Erkekliğim gitmiş gibi hissediyorum, ne yapmam gerekli?

merhaba arkdaşlar ben aslında daha önce gay veya eşcinsel olan biri değildim ve bir ilşkide yaşamadım ama ne yalan söyleyim vardı bişeyler ne bilim ağda yapardım ya da bazı kadınsı kıayafetleri severdim ama hem yalnız yaşardım bunu.. geçenlerde bir anda hiç kafamda yokken bir akrdaşıma kendimi teslim ettim ve bir ilşki yaşadım bir anda oldu herşey ne engeleyebildim kendimi nede başka bişey yapabildim erkekliğim gitti gibi hisediyorum Şu an çok garip duygular içindeyim hem o anal bölgem çok daha açıldı bende bilmiyorum piskolojikmi acaba ama.. birde içime boşaldı bir kere bunu yapılan kişi bir daha hep istermiş güya nette yazıyordu neyse arkdşalar sizce olan olmuş iş bitmişmi tekrar istermiyim bana yardım edin lütfen ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle gay olmak utanılacak sıkılacak birşey değil. çünkü bir hastalık ya da bozukluk değil. birsuru şeyin etkısı olmuş olabilir ama bu senın dogumundan gelen birşey bunu bil. ıkıncı olarak adınlar arkadan yaptıgın ıcın sureklı ıstemez ama erkeklerde durum farklı oalbilir. piskolojin için lutfen doktora gıt:)

1|0
    0|0
    • nasıl gay olmak utanılacak sıkılacak bir konu olmaz ya ne demek dogustan gelen birsey

insan dogarken ya kız olarak ya da erkek olarak dunyaya gelir . birde bu tur olayları dinen dusunup yorumlasanız bu dunya gecici ve fani.

• dinde bile var bu çift organlı dogan var bunun birsuru şeyi var. ve ya kız ya erkek dogar dıye ırsey yok tıp la ılgenırsenz bunu anlarsınız:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Unutmaya çalış üsteleme sürekli düşünüp takıntıya dönüştürme bence denedin geçti gitti bitti ...

0|0
    0|0
    • ewt ewt haklısn sanırım... yok kötü bişey hisetmedim ama şöle bişey var o bölgem haliyle genişledi ve bunu her an hisediyorum tabiki bu çok önemli bişeymi sence ve döncekmi seki haline ama artık 1 hafta oldu dönmedi yani ::

• mesela şuan yine istiyormusun?

0|0
    0|0
    • ya inkar edemem zevk aldımki ordan nsl zevk alınıyo bana çok garip geldi oyüzden iyi bir anı gibi geldi bana ama şöle bir hissim var bana sahip oldu sanki erkek değilmişim gibi geliyo

• sen kaldırsan birazcık neden dersen burda benim gizlendiğim kişilerde var önce görmek istiyorum seni belki tanşıyotuz çünkü

• neyse

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah senı bıze gerı kazandırsın kardeşim.

1|1
    1|0
  • Kendini nasıl hissediyorsan öyle takıl. Kimsenin sana laf yapmasına izin verme..

1|0
    0|0
  • tekrar isteyip istemediğin senin tercihine bağlı .erkeklere daha çok ilgili olduğunu düşünüyorsan ve yaşadığın sex ten zevk aldı isen tekrar yapmak istersin .içine boşalması ve senin ilk kez yaşamış olman erkekliğine hiç bir ters etki yapmaz .ama birdaha yaparsan ve tekrarlarsan erkeksi duyguların gider .yerine her zaman erkeklerle ilişki yaşayan biri gelir .

bende ağda yaparım .bacaklarımı temizlerim .kadım gibi giyinmeyi çok severim .ama rahat olmak için yaparım .gay değilim .

0|0
    0|0
  • bence bidaha istersin benim gibi

1|0
    0|0
  • igrencsin ya:(

2|2
    1|1
Yükleniyor...