ERKEKLERE sorum! aşıksınız ama bakire değil EVLENİRMİSİNİZ?

çok güzel bir kız ona aşıksınızda

aklınızdan birtürlüde çıkmıyor!

genç güzel bebek yüzlü..

hatta evlenirseniz evde arabada herşeyde beraberinde hazır

fakat kız sizden önceki sevgilisiyle nişanlıyken

bekaretini kaybetmiş

evleneceklermiş ama o kötü çocuk) onu yüz üstü bırakmış(

EVLENİRMİYDİNİZ?

• Evlenirim
    67% (10)8% (1)39% (11)Oy Ver
  • Evlenmem
    33% (5)92% (12)61% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• hayatatta allah korusun inşallah öyle bir durumlada karsı karsıya kalmam ama istemem

0|1
    1|0
    • merak etme kalmazsın

kızlar temiz görünmede ustalar)

• kızlar erkeğin düşünce yapısına göre rol yapmada ustadırlar

güzelliğe kanmamak gerekiyor

birde kızın düşünce yapısını ansızın bilmek gerekir

inançlı kızlar sevgili edinmemiş kızlara yönelmeli)

• hayırlısı işte bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne önemi var ya ne Önemi bende evlenip ayrıldım ayrıldıgım kişinin öncesınde reşıt olmayan bır kıza cinsel saldırada bulundugunu hemde yıllar onc yanı benden once olmuş bır olaay ayrılmam gerekıyordu yoksa pskıljık anlamda kenmı yıpratcgımı bılıyordum normal bır yapıdada deyıldı zaten anlayamadım ,şuanda hayatımda bekar hiç evlenmemiş ama dier kızlarlan yatmıs kalkmıs benımle cıddı dusunen evlılık yoluna gıden bır ılişkım var aıleler tanıstı söz kesılcek ılerleyen zamnlarda o nasıl kabul ettı elı ayagı düzgün meslegı yerınde ınsan sevıyorsa herseyı kabul eder SEN O KAPIYI GEL GECEN HANINA CEVIRMEZSEN MEVLAM BAKAR NAMUS BACAK ARASINDA DEYILDIR INSANIN RUHUNDA AHLAKİ YAPISINDADIR..

4|0
    0|0
  • Senin beyin zarın patlamış. Sanane senden öncesinden seni ne bağlar geçmisi birakin bu tarihi eser namus meselelerini yarin oburgun kiziniz olur sizinde ;)

2|0
    1|2
    • bende kendimi saklıyorum) bakirim)

• He canım he saklayın kendinzi turşunuzu kurarsınız. Ne bakireler gördük zarı varda namusu patlamış. Denk getirmesin Allahda mumla araamayın.

• sen evlenmezsin başka bir erkek evlenir.. Bakire değilse değil senden önce olmuş sonuçta.. Aşktan bahsediyorsun. Aşkın yanında o zarın önemi ne, siz mutlu olacaksanız? Gerçekten tarafsızca soruyorum bu soruyu. Kız olduğum için böyle söylemiyorum. Zaten soruyu erkeklere sormuşsun.

3|0
    1|1
    • süperrrrrrrr bır cvb cuk oturmus+11111111

• bunların hiç biri önemli değil

bir kız evlenmeden bir erkekle yatmakla

babasına ihanet etmiş olur

nişan sadece erkeğe garanti veriri kızın beklemesi için

evlilik ise kızın kendini garantiye almasıdır

• garantiye almak nedir ya? Bu tür hesaplar mide bulandırıcı.. Bakire ama yanında çokta mutlu hissetmediğin birisiyle evlen o zaman ne diyeyim senin kendi tercihin.

• bende şöyle diyim o*luk iki bacak arasında değil ruhtadır dostum kız olup neleride var ya da kızlığını kaybeden neleride var

1|0
    0|1
    • sen nişanlıyken

aşık olduğun erkekle ilişkiye girermisin?

bir birinizi seviyorsunuz

1 ay sonra nikahınız var!

• bilgin olsun 32 yaşındayım)

• seninde bilgin olsun bende 28 yaşındayım

• Erkek olsam evlenirdim.

Daha önce biriyle birlikte olmuşsa ne olmuş ? Kusur veya bir eksiklik değil bence.

4|0
    1|2
  • evlenirimde ev ve araba olayını anlamadım. Malu mülkü için mi evleniyosun seen bu insanla?

