Irz, namus, şeref tabu mu oldu?

Öncelikle merhaba,

Nereden başlasam bilemiyorum, aslında neden yazdığımı bile bilmiyorum.Öncelikle konu kesinlikle kişisel hakaret içermeyip, öznel yargılarla 'genel' e ithafen yazılmıştır.Kimse üstüne alınmasın.

Ara sıra bakarım cinsellik kategorisine, dudaklarım uçuklar öncelikle nerden başlasak hah şu sevgililerin her şeyi yapmasından. Öncelikle sevgilinin anlamına bakalım: 'Sevilen ve âşık olunan kimse, dost, yâr, canan.'.Abi bu nedir böyle? Sevgiliyle nasıl bu kadar yakın olabiliyosunuz? Zaten bazıları evlilerin yapmadığını yapmaya, evlilerden daha fazla fantaziler yaşamaya başlamış.Ön yol yetmez, arka yol da lazım demişler.Abi siz evli misiniz? Evli olduğunuzda bile ne kadar günah.Kaldı ki evli değilsiniz, sadece birbirinize aşıksınız -ki aşık rolundesiniz mi desem acaba-.Kimse kusura bakmasın ama bir çok kızı sana aşığım diye, seninle evlenicem diye kandırıyorlar...Hadi insandır çabuk inanır da o şer...e ne demeli? Kıza madem güven verdin evleneceksin!

Demek istediğim şu ırz, namus, şerefe tabu diyenler var galiba..Namuslu olmak ne zaman tabu oldu? Düşünün bir ne yaptığınızı, Allah size "Zina yapmayın" demiyor "Zinaya yaklaşmayın" diyor.Lütfen biraz elinizi vicdanınıza koyun her gün helalin olmayan birinin koynuna girmek ağır değil mi? Hiç mi vicdan yok?

Siz ve sizin gibi uçkuruna düşkünler yüzünden kuzenine saldıranlar, bacısına saldıranlar, her türlü namussuzluğu yapanlar, sokakta gördüğüne dokunmaya çalışanlar çoğaldı.Siz örnek oluyosunuz onlara.Bir sonraki nesil sizin elinizde yetişecek dua ediyorum ki çocuklarınızı böyle yetiştirmezsiniz.Çünkü eğer siz de böyle yetiştirirseniz çocuklarınız size 'saldıracak...'.Maalesef acı ama gerçek...

Gelelim 'bakire'yim veya 'bakirim' diyen her türlü b.ku yemiş, sadece önden ilişkiye girmemiş kişilere.Abi senin ruhun o... olmuş zarın dursa ne durmasa ne? Bide böyle kandırırlar kocalarını/karılarını..Yazık...

Namusluyum, hiç bir şey yaşamadım diyen ama gününü p*rno sitelerinde geçirenlere ne demeli? Allah zinanın her türlüsünü yasaklamış sadece fiili kısmını değil.Göz zinasınıda, el zinasınıda vb. zinalarıda..En azından diğerleri gibi sevişmiyorum diyerekten avutur bu cinslerde kendilerini, abi senin de ruhun sevişiyor izlerken, bedenin sevişmesine ne gerek var ?

Velhasılı kelam, ortada temiz kız/erkek bırakmayacaksınız yakında.Lanet olsun sizin gibilere.Şimdi benim amacım ahlak bekçiliği yapmak felan değil ha, isteyen istediği haltı yesin banane.Amacım sadece uyarmak, "Mahşer günü yanlış olduğunu bildiğin halde neden uyarmadın?" sorusuna anlımın akıyla cevap verebilmek için uyardım sadece.

Şimdi bana yobaz, gerici diyenleriniz çıkar; evet yobazım, evet gericiyim ama şu da bir gerçek ki sizin olmadığınız kadar "namusluyum", "şerefliyim", "ırzlıyım", "haysiyetliyim"...

(Konu evlenmeden her haltı yiyenlere ithafen yazılmıştır, lütfen benim gibiler alınmasın...)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• ahlak öyle bır kavramki bıraz eksilince ruh dengesını kaybedıyor aslında saygısızlıktan ileri gelen bı durum ne saygımz var ne sevgımz işte o saydgın ve her seyı yapan insanlar ne askı bilecek ne bu dünyada mutlu olcak ( mutlu rolü yapcak ) nede ahirette mutlu olcak ne gergı var bu kadar hüsrana herkes yapıyor diye nıye yapıyon sn düzgün ol gerısını boşver ruhumuz çürüyecek beden içinde sonuçta ahlaklı olmayı dine baglamamak gerek alışırırsın ve seytan snı bırakmaz bı da bıda derken yuvan yıkılır hayatın biter sevdıklerın senden tiksınır evlenıyolar bide üstüne aldatyolar nasıl evlendıler asık olarak dünyanın en berbat yalancıları işte sonra çocuklar etkilenıyo bu durumdan nesili etkiliyolar nekadar yazık ama ne yazarsam yazayım yasamayan bilmıyor malesef illa yasıycan ne zor şu dünyada yasamak

0|1
    0|0
    • Çok iyi cevap :) "Ama sen düzgün ol gerisini boşver" demek maalesef benim yetiştirilmeme ve dinime uygun değil.Uyarma gibi bir sorumlulugum var.

• Kendimi kaybetmeye niyetim yok zaten :) Şu yaşıma kadar harama el uzatmadım, inşallah Allah'ın izniyle bundan sonrada uzatmam. Uyarınız için teşekkürler :)

• inş ALLAH kimseyı yoldan çıkarmasın yoldan çıkanlarada yardım etsın amin

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben gavurum... Öznel yarımla yazıyorum: Dediklerin beni bağlamıyor...

Müslümanları bilemem... :)

1|1
    0|3
    • yargımla*

• Dürüstlüğünüz için teşekkür ederim... :)

• Bende yorumunuz ve fikriniz için teşekkür ederim :)

• Tabi ki de tabu;namus oldukça yapaydır.Doğal hiç bir dayanağı olmayıp saçmalıktan ibarettir.Burdan sevgililere sesleniyorum:Sakın bu saçmalığı okuyupta fantezilerinizden geri kalmayın efenim.Ergenliğe girmiş herkes sevişebilir.

0|0
    0|1
    • Ağır bir dille cevap vermiyeceğim sana. Nasıl biliyorsan öyle devam et.

• bi bitmediniz ank

0|0
    0|3
  • At ,At gibi avrat , Silah

0|1
    0|1
  • anlatma yöntemin iticide olsa haklısın:)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) İtici olarak ? anlamadım pek.

• Sert bir dille eleştirmediğin zaman kimse yaptığı işten geri dönmez diye düşünüyorum.En azından sert olduğun zaman birkaç kişi de olsa vazgeçebilir.Zaten çokta sert değil yaptıkları işe bakarak yazarsam.

Yükleniyor...