Eşim erken mi boşaldı sizce?

eşimle yeni evliyiz geçen pazartesi evlendik gerdek gecesi eşim vajinama girip çıktıktan 3 dakika sonra boşaldı ikimiz de anlamadık ne olduğunu birbirimizin ilkiyiz şimdi bu durum normal mi yoksa erken boşalma mı?

0|0
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım şu durumu açıklığa kavuşturalım. bir çok insanda yanlış bilgi var. boşalmanın standart süresi yoktur. yani saate bakarak kronometre tutarak boşalma tespiti yapılmaz

normal yani ideal boşalma kadın ve erkeğin birbirine yakın sürede ya da birlikte boşalmasıdır. erkek kadından çok önce boşalmışsa erken boşalmadır.

bu ne demek oluyor? erkek bencil olmayacak, sevişmeyi bilecek kadını hazırlayacak, kadının orgazma yaklaşımına göre, nefes alışından sesinden hareketlerinden yani tepkilerinden bakarak kendini ona göre hızlandıracak ya da geriletecek aynı ana denk getirecek.

erken boşalma aslında erkeğin bencilliğinden kaynaklanır. öyle fiziksel bir rahatsızlık öyle bir hastalık yok. her erkek erken boşalır. burada erkeğin kendini kontrolü gerekir. kadını düşünmez sadece kendini heveslendirerek sadece kendi orgazmına odaklanırsa elbette erken boşalır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Acemilik ve aşırı heyecan , başarı baskısı vs vs vs ... Erken değil zamansız boşalma... 1 saat sonra 2ciyi denerseniz süre uzar.

geçici , merak etme zamanla kontrolü öğrenecektir.

0|0
    0|0
  • ilk geceden dolayıdır malum oda sen kadar tedirgindir.. bu süre çok az umarım düzelir.

0|0
    0|0
  • Yeni evli olduğunuz için normaldir. Bir süre sonra düzenli seks yapmaya devam ettikçe düzelecektir. Sonuçta o da sende yenisiniz ve tecrübesizsiniz. Zamanla süre uzayacaktır. Uzamazsa 2 ay sonra ozaman tıbbi destek alırsınız.

0|0
    0|0
  • Daha yenisiniz,ilerleyen zamanda sex hayatınız renklenir ve tecrübelerle daha da zevk alırsınız,sorun edecek bir durum yok,

0|0
    0|0
  • bak birbirinizin ilki olduğunuz için ve eşin acemi olduğu için heyecandan dolayı dayanamamıştır fakat merak etme normal bir durum gittikçe düzelecektir sorun yok bence eşinde :)

0|0
    0|0
  • zamanla birbirinizi tanıdıkça sex hayatınız düzene girdikçe değişir merak etme adam ilk gece 3 dakika içinde kalmayı başarmışsa ilerde ondan çok profesyonel bir s.kici olacak demektir :))

0|0
    0|0
  • Erken olmuş ama daha ilk, zamanla birbirinize alışırsınız.

0|0
    0|0
  • durum normalde ilk gecede bakalım kaç dakkda boşalcak diye dakka tutmak biraz abest bence..

0|0
    0|0
    • hayır yaklaşık olarak 3-4 dakkaydı saniye tutmadım herhalde

• dakika tutmadıysanız gerçek süreyi bilemezsiniz.. 1dakika bazen 10 dakka gelir.. bazen 1 saat 1 dakika gelir adama heleki ikinizin de ilk gecesi.. bence biraz zaman böyle sorular için..

• erken boşalma. çok işiniz var sizin. ikinizde bakire. hayırlısı diyelim :)

0|0
    0|1
  • Normaldir, normaldir! Hiç sıkma kendini zamanla birbirinizi tanıyıp, bedenlerinizi keşfettikçe herşey yoluna girer. Birbirinize zaman tanıyın, birbirinizi anlayın... :)

0|0
    0|0
  • Normal, zamanla o süre artacaktır.

0|0
    0|0
  • İlki boşver,ondan sonrakilerde durum nedir?

