Geç boşalma sorunu nasıl çözülebilir?

arkadaslar benim sorunum cok zor boşalmam.belki bir cogunuza iyi bir durum gelebilir ama sexin ortasında bırakılıp gidilince hiç hos olmuyor.sexten sogudum resmen bu yuzden cok uzun sure sertliğimi kaybetmesemde baslangıcta aldığım zevk girip cıktıkca sıradan bir olaya dönusuyor benım icin basta biraz daha kolay boşalıyordum şimdi ise resmen işkenceye döndü.önsevişme yaptıgım halde hala aynı.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• evli misin? Partnerini beğenmiyor olabilir misin?

0|1
    0|0
    • yok bekarım partnerle alakası yok o doruk noktasına bir turlu cıkamıyorum nedense.

• evet tek erkek.

• hic dusundunuzmu peki farklı bir erkrkle sex yapmayı ya da esinizle sex yaparken hayal eddiğiniz oluyormu baskasını?

Kızlar Ne Diyor 1

• Partnerle ilgili olabilirmi yeterince arzulamıyor ve istemiyorsundur belkide

0|1
    0|0
    • böyle bir sıkıntı değil gayet tahrik oluyorum ama o zevk hissini alamıyorum ilişki sırasında.

Erkekler Ne Diyor 9

• ben bu konuda kimsenin bırakıp gittiğini görmedim.. arıza başka yerdedir..

0|1
    0|0
  • 15-20 dakika öyle söylediğin gibi uzun süre değil. Hatta 30-40 dakika bile korkulacak bir süre değil.

Bu biraz senin beklentin ile alakalı. Kendini şartlandırıyor sun erken geleyim diye.

Cinsel ilişkide en temel amaç zevk almak olmalı.

Aksi taktirde erken veya geç boşalma zevk alamama görülüyor.

Konu ile ilgili bir psikolok (cinsel terapist) ile görüşmeniz sizin açınızdan fayda sağlar.

0|1
    0|0
  • bende gec oragzm oluyorum bunu bır avantaj gıbı gördum şimdiiye kadar ama senınkı vahımm

0|1
    0|0
    • arkadas boyle uc dort gun dursam boşalırım ama 2 cisi yine aynı oluyor ciddi ciddi bir urologa gidmeyi düşünüyorum kimisi erken bosalmaktan dert yanar bu daha beter

• dostum üst üste defalarca orgazm olabılıyor kadınlar ...

• biliyorumda sorun kadının zevk alması değil benim alamamam

• endişe ya da aklinda seni meşgul eden sorunlarmı var .

0|1
    0|0
  • marketten lavobo aç le şırınga alıyosun lavoba açı şırıngaya doldurup ucundan zkine zerk ediyosun bütün damarlar açılıyo panpa..mişyın kompleyt

0|1
    0|1
    • başına geldimi anlarsın. mission failed please try again.

• bende ilk ilişkimde zevk alamadım yarıda bıraktım prezervatiften kaynaklı diye düşünüyorum bide yeterince uyarılmamıştım

0|1
    0|0
    • prezervatifide kullansam hepten ayvayı yedik onda hissetme bile hissetmiyorum bir sey.

• Bebek yağı al marketten onunla dene.

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi 3 saat sürdürürsen bu sorun kalmaz dostum bende de var aynısı

0|1
    0|0
  • Adam sevişmekten sıkılmış.

1|1
    0|0
Yükleniyor...