Türkiye'de gizli eşcinsellik oranı erkeklerde çok mu yüksek?

Gabile gibi uyduruk bir gay lezbiyen tanışma sitesinin bile 335 bin üyesi var ve giderek üye sayısı artıyor. Üyelerin yaklaşık yüzde 90'ını erkekler oluşturuyor. Siteye üye olup şehre göre filan arattırdığınızda her gün sokakta görebileceğiniz gayet normal görünümlü erkek üyelerin resimleri çıkıyor. Doğu şehirlerini arattırdığınızda, bıyıklı, kıllı, göbekli amcalar çıkıyor. Lezce diye sadece lezbiyenlere özel bir site var, ama oranın sadece 8 bin üyesi var.

Türkiye'de sizce erkeklerde gizli eşcinsellik oranı yüksek midir?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• isviçreli bilim adamlarının araştırması sonucu 3 türk erkeğinde biri gizli eşcinselmiş yani her 4 kişilik okey oynunda bir tane aramızda gizli gay var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence Türkiyede abaza oranı yüksek. Bizim çobanlar kesin o siteye " lezbiyen " kız tavlarım umuduyla üye oluyorlardır şapşiler :)

0|2
    0|1
  • Bildiğinden çok daha fazla eşcinsel birey yer almakta toplumda patronun,bindiğin taksinin şöförü,yan komşun içlerinden elbet biri eşcinseldir

0|0
    0|0
  • şimdi baktımda hoş kızlar varmış aslında üyelik istemese iyiydii...

0|0
    0|0
  • sanmam abartıyorlar..

ayrıca yabancı resimleri ekleyip değişik profil yaratıyorlar..amaç sitenin ne kadar yoğun olduğunu gösterip reklam kapmak diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Özellikle erkek biseksüel olayı çok fena arkadaş. Delikanlı erkek kalmadı ortalıkta hepsi topoş

0|1
    1|0
  • erkeler lezbiyenlere salça olmak için üye olmuştur :D

0|0
    0|0
  • bir gay olarak konuşuyorum alınmasın kimse ama abin veya kuzenin bile gay çıkabilir. gay olmak illa feminen olmak değil. ve o kadar çok gay erkek varki inan.

0|0
    0|0
  • orani morani bilmemde keske aile baskisi felan yuzunden gay olduguna ragmen bir masum kizla evlenip kendisininde o kizinda hayatinin icine etmeseler keske

1|0
    0|0
  • valla benim işime gelir. gaylerin sayısı artarsa erkek başına düşen kadın sayısı da artıyor ;)

2|5
    0|1
  • Aslında eşcinsellikten ziyade gay toplumunun geneli varlıklı oldugu için

Üye olan erkekler gayler arasında '' KOLİ '' Diye adlandırılan işi yapıyor..

Özetlemek gerekirse , pasif gay olan yani kendini becerten erkekleri

Para karşılığı aktif gay denilen erkekler beceriyor.

Kimisi 1 saat lik 50 100 lira alıyor .. kimisi iyi bir koli düşürürse.

Her hafta 300 400 liranın üstünde para alabiliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler isin av kısmında bazen. Ve o kadar üyelik sence normal mı ? Degil tabiki çoluğu cocuğu yatakalti hisçisi derken bu oran gercekescinseller ve kaliteli insanlar ıcin %5 e düşüyor bence.

0|0
    0|0
  • bence çok fazla... kimsenin hayatı beni ilgilendirmez. ama masum kızları kandırmayın.. madem gizlemek istiyorsunuz gidin anlaşmalı evlilik yapın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...