Boyle hemcinslerimi gorunce kendimden utaniyorum. bu nasil bir karakterdir?

Millet ne yaparsa yapsin beni ilgilendirmez ama fikirlerinizi almak istiyorum. Bazi kizlar sevgilileriyle flort ediyorlar ve herseyi yasiyorlar normal iliski haricinde. Bu kizlar sirf zar durdugu icin bakire olduklarini soyluyorlar. İlerde anlasilir mi diye dert ediyorlar eslerini kandiriyorlar. Bu insanliga sigiyof mu? Bunu yapan insanlarin karakterleri nasil ya? Ben bu hemcinslerimi gorunce kendimden utaniyorum. İnsan neden kocasini bu sekilde kandirir? Siz ne dusunuyorsunuz bu insanlarin karakterleri hakkinda?

0|0
812

En İyi Erkek Görüşü

• İşte eş seçerken sadece bakire olmasına değil edebine karakterine bakarsan böyle kızların kucağına düşmezsin yaptıkları hoş değil ama kendilerini kandırıyorlar sadece ilerde Allah onlarda kendileri gibi birisini nasip eder bunun için endişelenmeye gerek yok

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Kultur ve ahlak erezyonu.. dayatma populer kultur ve inancta zayiflik aileden de gelmeyel ahlaki egitim neticesinde insanlar zivanada cikiyor. Herkes gelisimi diploma zannediyor. Sacma sapan isler...

1|1
    0|0
  • kızlara göre bütün erkekler onunla bununla yatıp kalkan.

Önüne geçemeyiz yapacak birşey yok.

Sırf bu yüzden evliliğe geniş zamanda soğuğum.

Cut.

1|0
    0|0
  • arkadan yer gider bir garibana yedirir kendini

ahlaksız ölene kadarda utanmadan ekmeğini yer.

o hemcinslerinin varyaa

1|1
    0|0
  • Biz erkekler yuzunden oldugunu dusunuyorum. Ben erkegim yaparim zihniyeti ister istemez karsi tarafi boyle davranmaya iter

1|0
    0|0
  • Bu yüzden görücü usulü düşünüyorum. anam bulur bana sağlam çorap

1|0
    0|0
  • karakteri yok onların karaktersizler :D

1|0
    0|0
  • kadınlarda seks yapmak ister arzular vs

bunu öğrenin artık seks erkeğin tekelinde bir action değil.

sevişin bacılarım yoldaşlarım

1|1
    0|0
  • Bende şöyle söylüyorum evlenecek erkeklere,kızın oturduğu semtteki esnafları bir dolansılar kız hakkında ki bütün bilgileri alırlar.

0|1
    0|0
  • Bir kızın beni kandırabileceğini sanmıyorum ama mükemmel kız diye birşey olucağınıda sanmıyorum bana evlenmek yok kararım kesin.

0|0
    1|0
  • Zihniyeti bozuk, zar sağlam olsa ne olacak...

1|0
    0|0
  • bu işte senin kadar düşünmemek ile ilgili durum abla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aile kavramını bilmedikleri için böyleler.

1|1
    0|0
  • Birinin eşini kandırması kötü bir şey.Sen neden utanıyorsun ki?

Bir de nedir bu insanlara "tüü tüü kaka" deme merakı,herkes bu kötü şu kötü...Kimse kendinden bahsetmiyor benimde şu yaptığım fena demiyor.Herkes şeytan bir biz meleğiz zaten.

Soruya geri dönersek,birinin eşini kandırması kötü kadın olsun erkek olsun fark etmez.

0|0
    0|1
  • Namusu bacak arasında arayın , evet :(

1|2
    3|5
  • insan öyle bir varlık olsaydı ki şehvetle dokunduğu herşey gözle görülür dercede lekelenseydi.

1|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sözde bakire aslı fahişe denir onlara

1|0
    0|0
  • kınamamak lazım

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyo millet özel hayatı

0|0
    0|0
  • tiksine bılırsın ama bakırelık denılen kavram hıc polmıge gırmem ama cagdas mılet toplum deyılız bakre deılsen orspusun bu kadar net

0|0
    0|0
    • he bu arada bakreyım

Yükleniyor...