Üniversite hayatı nasıldır merak ettim

ben üniversiteye gitmedim ama merak ediyorum okul hayatı ve özel hayat nasıldır, kız erkek ilişkileri, eğlence, maddiyat, cinsellik...

0|0
9|27

En İyi Kız Görüşü

• hayal ettigin gibi sasaali degil. 1 sene gezer tozar eglenirsin. 2. sene kim napiyo bende.bilmiyom. 3 . sene.alttan derslerini toparlamaya calisirsin sac bas dagilmis hayattan kopmussundur. 4. siniftada okulu bitirebilmek icin bir tarafini yirtarsin. sonra mezun olur ise haslarsin.

2|2
    0|0
    • Iste buna ayri üzüldüm, uni her acidan guzel gecirilmesi gereken bir zaman :/ bolum istemedigin biyer olsada ins bundan snraki donemde hayatin acisindan guzel yerlere gelmeni saglar :)

• :))

Kızlar Ne Diyor 8

• çıkar ilişkileri dolu bir ortam merak edilecek bir yanı yok.. yüzüne bakmayan adamlar final öncesi not için peşinde dolanıyorlar . asla lise gibi samimi bir ortam olmuyo okul dısında görüsülmüyo ve üni bittiginde arkadasım diyebilecegin kimse kalmıyor hepsi 4 yıllık arkadaslıklar..

2|1
    0|0
  • Çıkar ilişkileryle dolu bir ortam.. Kımsenın istedgı gibi olmassan senden kotusu yoktur. arkandan atıp tutanlar cok olur. hele kı birde kuçük bir şehirde veya ilçede okursan vay halıne.. Arkandan konusup yüzüne gülen cok olur.. herkes knka kardesm ayagına yatar işleri bitince de aramaz sormazlar seni.. üniversite hayatı yasamın taa kendisi bence...

2|1
    0|0
  • üniversite hayatı senin hayatın nasılsa öyledir. kafa yapın neyse ona göre yaşarsın, üniversiteye giden herkes aynı şeyleri yapmıyor. bişeyler değişir diye bekliyorsan önce kendini değiştir.

2|1
    0|0
  • Bu sene gorucez bakalim. Arkadaslik olarak beklentim sifir. Sadece bolumumden ve okuyacagim sehirden umutluyum..

1|0
    0|0
  • Benimki çok güzeldi, ailemin yanında değil de dışarıda okusaydım daha eğlenceli olurdu tabii ama bu kadar rahat edemezdim

0|0
    0|0
  • üniversite yıllarım çok stresliydi ailem para yolladığı için üzerimde çok yük hissediyordum ve özgürlük çokta mutluluk vermedi çünkü kimseniz yok ve bilmediğiniz bir şehirdesiniz istanbulu çok özlemiştim bana çokta iyi gelmedi :)

0|1
    0|0
  • Sahte insanların ne kadar çok olduğunu görüyosun liseden sonra hayatı anlamak için güzel başlangıç eğlenceli yönleri de olan :)

0|0
    0|0
    • hele sukur bunu gören bı insan Evladi İn san çıktı .D herkes sahte orda:D

• Universite okuyorsan samimi olmayacaksin...faydalananlar cok olur

1|0
    0|0
    • ciddi ve sogukkanlı olcaksın kimseye taviz vermiceksin ! yoksa kullanılır rezil rüsva olursun ezik hissedersin kendini bunları bastan bılmen her zaman iyid.r

Erkekler Ne Diyor 27

• gideceğin ünivesiteye bağlı anadoluda gariban bir üniversiteye gidersen iyi dostlukların olur fakat gezip tozamazsın (gerçi içinde varsa bir şekilde yine yapanlar var fakat zor) batıda iyi bir üniversiteye gidersen biraz daha yüzeysel arkadaşlıkların olur özellikle İzmir antalya ya da istanbulda okuyorsan okul biraz zor biter fakat sokakları karış karış bilirsin (yine adamına göre değişir yıllarca istanbulda kalıpta adaları maldivlerde sananlarda vardır) iyi bir ortam yaparsın eğer bölümünü beğenmiyorsan başka işlerle uğraşma fırsatın olur salam sucuk mcuk mucuk gibi

