Eskişehir'deki kızlar neden bu kadar açık ?

Nereye baksam süper mini etekli kızlar afedersiniz o... gibi geziyorlar. şaşırdım kaldım. birde üstüne travesti geçti yanımdan arkama dönüp dönüp baktım. o mini şortlu, süper minili sarışınlar, Siyahi yani zenci şortlu kızlar, yabancı turistler doluydu. şaşırdım kaldım o kızlara. nasıl cesaret ediyorlar ? nerdeyse varya o giydiği etek kilod boyundaydı baka kaldım :D

Güncellemeler:
bi pantolonla dolaşan bendim heralde bide sıcakta ince hırka giyen tek insan bendim :DDD

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ciğer kedi meselesi olmasın ? Bu söylediklerin 75 80 kilo ile giyilecek şeyler değil malum , tek yol var , giyebilenleri taşa tutmak.

O insanlar içinde hayat kurtaran doktorlar , bina diken mühendisler , yüzlerce kişiye istihdam yani ekmek veren işverenler , elilne evine gelen ekmeği imal eden işçiler emekçiler de olabilir ve sen o insanların sana nerede nasıl faydası olduğunu düşünmeden direk eteğine donuna mı bakıyorsun ?

O. gibi .. senin onlar için belirlediğin bir terim . Ne haddine senin böyle bir yakıştırma, sana ne öncelikle milletin donundan ? Kasdın sekse yatkınlık ise , bil ki bunun etek boyuyla hiç bir ilişkisi olmaz , adamı ayakta öldürürler bile ...Git yüzüne söyle istersen böyle birşeyi , bak neler oluyor.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Herkes İzmirli kızlara güzel der ama bende Eskişehir li kızlar kadar güzel uzun boylu seksi olanlarını başka yerde nadir gördüm. Karışma onlara istediği gibi gezerler.

1|0
    1|0
  • valal canım sen ege kıyılarına gitmemissin tangayla sokakta gezenler var göğüsleri acık dolasanlar :D avrupalı oluyoruz ya daha neler görürsün merak etme

1|1
    0|2
  • onların cogu yerli degil. universitelerdendir

0|0
    0|0
  • arkadasım Eskısehır modern bır sehırdır ve herkes bırbırıne saygı duyar.bu sehırde ınsanlar bırbırıne art nıyet beslemez ve asla bırbırını rahatsız etmez.travestıyı gece gormussundur gecelerı ataturk caddesıne cıkarlar.kısacası sehır ESKISEHIRDIR

2|0
    0|1
    • akşam boynerin karşısında gördüm herkes bakıp duruyordu mini etek giymiş:DD

• yahu bende açık saçık giyinip çıktım sapıklar peşimden ayrılmıyodu şimdi kapalı giyiniyom Allah korusun :D

• ıyı bakalım ıyı eglenceler... guzelce gez toz ve ogren..sakın hafta ıcı 222 merak edıp 222 gırme hafta ıclerı erkek oranı fazladır ve sana sarkan cok olur.bos yere 25 tlnı heba etme.bu arada kahve dunyasında bır tıramusu yemelısın.kesınlıkle tavsıye ederım.su aralar en gozde mekan memphıstır.oraya gıdersen rahat bır sekılde arkadaslarınla sohbet edebılırsın.bu arada lemandan uzak durun.bunun dısında kentparkı guzel bır sekılde gezıp odunpazarı evlerını ve yenı balmumu muzemızı zıyaret etmelısın

• öğrenci şehri gayet normal

0|0
    0|0
  • Seni ne kadar ilgilendiriyor?

1|2
    1|0
  • ambalajlı olsalar daha mı iyiydi?

1|2
    1|1
  • Öğrenci kenti o yüzdendir

Bosver sen onları sen doğru yolda olduğundan eminsen sorun yok

0|0
    0|0
  • Eskişehir öyle öğrenci yeridir.

Bir de kıyı illeri öyle özellikle İzmir.

En muhafazakar iki şehir ise Sakarya ve Kocaeli bok gibi yerler.

0|0
    0|0
  • bu lafı biz desek türk erkekleri hayvan, ayı görgüsüz vs saydırırlardı kızlar

0|1
    0|0
  • Çünkü pek tınlanmıyorlar, Açıldıkça açılıyorlar

cut.

1|1
    1|1
  • istanbul etiler TAKSİM bebek eskisehere her türlü basar :D

0|0
    0|0
  • diğer erkeklerin tersine bu kadar ucuz kızlar olduğu için artık sevesim gelmiyor birini.

0|0
    0|0
  • Medeniyet görgü adina bizi sapiklastirdi bati kültürü

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 11

• sadece eskişehiri kast etmek yanlış olur aslında.. Türkiye'nin batı kesimlerinde oldukça açık kıyafetler görebiliriz.fakat bunları eleştirmek doğru olmaz. kapalı kadın nasıl geri kafalı değilse etek giyen kızlar da fahişe değil. bunların hepsi avrupaya özentilikten geliyor.

2|0
    0|1
  • erkek olsaydın tecavüze davetiye cıkarıyorlar da derdin sen

0|1
    0|1
  • O... demen hic hos degil.

0|2
    0|1
  • Herkesin kendi tercihi, giyiniş zevki.

0|2
    0|1
  • herkesin kendi tercihidir

0|1
    0|1
  • İstedikleri kadar açılırlar. Bir sorunun mu vardı?

0|1
    1|2
  • evde bile atlet şort geziyorum ne öyle kapancam yaz günü o*** gayet yanlış bir kavram bu bir tercih meselesii yaz günüde bu gayet mantıklı

0|1
    0|0
  • katılıyorum kadınlığında bir saygınlığı olmalı dimi rahat olacaz diye çıplak dolaşacaklar nerdeyse ne gerek var bu kkadarına kendine saygısı olur insanın biraz

0|0
    0|0
  • ben eskişehirliyim. o gördüklerinin çoğu ünv öğrencisidir. son yılarda Eskişehir ciddi anlamda çok değişti. öğrencilerin çoğu artık buraya okumak için değil rahat yaşamak sex yapmak için geliyolar. (tabi güzelce okuyup gidenide var) kendım ebe hemşireyim. kaç tane ünv kız çocuk aldırmaya geldi sayısını hatırlamıyorum. ama şehrimiz güzeldir :) İzmir 1.sırada Eskişehir 2

0|0
    0|0
    • izmir,istanbul,eskişehir 10 numara şehirler zaten :D herkes açık seçikti güzel kızlar çoktu yakışıklılarda çoktu tabi :D

• eskişehirli bir kız bana yazmıştı iyi ki uzak durmuşum diye düşünmeye başladım şimdi

• Herkesin kendintercihi o... gibi demen ne kadar ayıp.

1|2
    0|1
  • sen bide izmire gel ablacım fikrin değişir :D

0|3
    0|1
Yükleniyor...