0|0
    1|0
  • Geçeeeer :)

0|0
    0|0
  • sımdılık bu olay normal heycan falan ılerleyen bırlesmelerde aynı olay devam ederse ozaman bu bır sorun dur :)

0|0
    0|0
  • senden etkilenmiştir... heyecan yapmiştir zamanla düzene girer

0|0
    0|0
  • Keyfıne bak yenge takma böyle şeyleri herşey piskolojik biliyosun zamana birbirinizi keşfettikce işin kaşarı oldukca sürede artar :)

0|0
    0|1
  • Çok erken ama ilk gün heycanıdır bence çok takma bir yastıkta kocayın :))

0|0
    0|0
  • zamanla dahad uzar

0|0
    0|0
  • şimdi durum ne günlerden perşembe

0|0
    0|0
  • ılk gece olabılır de sonrakı sexleriniz ne kadar surdu?3 dk cok kısa bence

0|0
    0|0
  • normalde 1 saat sürüyor neden öyle olduki Allah Allah

0|1
    0|2
  • Paso sevişin işte düzelir

0|0
    0|0
  • Darligindandir ama asil merakim dakika mi tuttun

0|0
    0|0
  • onda heyecan sende heyecan bide hiç açılmamış bir vajina daracık adam daha ne yapsın...

0|0
    0|0
  • erken boşalmam ama ilk olduğu için bir daha sefere belki olmaz

0|0
    0|0
  • normal ,

0|0
    0|0
  • o ne öyle tavşan gibi

0|0
    0|0
  • vajinaya 3 dakka git gel yaptıysa bu süre gayet normal...

0|0
    0|0
  • çok çok erken bir boşalma ve bu durumun düzelmesi gereken birşey bu şekilde asla mutlu olamazsın.sence olabilecegini düşünüyormusun?

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin o anki azgınlık durumuna göre 3 sn bile sürebilir. Zaten sevişme süresi gir çıkdan ziyade ön sevişme ile uzatılır. Filmlerde grdüklerine abartılı olarak etraftan duyduklarına inanma. Ayrıca daha yeni evlisiniz birbirinizin vücudunu bile doğru düzgün tanımıyorsunuz. Hemen kafanda etiket koymaya çalışma derim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• çok normal ilkiyse. alışacaktır zamanla

0|0
    0|0
    • normal süresi ne biliyor musun hani biyolojik olarak

• normal süresi 10-20 dk arasıdır bu kişiden kişiye değişir. bu sürenin 30-45 dk olduğu da oluyor ama dediğim gibi normali 10-20 dk arasıdır ki o süre seninde orgazm olmana yeterli bir süre

• hım teşekkürler bu gibi bilgileri nerden bulabilirim...

• heyecandır güzelim kasma ;)

0|0
    0|0
  • düzelir düzelir...mutluluklar dilerim bir yastıkta kocayın :)

0|0
    0|0
  • eşimle evliyiz demene çok güldüm yaa :D

2|2
    1|1
    • afederin ama gülücüğünü geri almak zorundayım çünkü yeni evliyiz demişim:)

• yeni evliyz demişsn evet ama bu defa da afederin olmuş yırttım :d

• heyecan yapmıştır ondan. benimki daha tam bacaklarımın arasına yerleşirken boşalmıştı heyecandan :)) ama şuan performansı 20 dk

1|0
    0|1
    • maşallah enişte beye o durumdan bu duruma gelmişse ben 40 bekliyorum ozaman :))

• 20 dakika ön sevişlme hariç sanırım... Yani 20 dakika girip çıkabiliyor, doğru mu?

• evet 20-30 dk arası yapabiliyor. tutuyor kendini. ön sevişme ile 1 saat oluyor

• İlk gecende cok aci cektinmi bakire olarak merak ediyorum

0|0
    0|0
    • biraz ağrıdı tabii ve aşırı heyecan vardı ben de onla birleşince tabii tedirgin oluyorsunnn

• bir haftalık süreçte mi 3 dak. ortalama? Bakirse çok normal. eşimde öyleydi düzenli olunca düzeldi bayağı çok normal canım.

0|0
    0|0
    • hayır ilk girişte 3.dakkada boşaldı bana dedi ki ben bakirim ondan mı acaba

• ne güzel size de nasip olmuş...

• evet canım. Hiç endişe etme düzelecek eşin. Zaten zevk alamazsın şimdi bekleme alışana kadar.

Yükleniyor...