndım adet düzenlenmesi ve hormonal bir durum yan etkileri var yasmin ilacın adı benim kilo alıyorsun birazda gögüs acısı çekiyorsun başkada yok

0|0
    0|0
    • ilaç değil bu implant progesteron içeren doğum kontrol haplarıda var ama hapla uğraşmakdan baygınlık geldi.

senin Yasmin östrojende içeriyor benim aldığım hap gibi işte

• hım evet ama alaksı yok hiçbir düzwnllik vermiyor bence bu haplar

• valla bilmiyorum ama bende doktora gidicem bakalım bana ne verecek cilt bozukluğu için bende hormon bozukluğuda var

0|0
    0|0
  • Evet bunu biliyorum ve annem için doktor bunu onermisti. Ama bununda degistirme sureleri var. Yani haplara gore daha iyi bence. Annem haplari hep unuturdu falan yani implant daha kesin sonuçlar veriyor. Ama sen gebelik için degilde duzensizlik ve cilt için mi kullaniyorsun haplari. Analamadim tam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...