Sizce ne yapmak lazım?

şimdi ben bakire değilim ve ilk beraber oldugum ınsandan ayrıldım. başka insanlarla yapmak istemiyorum yani bunun onla bunla yatmaya donusecegınden korkuyorum. isteğim geldiğinde kendimi durdurabiliri miyim gerçekten napmalıyım ya da sonum ne olacak:D

Güncellemeler:
ben ne dıoyorum sız ne dıorsunuz? ben ole olmak sıtemıorum dıorum biri fuckbody bul dıor bırı zınaya alışırsın dıor . arkadaşım başka yolu yok mu

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne istersen öyle olursun. Buradakilerin ne dediğinden kime ne. Canın isterse yaparsın istemezse yapmazsın. Haa o zevki tadınca canın daha fazla ister mi? Evet. Peki bu bağımlılık gibi midir? her istediğinde mutlaka yapmak zorunda mı kalırsın? Hayır. Yani her şey sana bağlı.

0|0
    0|0
    • sınav bu bence:)

• saol

• Teşekkürler bu arada.

Erkekler Ne Diyor 22

• bu tamamen alışkanlık, sonuçta yaşadığın bu duyguyu isteyeceksin bu isteği erteleme şansın var ama yinede kesin bir çözümü yok malesef.. çünkü o duyguyu tadınca sonrasında hep istersin

0|0
    0|0
  • sonunun ne olacağını biz bilemeyiz..

kendini durdurabilirmisin?güçlü iraden varsa mümkün tabii.

ama nereye kadar?

bunu da bilemeyiz..bir isteyenin çıkar,o kişi ile evliliğe sıcak bakarmısın-bakmazmısın ya da ömür boyu bu şekilde hayatını devam ettirebilecek misin zor bunlar yahu..

sen kararlarını tekrar gözden geçir derim..

bakire olmamış olman artık günümüzde çok da sorun edilmiyor..

hatta şehirlerde ve metropollerde normal bile karşılanabiliyor..

şimdiki erkeklerde evleneceği kızın illada bakire olması gerekir diye beklenti içinde değiller...

bunlarda senin artıların bence..olan olmuş ama hayatının bundan sonrasını daha iyi proğramla diyorum..

0|0
    0|0
  • yaaa inan mantıksız düşünüyorsun nasıl olsa bekaret sorununu aşmışsın arzuladığın ve güvenilir birileriyle yaşayabilirsin bu muhteşem duyguları neden çekiniyorsun ki...

0|0
    0|0
    • o kadar kişiyle yaşamak ruhumu yaralar

• ben duygusal bır ınsanım. bana öyle şey gıbı davranırsa üzülrüm kendımı kötu hıssederım.

• tamam da sen de o zaman kendine modern bir erkek bul elbette gider bir kroyla sek yaşarsan seni üzebilir. amaç üzülmek değil ki tam tersine mutlu olmak o muhteşem zevkleri yaşamak sonuçta...

• Kendi kendini tatmin edersin olur biter, onunda suyunu çıkarmazsan iyi olur.

0|0
    0|0
  • bir yere kadar kendini tatmin edersin sonunda birisini bulursun :)

0|0
    0|0
    • o da dogru kısı degıl dıyelım . onla da beraber olursam ooo nolacak bole

• orasına senin karar vermen gerekir canım :)

• Anlatıp sorduğundan sonraki :D ifadesi ile içindeki hoppa kız açığa çıkmış. Durmak yok yola devam

0|0
    0|0
  • kızım sen de dul bir adamla evlen olsun bitsin...ne o ole fuck body falan hiçbiri gerçeğinin tadını vermez...istersen beni ekle...senin işini çoook güzel görürüm..

0|0
    0|0
  • isteğin olduğunda o zaman kendıne sex oyuncakları alıp onlarla yetınmen lazım.madem erkek partner düşünmüyorsun alışkanlık olur dıye tek çaresi oyuncklar

0|0
    0|0
  • sexshoptan bır vıbretor al ve ıstegın artıgında onunla duygularını gıder sonucta oda bırsey sureklı baska bırılerıyle yatıcagına busekılde kendın ket kendın kele muhabbetı :)

0|0
    0|0
    • içime birşey sokamıorum:S

• tbirtek o girebılıor

• olsun saglık olsun artık odayok gırecek bıseyde yok gırmesınıde ıstemıyorsun ozaman dedıgım urunlerden alıcaksın ya da hepımızın mutfagında olanlardan kullanacaksın kuzum :)

• yedıkten sonra duramazsın kanımca

0|0
    0|0
  • yap yap yap yap

0|0
    0|0
  • Zaman. Suanda istemiyorsun zaten.hiçbirsey yapma.

Diktir, boz. Yazık vücuduna.

0|0
    0|0
  • ilk beraber oldugun cocugun canı canda sonrakiler patlıcanmı ona verdin diğerlerinide ver :D

0|0
    0|0
  • Bu duruma yapacağım yorum uzun olur şuan o kadar vaktim yok

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar sex yapmadan durabilirsin sanırım.

0|0
    0|0
    • canım ıstedıgınde ne pok yıcem

• içine girmedği zman ne şeyi var saçma

• Dayanamayacaksın sen belli. Bence de kasma kendini. Boşa eziyet.

• bırıyle cıkarsın sewgılı olursun yaparsnz bıseler yanı daha ne olablır en kısa yolu

0|0
    0|0
    • snra onla nalaşamıyımondan ayrılım baskasıyla cıkım onla yapıım ben bunu ıstemıorum işte ama canım istedıgı zaman kendmı nasıl engellıcemıde bılmıorum

• hm oke

• ozelden paslasalm

• başka yolu yok evet

0|0
    0|0
  • O işin tadını aldın yapacaksın zulmetme kendine

0|0
    0|0
  • Kendini durduramazsın ve zinaya alışırsın

0|0
    0|0
  • cok kasma kimseyle yatmicam diyeee

kendi kendime duvar orme birgun dayanamazsin yaparsin sonra pisman olursun falan filan

git kendine fuckbuddy bul

0|0
    0|0
  • benle de yap ondan sonra son olsun :D

0|0
    0|2
    • ya ciddiyim benden sonra jübile yap sen ;)

• keeees

• aaaa alınıyorum bakkk :D

• Masturbsyona devam, klitoral orgazm tatmin eder sizi...

0|0
    0|0
    • Söyledik işte kendi kendini tatmin edeceksiniz...

• evet

• O zaman şanslı azınlık içerisindeydiniz, sizin için durum biraz daha zor olur. Sabır:)))

Kızlar Ne Diyor 3

• İstiyosan durma beybili

0|0
    0|0
  • Diktirmenin vebalide büyük

0|0
    0|0
    • nsl ynı

• benm bekaretımı kaybetmem başka turlu oldu.

• nasıl yni

• diktir tekrar bozmaya kıyamazsın durulursun :)

0|1
    1|2
    • öle mı yapsam acaba ya:D

• bak canım 2 türlü dikim var.bir tanesi gecici yöntem o 3 gün önce dikilmesi gerekiyor.diğeri kalıcı yöntem hem daraltma yapılıyor hemde dikim.kalıcı yöntemde istediğin zman diktirebilrsin ve sorun olmuyor.bazıları gibi kafadan atıp yorum yazmıyorum.inanmayanlar internnetten arastırabilir

• tamam çok saol:)

Yükleniyor...