Hitler çocukluğunda yeterince sevilseydi, gençliği zorluklarla geçmeseydi kim olurdu?

İlk gençlik yıllarında resime ilgisi takdir edilseydi, içindeki eşcinsellik kabul görseydi, yine aynı kader yolundan geçer miydi?

Bu söylediklerimin tam tersi bir hayat yaşasaydı, sizce hitler kim olurdu? (meslek, dünya modeli; ahlaki, etik inancı ne olurdu?)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Güzel resim yaparmış zaten ...Savaş resimleri çizerdi, nasıl olsa başka bir deli savaş çıkarırdı Adolf Hitler olmasaydı da...Emini cephede savaşan askerleri resmederdi bu sefer.-))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu konu hakkında yorum yapmayacağım ama hitler hakkında tarih öğretmenimin anlattığı bir hikayeyi anlatmak istiyorum.

Hitlerin adamlarından biri hapşırmış hitler kimin hapşırdığını sormuş kimseden tık yok sonra 1.sıradaki adamları öldürmüş yine sormuş kimin hapşırdığını yine tok yok 2.sıradaki adamlarıda öldürmüş yine sormuş ve birisi ben hapşırdım demiş ve hitler niye söylemiyorsun be adam çok yaşa diyecektim demiş.

Doğrumudur yoksa uydurmamıdır bilemiyorum tabi ki ama çok garip bir adammış gerçekten sevilseydi ya da dediğin gibi olsaydı değişirmiydi bilmiyorum onun hakkında sadece duyumsamalarım var doğru olup olmadığını bilmiyorum gerçekten tanısaydım belki bir çıkarımda bulunabilirdim ama o duyduklarımı ağzı açık dinleyip hakkında yorum bile yapamıyorum doğru düzgün.

0|0
    0|0
    • kopegını ellerıyle yıkayan tamamen ıcedonuk neselı eglencelı ınsan rolu yapan(bush tarzı)garıp tuhaf takıntıları olan bırı bununla bırlıkte oz yegenı ıle beraberde olmus ama o hıkaye dogru olmayabılır cunku olsaydı daha onceden cevresındekılerce hukumetten dusurulurdu ha bıde sonderece korkak bırı. sadece yakın cevresı anlıyabılıyor

• Ya o değil de şimdi aklıma geldi bak bir sevgilim bana hitler gibisin demişti :) hep kendi istediğin olsun istiyorsun ve acımasız davranıyorsun o zamanları hitler hakkında pek bilgim yoktu hitlere merakımda biraz ordan geliyor sanırım :)

• hiç anlayamadığım konulardan birisi...

0|0
    0|0
  • iyi bir bilim adamı

0|0
    0|0
  • Hitler , dunyanin en hata kabul etmez ve siradan ressami olurdu. Hatalarini cizebilmek onemlidir resimde. Diger turlu ya manzara resmi olur ya da fotograf gibi olur.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Halamın bıyıkları olursa amcam olurdu. Hatta belki adı da Hitler olurdu.

Olasılıklar dünyası hep.

2|1
    0|0
  • muhtemelen ikinci dünya savaşı olmazdı. ne olacağına gelince sanatla ilgili bir mesleği olurdu.

0|0
    0|0
  • bir che olamazdı ama bilemeyeceğim..

0|0
    0|0
  • hitler büyük adam, yeterince sevilse değişmezdi, yine aynı olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...