0|0
    0|0
  • kardeş benden sana bir tavsiye hic merak etme hiçte yaşama orda bir bok yok herkes menfatci adam arkamdan konusuyor ben bunu ögrenıyorum tabı sonra gelıyo yuzumede bana dıyokı bu arada arabam var bana da dıyokı suraya kadar gıdıp gelelımmı dıyo adam ama arkamdanda konusuyo :D bos adam falan dıyo:Dama tükürügünü yalıyo:D

0|0
    0|0
  • Yasamasini bilen kulturlu ve sevilen bir karakterin varsa hayatinin ennguzel yillaridir. Ac kaldigin zamanda yuzlerce lirayi bir gece clupte icmeye yatirdigin zamaninda keyfi başkadır :) cinsellik sana kalmis insanlari etkileyebilmene bagli kiz erkek oliskileri sicaktir oyle erkeklerr geldi gidelim olayi yoktur, tabi fakultenede bagli bu :)

1|0
    0|0
    • ena sen miydin yazan :) ay inş herkes üni kötü diyor ama iyi dostluklar ben de cok isterim tabi :)

• Ortamin ve dostluklarin cok onemli tabi :) her yere gidebilirsin ama heryere herkesle gidemessin :) ilk 2 seneki dostluklar bitecek asil dostluklar 3de baslayacak :) merak etme ama daha öncede dedim yasamasini biliyorsan ve zeki bir kizsan uni cok güzeldir :)

• Hiç hayal ettiğni gibi bir yer değil öncelkle onu söyliyim.. İlk başladığında böyle şeyler hayal edersin ama gidince görürsün öyle bişey olmadığını.. İlk sene aval avla hiçbişeyi düşünmeden gezip tozarsın bir bakarsın birinci sınıf bitmiş..2. sınıfta bu sene artık biraz toparlanıyım dersin kendi kendine ama olmaz tabiki.2 . sınıfta aynı birinci sınıfın devamı gibidir :) 3 te azcık aklın başına gelir ama o da çok sorumlu bir insan isen benim gibi :) 4 ü dha yşamadım seneye yazarım onu da inşallah :) ama uzun lafın kısası zamanın kıymetini bil her anını dolu dolu geçir..

0|0
    0|0
  • hayal ettiğin gibi değil emin ol ortamına bağlıı gittiğin bölüme bağlı benim gibi elektrik bölümüne gidersen bazı şeyler için çok uğraşırsın fkat üni . güzel ve bölümünde hatun olan bölümlere gidersen herşey daha rahat ve çabuk oluşur

0|0
    0|0
  • Hesabını bilmessen aybaşı 1 hafta kral olursun 3 hafta açlıktan nefesin kokar :D Öyle cinsellik falanda amerikan filmlerine benzemiyo. Hiç hayal ettiğin gibi değil . Yıllanmış kaşarlar var amma onlarada erkek kaşarları gözü dikmiş . Eğlence falan arkadaşlarınla kafeye gidersin falan hani herkes bu konuda istekli olduğu için aktivite biraz daha fazla . Dersler vizeler finaller ölümcül :D böyle bişey işte. İnş o ortamı görmek nasip olur bence gayret et oku

0|0
    0|0
  • afedersin para b.k gibi akıyo. kızlarla içli dışlıyım cinsellik moduna geçmeyi düşünmedim ama biraz zorlarsam kapıyı kırabilirim diye düşünüyorum. çok keyif alıyorum. zaten bölümüm iyi onu kazanacak kapasite varsa okuyacak kapasitede var demektir. derslerimde de sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Amerikan pastasındaki gibiydi 2 yıllık okudum oo süper

0|1
    0|0
    • çat çat mı

• yok kanka dalga geçtim üni cok boktan bir yer. türkiyede üni hayatı yaşıyabilcegin bir kaç yer var. onların dışında sıkıntı bol bol uyudugun bir yerden başka bişi degil. paran varsa ayrı. en kötü köyde bile eglenırsın.

