Bilgisi olan var mı bu konuda?

Bekaret testi yaptirmak istiyorum bunu nasıl yaptirabilirim direk gidip soylersem yaparlar mi? Nasıl oluyor yani

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Özel muayenehaneye gidersen bir şey sormazlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• kendin neden yapmayı denemiyorsun. test denilen sey fiziksel muayene. ayna al sen de bak. biraz fizyolojini tanımş olursun. önce bol bol okumalısın biraz.

0|0
    0|0
  • Kadın doğum uzmanlarından isteyebilirsin sanırım. Ya da jenekolojide verrler .

0|0
    0|0
  • cogu doktor kontrol etmeye yanaşmaz yanı kızlığına zarar gelır diye ama denemelısın ıcınde suphe varsa..ürolog muayenesınde ortaya çıkar..

0|0
    0|0
  • kadın doğum doktoruna git durumu anlat sanıım erkek arkadaşınla sürtünme yoluyla sevişirken oldu bu kadar ayrıntılı anlatmana gerek yok doktora bisikletin demirine filan geldi de işte kan geldıyse bir mıktar kan geldı de kontrol ettrmek istyorum de bakarlar

0|0
    0|0
  • herhangi jinekolog sana yardımcı olacaktır ama mutlaka sürekli gittiğin bir jinekologun olmalı. basit bir senaryo ile. bisiklete binerken bir ağrı hissettim korktum de, doktor sana 2 dakikada sonucu söyleyecektir.

0|0
    0|0
  • ayna al arala bak

0|0
    0|0
  • Arkadaş sen emin değilmisin birisiyle yattıysan ya da kendin patlattıysan bozulmuş demektir bu kadar basit

0|0
    0|0
  • O testi nasıl yapıyorlar açıp şeyini mi muayene ediyorlar :-D

0|1
    0|0
  • Sen verip vermedini bilmiyonmu ?

0|0
    0|0
  • Neden istiyon bunu ki

0|0
    0|0
  • ne o bir yaramazlık mı yaptın...

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa giidp kızlık zarı muayenesi istersen yapar.

0|0
    0|0
  • Öğretebilirim?

0|0
    0|0
  • Neden böyle bisi yapıyorsun kendin bilmuyormusun olup olmadığını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hastanye kadın doğum uzmanına git raporunu al

0|0
    0|0
  • neden tatlıım yanlışlıklaa bozulmuş olmasından felan mı korkuyosun korkun nedir tatlım buurdakilerin lafına bakma kendin öğrenemesssin uzman yardımı gerekk

0|0
    0|0
  • ne sebeple istiyorsun bunu? kendin için mi başkası için mi?

0|0
    0|0
    • Kendm icn ama nasıl yapılır bilmiyorum

• ne sebeple istedğini bilmiyorum canım ama bir doktora gitmen şart. bunların dediği gibi özele falan gitmene gerek yok herhangi bir kadın doğumcuya gidip derdini söyle. test denilen şey test falan değil. sadece doktor bakıyor o kadar

Yükleniyor...