Siz olsanız inanır mıydınız ?

Sevgilimle 2 yıldır beraberiz. İş onun evlenme teklifiyle ciddiye bindi . Bana daha önce biriyle yattın mı diye sormuştu bende hayır demiş ve doğruyu söylemiştim ama ben bakire değilim . 8 yaşındayken geçirdiğim trafik kazasında genital bölgeme ağaç kökü saplanmıştı . Bunu ona söyliyicektim ama raporumu kaybetmişim bir kaza geçirdiğimi annem ve babam öldüğü için biliyor detayı bilmiyor ama . Bunu gidip olduğu gibi ona anlatıcam ama bana öyle güveniyor ki kırılır diye çok korkuyorum . Sizin fikriniz ne ?

Not: neden şimdiye kadar söylemedin demeyin anneniz ve babanızı kaybettiğiniz kazadan aldığınız hasarı anlatmak o kadar basit değil .

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sana inaniyorum ben. Cunku bekareti keyif icin kaybedip anne ve babasinin cansiz bedenlerini sahit gosterecek kadar serefsiz bir insan gormedim. Samimiyetine inandiysam ben, esin olacak insan da inanir. Yok, yalan soyluyorsan ben dahil sana inanan herkesin hakki yakanda kalsin.

1|0
    0|0
    • Bende bunu anlatmaya çalışıyorum işte ya +1

• Tesekkurler. Allah huzur icinde yatirsin. Senin mutlu hayatinka mutlu etsin onlari.

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu konu bana çok tanıdık geliyor. Doğruluk payı çok şüpheli olsa da konu bu değil kendimce yorum yapmaya çalışayım. Öncelikle kızlığını kaybetmiş olmak gerçekten seven bir erkek için hiçbir sorun teşkil etmez. Kaldı ki zaten önceden bir erkekle birlikteliğin olmadıysa vajinan yeterince dar olacak ve temiz olduğunu kanıtlayacaktır.

1|0
    0|0
  • annen babanın mezarını göstermen onun ıcın yeterlı olucaktır allah sabır versın allah yar ve yardımcın olsun allah ne muradın versın allah senın gönlune göre versın cok üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • İnandırmak zorunda mısın? En başta bunun mahçubiyetini hissetmen ve güveninin sarsılacağını düşünmen bence anlamsız. Sen sadece olanı anlat. Birşeyi kanıtlama mecburiyetinde hissetme kendini...

2|0
    0|0
  • Tövbe yarabbim ağacın dalı da saplanacak başka bir yer mi bulamadı,derdim ben

2|0
    1|0
    • O ağaç olmasa ölmüş olurdum büyük ihtimalle

• boyle bir karikatur vardi :))

1|0
    0|0
  • anlat bence herşeyi.uygun bir şekilde.

0|0
    0|0
  • bunu soran biriyle evlenmemelisin bence, şahsi fikrim. ben gerek nişanlıma gerkse ondan daha önceki hiç bir flörtüme böyle bişeyi sormadım. daha önce biriyle yattın mı? çok çirkin

0|0
    0|0
    • Ben ona sorduktan sonra sordu yalnız ortada garip bir durum vardı da öyle gerekti .

• sorması gerçekten çrkin, demekki önemsiyor o olayı..

• Misilleme yaptı sadece

• Ben bile inanmadım. artı genital bölgeye girmiş öndenmı çıkmış ?

1|0
    1|0
    • Genital bölgenin ne demek olduğunu bilmediğin o kadar belli ki

• nasıl girdide zar bozuldu arkadaş ? neyini bilmiyim bunun

• Cahil cahil yorumlarına cevap vermeye bile tenezzül etmiyorum .

• ağaç kökü demek sen nasıl hayatta kaldın allah korumuş demek ama anlat bakalım ne olacak

1|0
    0|0
  • seni srıf bakire olmadığın için bırakıcaksa bırak gitsin dicem aam seviyosundur kolay değildir hatırlıyosan hangi hastaneden aldığını o raporu hastanenin arşivinden kayıtlarını çıkartabilirsin eğer izin verirlerse.

0|0
    0|0
    • Bırakmasından korkmuyorum . Bu nedenden bırakacak birinin arkasından ağlayacak değilim .

• o zaman şimdi söyle eğer inanmazsa seni inandırmak zorunda değilim gibi triplere girme

• geçmiş olsun ve başın saolsun

anlatmalısın ister inansın ister inanmasın

baktın cesaret edemiyorsun bir operasyon geçirebilirsin

0|0
    0|0
    • Sağol . Operasyon falan geçirmeyi düşünmüyorum

• o zaman göze alıp anlataacksın

ciddi bir güven sınavı geçireceksiniz

• Hastane raporun varsa hiç bir şey söylemeden çocuğun eline tutuştur. Bırak okusun. Aksi takdirde herkesin inanabileceği bir şey değil bu dediğin.

0|0
    0|1
  • buna kimse inanmaz insanlar saf degil

1|0
    1|0
  • anlat inanmazsa kendi kaybeder, senin suçun mu değil? o zaman senlik bir sorun yok...