• kızlara bakma sen onlar bizim gibi değil, işleri güçleri birbirlerini çekiştirmek olduğundan çoğunun cevabı olumsuz yönde. eğer imkanın varsa 2 yıllık üniversite düşünebilirsin ortamı da görürsün.

0|0
    0|0
  • üniversiteyi dısardan okuyorumşu anee o zaman nerden biliceksin diyceksin iki defa onlarla aynı evi paylaştım bn hem okuyup hm calısıyordum onlar sdece okuyordu ama dısardan bakıldıgı gıbı degıl hıcbısey mesela senn anlamak istedgın cvbı verıyım bn sana bn hergun kız arakadaslarımla eve gelırken onlar 4 ay sorasında bı kız arkadas bulmus ve onuda eve getırmek ıcın 40 takla atıyorlardı :D

0|0
    0|0
  • sen heralde üniversite hayatına geldiğin zaman kızlara yatar kalkarım diye düşünüyorsun :)

0|0
    0|0
  • sana 3 cümle ile anlatabilirim...

Sefillik , Sınırsız eğlence ve sürekli cinsellik dürtüsü.

Başka hiçbişi yok orda :))

0|0
    0|0
  • fazla hayal kurma yani beklentin fazla olmasın . ilk başta ortamını yaratırsan bütün sene öyle geçer sıkılmazsın ;)

0|0
    0|0
  • yurt dışında okuyorsan bol bol gezersin, sürekli farklı insanlarla konuşup farklı diller den bir kaç şey öğrenirsin, sürekli paranı denkleştirmeye çalışırsın. sonuçta hiç bisey öğrenmeden mezun olursun :)

0|0
    0|0
  • ders ders ders kafanı kaldıramazsın eğerki okumaya odaklandın ise yok başka şeylere odaklanıyor isen o başka

0|0
    0|0
  • kop kop sabahlara kadar disko :)

2|0
    0|0
  • her haftasonu american pie filmindeki gibi house partyler olacak kanepede tanımadığım hatunları götürücem sanıyodum , üniversite hayatı büyük bir hayal kırıklığıdır benim için

0|0
    0|0
  • bende bu sene yeni başlıcam üniversiteye soru takibimde yalnız fazla bir değişiklik beklemiyorum hem yaşadığım şehirde bir üniversite kazandım,hemde fazlasıyla asosyalim. :D

0|0
    0|0
  • kızlar teklif etmiyor.

0|0
    0|0
  • bak işte o anlatılmaz yaşanır :) tabi sosoyal bir olman lazım

0|0
    0|0
  • nasıl ki herkesin askerliği başkaysa

herkesin üniversitesi de başka yegen

0|0
    0|0
  • olmadıki o hayat

0|0
    0|0
  • eglencelı ama bir o kadarda yanlıs bence

0|0
    0|0
    • Nesi yanlış ?

• erkek kızlar çok yakın birbirlerine bu yasta ailelerı okutmak için zorluk çekerrken kaç kız arkadaşm vr hamile ayıptır bea

• alayı it kopuk abi ya lise harbiden daha gzüel hem daha içten

0|0
    0|0
  • ilk sene ortamı tanırsın keşif yaparsın .Sonra ufaktan ortamın kurulmaya başlar ama 2. sene başladımı olay bitmiştir ağzın laf yapıyor azıcık tipin varsa az diyorum çok gerekli değil bide utanmaz biri isen olay bitmiştir ,eğlence seni bekliyor kızlar seni bekliyor üniversitenin uzatma sinyalerini o zaman almaya başlıyosun..tabi bide nerde üniversite okuduğunda biraz önemli

0|0
    0|0
  • hhhiiiiiiiçççç filmlerdeki gibi değil , berbat , kalleşlikler, çıkar amaçlı dostluklar, sahte gülüşler hepsi ünide , dersler bir yandan , geçim masrafı bir yandan ooyy ooyyy ..

0|0
    0|0
  • 26 yaşında özele gidiyorum bende bir üniv yapmak lazım bu aralar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...