Erkek arkadaşım konuyu cinselliğe getiriyor, ne yapmalıyım?

ya 3 hafta önce biriyle tanıstım Şu an sevgiliyiz ve arda cinsellik konularını açıyor buda benim hoşuma gitmiyor söyleyincede bana ergenleşme bunu benden sıkılmaman için açıyorum arda bu konuları konuşalım eglenelim diyor sizce ne yapmalıyım ona eşlik edersembeni basit biri olarak görürümü yoksa konuşmamalımıyım yardım edin

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mesafeli davran ve ciddiyetini koruyarak bu konular için daha ileri ki zamanlarda konuşmayı düşündüğünü dile getir. Eğer bu durumda daha da ısrarcı olur ya da seni umursamayıp ilişkiyi bitirme isteğinde bulunursa bil ki seni bir et parçası olarak görüyor ve yatağa atma amacını güdüyordur. :)

0|0
    0|0
    • ona söyledim hani daha yeniyiz bu tür konuşmalar için erken falan dedim oda bana korkuyomusun diye sordu evet dedim daha sonra bak ben seninle böyle konusuyorum ama hani öylesine arda muhabet olsun diye yani yan yana elince sana böyle davranacak degilim zaten buklusuncada hep topluluk içinde olucaz senin elini tutmam bile imkansız yani bunu sadece öyle biraz muhabet olsun diye açıyorum dedi ne yapacgımı bşlmiyorum

• Yapacağın şey tekrar dediklerimi ona hatırlatmak ve bu konu hakkında sadece ilişkinizin ciddiyete döküldüğünde yanıtlanacağını belirtmek. İşte bu anda rengini belli edecektir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Nabız yokluyor kızım, seni çözecek cinsellik konusunda sonra sı malum ona göre muamele yapacak. Sınırlarını öğrenme derdinde. Cinsellik konuşan erkeğin derdi bellidir kimse inkar edemez. Yeni sevgili oldun kafadan cinselliğe sardıysa bence tikkatli ol...

0|0
    0|1
  • bence normal ondan sana hayır yok nasıl olsa ayrılacan en azından sözlü de olsa erkeği keşfet ne düşünür ne söyler deneyim olur bidahakine kullanırsın ipler senin elinde olur

0|1
    0|0
  • Adam niyeti bozmuş dostum

0|0
    0|1
  • öyle görmez ama farklı bir boyuta geçer. başka yerden iletişime geçme imkanınız var mı?

0|0
    0|0
  • bence uzak dur ondan senle cinsellik için beraber

0|0
    0|1
  • cinsellik istiyor daha doğrusu seninle öpüşmek sevişmek istiyor,

sen de istiyor musun o önemli

istiyorsan devam et istemiyorsan sonsuza dek olmaz de , hemen ayrılır senden ya da sık görüşmez ;)

0|1
    0|0
  • ne dediğine bağlı?

1|0
    0|0
    • mesela dün sütyenimin kaç oldugunu söyledi daha sonra onları büyütmeme lazım dedi

• yok bana diyor kızlıgın senindir ben senden kızlıgını istemiyorum ama aramazda bişiler gececek yani öpüşme koklaşma gibi

• o öpüşme koklaşma ilerisine gidecek zaten kızların nefsi öpene koklayana kadardır teslim olursun neyse benden bu kadar kal sağlıcakla :D

Kızlar Ne Diyor 2

• daha uc haftada bunu dıyorsa aman ondan kaç o senın başka türlü görmeye başlamı, oyle çok seven aşık olan hemen konuyu buraya getırmez , belki tipinde düzgünse seni başka türlü kızlardan görümüştür mal.

0|0
    0|0
  • ondan sana hayır gelmez sırf cinsellik için seninle birlikte olabilir ben erkek arkadaşımla 6 aydır beraberim daha bikere konuyu cinselliğe getirmedi seven insan öyledir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...