Bu erken boşalma çokmu önemli?

Bu erken boşalıp boşalmama çokmu önemli hadi boşlacanı analdıgın zmn 3 dkkada gibi kısa sürede dışarı boşalırsın devam edersin çokmu zor bunu neden bu kadar büyük bir mesele haline getiriyosunuz sanki dışarı boşalıncı bişe oluyo bana bir açıklarmısnz bu durumu ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yaşın küçük ve cinsellik üzerine birçok şey bilmediğin gibi kendi organların ve fonksiyonları hakkında da bilgi sahibi değilsin. Neyse bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler.

Erkeklerin hemen hemen tamamı erken boşalma sorununu hayatlarında en azından bir dönem ya da bir kaç sefer yaşamıştır. Çok sayıda erkek ise bunu kronik olarak yani sürekli yaşar durumdadır. Yazılı istatistiklere göre Türkiye'de erkeklerin % 70 i ereksiyon olamama veya erken boşalma sorunlarından birini yaşamakta. Rakam doğru ya da değil sorunu yaşayanların fazla olduğu kesin.

Bir çok erkek erken boşalmanın bir sorun olmadığını düşünür. Hatta yeni yetmelikten başlayıp bunu bir marifet gibi gören, erkek muhabbetlerinde övünerek anlatanların sayısı da hiç te az değildir. "Abi bir kız gördüm süper, yemin ediyorum boşaldım" lafı traji komiktir. Zira bu durumda ciddi bir erken boşalma sorunu vardır.

Erken boşalma neden sorundur ? Seks süresi kısalır, kadının orgazm süreleri erkeğinkine göre çok daha uzundur. Bir başka istatistik Türkiyede bir çok kadının bu yüzden ilişki sırasında hiç orgazm olamadığını, bir kısmının ise çok nadir ve çok zor olmaktan şikayeçi olduğudur.

Seksin orgazmdan ibaret olmadığını bu sayede kadınlar seksin orgazmdan ibaret olmadığını erkeklere göre daha çok kavrarlar. Ancak 2 dk içinde boşalıp yanlarında sızan bir erkekle orgazm dışında yaşadıkları da yeterşiz kalır.

Orgazm güzel bir filmin final sahnesi gibidir. Filmi seyrederken keyif alırsınız son final sahnesinin güzelliği filmi daha da çarpıcı hale getirir. Ama kötü bir film sizi 2 saat sıktıktan sonra final sahnesi iyiymiş ama deseniz ne olur ?

Gelelim sizin anlamadığınız kısma. Boşalma ya da erkek orgazmı genellikle penisin ereksiyon durumundan çıkması ile sonuçlanır. Bazen ereksiyon durumu devam eder ancak erkek ilişkiye devam edemez, penis orgazmın etkisi ile uyuşmuş durumdadır. Yeniden eski haline gelebilmesi için iyimser olarak 10-15 dakika gerekir. Erkek ilişkiye devam edebilse bile konsantrasyonu düşmüştür. Dolayısı ile karşı tarafı da etkileyecektir. Ancak 2., 3. ve sonraki seferlerde boşalma süreleri daha uzun olacaktır. Not bir erkeğin bir gecede 10 posta gittiği lafları %99 üfürmedir. Zira bu gerçekten kayda geçecek bir performanstır ve normal ötesidir.

Şimdi siz o ne ki ben 3 dk içinde eski halime gelir devam ederim. Diyorsunuz. Ancak mastrbasyon ve gerçek seks arasında çok fark vardır. Mastrbasyonda kişi boşalmaya odaklı hareketler yapar tüm kan penise pompalanır ve hareket az ve monotondur. Arka arkaya 3 posta mastrbasyon yapmak sıradan bir durumdur.