0|0
    0|0
  • Sevgiline açıkça söyle. Seni çok seviyorsa bu durumu kabullenecektir.

0|0
    0|0
  • eğer seni gerçekten seviyosa inanır

0|0
    0|0
  • Doktora tekrar git bir tane rapor al ona göster o zaman inanır

0|0
    0|0
  • bence anlatma aklında hep şüphe kalacak

0|0
    0|0
  • genelde bu ağaç kökleri zaten hep genital bölgeye batıyo nedense hiç inandırıcı değil raporunu bulmadığın sürece bence inanmaz

1|0
    0|0
    • Mal mal konuşma kafamdan kaza uydurmuyorum ailemi kaybettim o kazada böyle saçma birşeyiona mal etmek fazla düşükce hatta buna düşük demek bile düşüklük .

• bence hiç inandırıcı deği, başka bir şey söyle

0|0
    0|0
    • Gerçek bu .

• İz yok diye birşey dedim mi ben ameliyat izi duruyor hala .

• tamam ben de yoksa dedim zaten, o zaman inanmasa da kendi sorunu, sen rahat ol söylemek istiyosan söyle

Kızlar Ne Diyor 8

• Açık konuşayım ben olsam ağaç kökü saplandı hikayesine inanmazdım. hele hele bu kaza anne babanı kaybettiğin kaza ise kendini acındırmaya çalışıyorsun zannederdim. Çoğu erkek böyle düşünecektir. Ama bence asıl önemli olan noktayı kaçırıyorsun.

Önemli olan kimseyle sevişmedim dediğinde sana inanması. insanın kızlık zarına pek çok şey olabilir. kaza, tıbbi bir sorun, ya da en basitinden masturbasyon yapıyor olabilirsin, bekaret kavramını çağdışı buluyor olabilirsin. sen kimseyle sevişmedim dediğinde sana inanması ve bunun kanıtını bacaklarının arasında aramaması gerekir.

ben açıkçası benim sözüme inanacağı yerde bir zar parçasına güvenen bir adamla evlenmezdim. kaldı ki senin onunla birlikte olmadan önce yaşadığın şeyler de (bir sağlık tehdidi oluşturmadığı sürece) onu ya da kimseyi ilgilendirmez.

3|0
    0|0
    • size kesinlikle katılıyorum

• Kimseyle yatmadım deyince inandı zaten . Konusunu bile açmadı bir daha . Acındırmakla alakası yok bu düşükce nasıl bir insan annesi ve babasının ölüsünü elin oğluyla evlenmek için kullanabilir ya bu nasıl bir düşüklük bunu söyledikten sonra bacak arasına gerek yok zaten namussuz ve şerefsizin önde gidenidir o insan.

• Eğer inandıysa o zaman zaten kızlık zarını dert etmeyecektir. ama dediğimin arkasındayım eğer hala bu çağda kızlık zarı diye tutturacaksa o zaman zaten bırak o adamı. haa ille de bu adamı istiyorum diyorsan o zaman cerrahi bir müdaheleye gerek kalmadan da kızlık zarı taklidi yapabileceğin çözümler var. internette ufak bir aramayla hemen bulursun ama yazılarından anladığım kadarıyla sen de evlliğe böyle bir sahtekarlıkla adım atacak bir kız değilsin. bence yüzleş.

• ben sana inaniyorum,oda seni seviyosada oda inanacaq,hakiketen seviyosa

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• sen o yazanlara bakma birak ne diyolar desin,sen kendin gerceyi biliyosun ya,kendileri gibi biliyolar herkesi

• Raporu aldigin hastanede arsivlerde kopyasi olabilir mi diye sorabilirsin

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

ama zarını diktir kurtul bence

0|0
    0|0
    • Diktirmiyicem ben bundan utanmıyorum

• Utanmıyorum . Ne düşüneceğini bilmiyorum .

• söylemeden bilemezsin

• Kiz kardesim bile güler buna lan. Ahahhhaha.

Eger gerçekse, ki degil bence git tekrar bir rapor al.

0|0
    0|0
    • Ya gerçek lan gerçek herşeyin altından birşey aramayın .

• Bilemiyorum.

Pek inandırıcı değil.

0|0
    0|0
    • Annem ve babam öldü o kazada . Böyle bir düşüklük yapacağıma sevgilimi bırakırım daha iyi .

• Bir de bu hikayenin bisikletli olani var...ben inanmazdım...

1|0
    0|0
    • Annem ve babam öldü lan nasıl bir tutuyorsun .

• öyle bir kaza yaşandıysa bile doktorlar vajinayı onarıp kızlıgı dikiyolar. inandırıcı değil.

0|0
    0|0
    • Evet dikiyorlar haklısın ama bunu penisle bir tutma . Vajinamı toparlamaları için 9 tane ameliyat geçirdim . Kızlık düşünen olmadı .

• İz varda açıp gösterecek halim yok yani raporu bulucam

• ya öyle bir an geldiğinde demek istemiştim. senin anlatış tarzından samimiyetini anlar zaten.

Yükleniyor...