0|0
    0|1
  • bakire olmayan kız mı kaldı bu devirde

0|0
    1|1
    • kızların hepsi bakire

kadın desek)

• Evlenirim. Zar denilen namus timsali degildir kisileri bir arada tutup, ayrilmalarina sebep olan. Bosanan bayanlar ve onlari bosamis/terketmis beylerinde hayatlarindaki kadinlar en basinda zarliydilar. Toplum/Aile kurallarindan bagimsiz yasayan erkek vardir veya yoktur. Asil mesele bu bence.

0|0
    0|2
    • erkeğin nefsi eşine karşı kıskançlık duyar

kızın kendisine ait olmasını ister

bu kızla bir ömür boyu birlikte olma isteği uyandırır erkekte

fakat kız o ufak zarı diğer erkeklerle veya bedava vermekle

erkekte büyük bir güvensizlik oluşturur

evlenme anlamını yitirir

erkekte o kıza karşı tiksinti oluşur

• O kadar biliyorsaniz asik olmasaydiniz.

• bu soru beni bağlamıyor

sadece insanları çözmek istiyorum)

Erkekler Ne Diyor 16

• Kız iyiyse ve önceki nişanlısı yüzünden bekaret gitmişse ok. ahlaklı ve önüne gelenle yapmayan vede dürüst YALAN SÖYLEMEYEN biriyse de ok evlenirim ama anlamadığım ev araba ne oluyor? Kızı mı alıyorum ev araba karşılığında mantık evliliği yapıp kişiliğimi satıyorum?

0|0
    0|0
    • ev araba maddi sorununun yok

evliliğin kolay geçeceği anlamında

• Her İnsan Kabul Edemez Bence Ben Edemem Çünkü Onu Gördümü Başka Birinin Altında Zevk Yaptıgını Unutamam

1|2
    2|1
  • daha önce bir bakireyle cinsel ilişkim olsaydı evlenirdim ama hiç sıfır kilometre kokusu almamışsam asla evlenmezdim

0|1
    0|0
  • hayır. hanım dediğin akıllı olucak. evlenmeden vermişse akıllı değildir. acizane görüşüm böyledir.

1|2
    1|0
  • Evlenmem

0|1
    2|0
  • Sıkıntı yok.

2|0
    0|1
  • Evlenmem..

Anket oranları çok şaşırtıcı... Burda bile kızların ne oldukları beli oluyor...

0|1
    0|0
    • ankette ksdeki kızların cevabı erkeklerin tersi)

yani ksde fazla temiz kız yok!

• kimse evlenmiyor lan bütün kızlar bana kaldı desene

4|0
    0|0
  • bakire olmadığını kendi mi söylüyor ben araştırıp mı öğreniyorum bu önemli kardeş

2|0
    0|0
  • ben bakirsem evlenmem sabretseymiş evlenmeden yapmasaymış derim,değilsem evlenirim sonuçta çocuk kötülük yapmış kızın suçu daha az

0|0
    1|0
  • Onu taniyan sensin. O yine kendini evlenecegi adama saklams senin demene gore yari yolda birakilmasaymis bekaretini verdigi adamla evli olacakti simdi

0|0
    1|0
    • evli değil nişanlıyken

evleneceğimdiye vermiş)

• Onaylamiyorsan o zaman boyleyken boyle de kendine iyi bak gorusuruz de

• sen evlenirmisin?

• Bekaret konusunda az önce hemcinslerimi ele verdim.Yinelemek istemiyorum :)

1|0
    0|0
  • türkiyede yaşıyorsa evlenmem. yurtdışında yaşayan bir kızsa evlenirim bekareti önemli değil

0|1
    2|0
  • Ben nasıl evleneceğim kişiyi bekliyorsam oda bekleyecek arkadaş

0|1
    2|0
  • Hayir evkenmezdim bekaret olmasi benim icin en önemli sey istiyosa fakir olsun

kendisini evlenecegi kisiye saklayan kizlardan daha degerli varlik yok dünyada

2|3
    3|0
  • Bu ayrı bir konu ama olay şu 10 tane erkekle cıkmış 10 erkek de bunu bırakmış evlenir miydiniz?

böyle sorsana?

cünkü o kapı acılınca devamı gelir

0|0
    3|1
    • yo bir kişiyle bu zamana kadar olmuş

• ona cogu erkek evet der. cünkü 1kere adamm terketmiş. kızın sucu yok.

ama şu var atıyorum 5-6 kere bunun aynısını farklı erkeklerde yaşamışsa ? 6 kere adamlar tek tek terketmişse?

bunula evlenen olur mu

• yani seni evleniyor kabul ediyorum

Yükleniyor...