Flört ettiğim kızın garip fantezileri var, ne yapmalıyım?

Bir kaç aydır bir kızla flört ediyorum, oldukça güzel, alımlı bir kız. Dış görünüşünde akıllı ve eğlenceli gözükmesine rağmen cinsellikte son derece tuhaf ve çılgın.

İlişki esnasında nerden buluyor bu fikirleri bilmiyorum ama benden garip şeyler istiyor her defasında. Mesela bir keresinde sakallarımı uzatmamı istemiş ama sebebini asla söylememişti. Ben de merak edip bir kaç hafta uzattım. 2-3 parmak kadar uzunlukta olduğu günün gecesi yine cinsellik yaşamak için birlikte olduk. Yatağa uzanıp onu beklememi istedi. Merakla uzanıp çıplak bir şekilde onu bekledim. Bir kaç dakika sonra yatak odasından kırmızı başlıklı kız kostümüyle girdi, elinde de elma sepeti! Görünce çok tuhafıma gitti. Gitmiş ipekten kostüm diktirmiş manyak. "Ne bu?" dedim. "Kırmızı başlıklı kız temasını işliycez, sen de açgözlü kurt olucaksın" dedi, tabii ben de film o an yine koptu. Sonrasını anlatmıyim, özele giriyor.

Tabii tek tuhaf anımız bu değil. bir keresinde de beni yatağa kelepçelemişti. Heyecan yapmadım tabii, yani bünye alışık sonuçta. Bekliyorum ne yapacak diye, biraz sonra içeriye elinde kamerayla girdi. Gelip tepeden tırnağa kadar çırılçıplak bir vaziyette beni karış karış videoya alarak, sanki farklı bir canlı türünü tanıtan belgesel anlatıyormuşcasına video kaydının üzerine ses kaydı yaparak beni inceledi. İşi bitince sebebini sordum, pcden o halimi izleyerek orgazm olacakmış.

Bi keresinde de çok hasta olduğunu, kırgın halsiz bir şekilde yatakta yattığını, yataktan çıkamadığını, yanına gelmemi söylemişti telde. Merakla gittim yanına, bir ihtiyacı vardır, yardımcı olayım diye. Gittim, baktım yatakta sarılmış çarşafa yatıyor. Neyin var dememe kalmadan "dolabı aç, orada mavi tulum elbisesi var, onu giy" dedi. Açtım baktım, mavi altlı üstlü bir tulum. Arkasında da tepecik devlet hastanesi yazıyor. Bu ne dedim? Giy onu dedi ısrarla. Giydim, bildiğin hasta bakıcı elbisesi. Şaka di mi bu? Ne bu şimdi dememe kalmadan çarşafı kaldırdı, anadan üryan çırılçıplak! Hasta mısın sen dedim? Bu ne lan! Evet hastayım dedi, sen de benim hasta bakıcımmışsın, beni iyileştirecekmişsin dedi. Ya dedim bırakıp gidiyorum ben, tuttu paçamdan çekti yatağa, orada da bir güreştik falan.

Bakın düşündüğünüz şeyi tahmin edebiliyorum. Kesinlikle öyle değil. Benden önce bir başkasıyla böyle manyaklıkların var mıydı diye sordum, öpüşmeye bile çekinirdim, beni sen bozdun dedi. Bazen düşünüyorum, bu ilişkiyi bitirip kendime normal birini mi bulsam diye. Sonra da diyorum ki ya alışmışsam, ya normal bir birliktelik bir süre sonra bana sıkıcı ve rutin gelmeye başlarsa? Belki de farkında olmadan alışmışımdır? Benden başka böyle manyak bir fantezi hayatı olan var mı hiç sanmıyorum? Ne yapacağıma karar veremedim hala. Dışarıda çok eğlenceli ama yatakta manyağın teki. Aslında seviyorum da ama ileride evlilik hayatımı etkiler mi, sıkıcı kılar mı endişe ediyorum biraz da buna :/

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Acaba kız yay burcumu çok merak ettim ancak bir yaydan çıkar bu tuhaf şeyler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şimdiden böyleyse ileride yapacak fantezi kalmaz ve sıkıcı olur

0|0
    0|0
    • ileride bir de başka biriyle evlenirsem sen o zaman gör cümbüşü!

• Fazla film izleme, geçer.

2|2
    0|0
  • Bende manyakliklar yapiyorum da bu iyi bir sey zamanla rutinlesmez. Devam edin

0|0
    0|0
  • Ne sıkıcısı ya bu erkeklere de yaranılmıyo hiç :D

0|0
    0|0
    • Sıkıcı demedim. ileride sıradan ilişkileri sıkıcı yaparsa diyorum?

• Bence bırakma hiç erkeklerin arayıpta bulamadığı şey bu zaten.

• benim daha çılgın fantazilerim var ama bu kadar sıkıcı ve tuhaf değil, bırakmanı tavsiye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel hikaye :)

1|0
    0|0
  • Hikayeni okurken baya tebessüm ettim bence kızdan sakın ayrılma böyle biri bırakılır mı ya ne güzel işte hiç bir zaman sıkılmazsın hatta bana kalırsa evlenin :)

0|0
    0|0
  • ne kadar çok boş vaktin var ya oturmuş fantazi yazmıssın

1|0
    0|0
  • Adamım kolay gelsin dersler zorlu gectiği kesin :)

0|0
    0|0
  • nası bırıne dustun hocam :)

0|0
    0|0
  • hiçbiri bana çekici gelmedi şahsen. Çocuk masalı gibi gülmekten ilişkiye falan giremezdim. Kızı da azarlardım yüksek ihtimalle dünya klasiklerine ne zaman geçecez diye.

1|0
    0|0
  • link ...hadi bakalım ört üstünüde uyu

2|0
    0|0
  • Ne güzel sıradışı işte, ilişkiye ayrı bir renk katıyor. Eski partnerimle bizde öyleydik...

0|0
    0|0
Yükleniyor...