Ne demek istediğimi anlamak için mastrbasyon pozisyonunu yatakta altında partnerin varmış gibi durarak al. Ve devam et. Arka arkaya 3 postayı beceremeyeceğine bahse girerim. Kaldı ki gerçek sekste altında hareketsiz duran bir kadın olmayacak, bedenin tek uarılan yanı da penisin olmayacak.

Dışa boşalma ise başka bir konu. Hamilelikten korunmak için erkeğin kadının içine değil boşalırken geri çekilmesi olayıdır.

1|1
    0|0
    • Ben mast yaprken bile kolay kolay boşalmıyorum en az 5 dkka hatta bazen hiç bende boşalma sorunu yok dimi yaşım 19 bazı arkadaşlarım çekince 10 sn ye içinde boşalıyor ben 5dkka sürüyor normalmi yoksa anormalmi

Kızlar Ne Diyor 2

• :D sorun içeri dışarı boşalmak değil şekerim. sorun kadın orgazma ulaşmadan boşalıyor olma. ve emin ol çoğu erkek bir kez boşaldıktan sonra ikinciye senin söylediğin şekilde devam edemiyor. bu kadar cehalete pes doğrusu

0|0
    0|1
    • devam edebiliyorsa problem yok mu diyorsun yani?

• kadını orgazm eden erkek değil kadının cinselliğe bakışı ve erkeğe olan duygularııdr. şimdi arkadaşlar erken boşalma ile erken boşalma problemi farklı durumlar. adam uzun süre birlikte olmamıştır biriyle ilk ilişkisinde erken boşalır. ya da heyecandan erken boşalır. bunlar gayet normal ama her ilişkisinde bunu yaşayan erkek erken boşalma problemi yaşıyor demektir.

• şimdi erkekler penisleriyle boşalırken kadınlar tün vücutlarıyla boşalırlar. bu nedenle kadının vücudunu orgazma hazırlamak oldukça önemli. o nedenle ön sevişme kısa sürmemeli ki kadının tüm erojen bölgeleri uyarılsın. bir de bedeni uyarmakla birlikte kulaktan da aynı şekilde uyarmak lazım kadını. beğenildiğini arzu edildiğini hissetmeli kadın. tüm bunlar kadının orgazmını kolaylaştıran şeyler. ama temelde aslolan kadının cinselliği kötü bir şey olarak algılamaması da en büyük etken

• sen milli olmadın sanırım daha. boşaldıktan sonra penis küçülmeye başlar nasıl kaç dakika devam edebilirsin?

0|1
    1|1
    • Enerjide bitiyo dicem ben mast yaptıkdan sonra full enerjili oluyorum nerdeyse acaba 7 senedir sürekli spor yaptıgımdan dolayı sanrım

Erkekler Ne Diyor 2

• Dişi tatmin olmadan sadece erkek tatmin olursa işte o olmaz.Eğitmesi lazım kendini.Tutabildiği kadar kendini tutması lazım.Erken boşalmada şu gelcek bu gelcek diye aceleyle yapılmış olan masturbasyonlar bu gibi duruma neden olur.Heyecanda tetikler bu durumu.2.ye devam etme durumu şartlara bağlı.O kişi sadece tatmin ediyorsa kendini yapamamanın üstesinden gelemez çünkü boşu boşuna boşalıp duruyor.Fakat bir cinsel münasebet varsa "bir daha yapmaya gayret edelim"tarzında bir duruma girer insan.O zaman o "boşalmama"evresinden faydalanarak tek taraflı tatmine(dişiyi tatmin) hazır eder kendini.

0|0
    0|0
  • Erken bosalma tabı kı cıddı bı sorundur. Ayrıca erken bosalma dedıgın olay 3 dk da olmuyo. Olayı bılmedıgın burdan bellı. 1 DK nın altında olur genelde.2. kez bırlesme yasamaya kalktıklarında da sertlesme zorlugu goruluyo.Sertlestıklerınde de ılkınde oldugu gıbı cabuk bosalıyolar.Yanı o işler oyle olmuyo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...