Erkekler çok garip değil mi?

erkekler çok garip neden mi konu cinsellik olunca türlü bahanelerin arkasına sığınarak ihtiyaç adı altında herseyi yapıyorlar.tabiki istisnalar mevcut ama onların da nesilleri tükenmekte...yanlıs anlasılmasın ayrıca amacım yargılamak değil herkes kendinden sorumlu fakat hani biz kızlar okadar da saf değiliz.ihtiyaç falan değil sizinkisi yaptığınız şeye kılıf bulmak.neyse gercekten bakir erkek ve sadece eşim olacak insanla sex yaparım ve ondan soğumam diyen erkek kaldı mı yaaa

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Artık açık konuşma vakti geldi. Erkeklerin cinselliği, kızlardan daha çok ön planda tutmasının asıl sebebi biz de olup da, siz kızlarda olmayan biyolojik bir şey, bir organ, testisler. Vücudunun sürekli, her saniye çalıştıkça oraya kan pompalayıp, sperm yüklediğini düşün. Bir süre sonra toplar dolunca beyine, boşalma uyarı sinyali gelir. Bu sperm depolama işlevi, vücuda göre değişiklik gösterir. Kimisinin daha çabuk dolar, kiminin daha geç. Ama bir şekilde orası dolunca beyine cinsellik sinyalleri gidiyor. Bu yüzden de erkek rahatlamak için bir şekilde boşalmak zorunda...

Hani erkeklerin bu ihtiyaçlarını yanlış yollarla gidermelerini de savunacak değilim ama erkek vücudunu bilmeden erkekleri bu konuda suçlayan kızları gördükçe de artık birilerinin bunu açıklaması şart oldu. Biz de hayvan değiliz canım, vücut kendi işleyişi için uygun olan şeyi istiyor, biz de yerine getirmekle çabalıyoruz, bu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İhtiyaç mevzusu yanlis lanse ediliyor. Ihtiyac olan sey "bosalma". Ancak uyanik erkekler bunu birisiyle yatma olarak degistirdi gunumuzde. 23 yasindayim daha kimseyle birlikte olmadim olmayi da dusunmuyorum. Bu ihtiyacim tabi ki var ancak 2. bir kisiye ihtiyac olmadan kendim giderebiliyorum. Kendimi esime sakliyorum. Benim icin cinsellik askin doyum noktasidir. Birisini delilerce sevebilmeliyim ki dorugunda cinsellik olsun. Boyle bir kiz kaldi mi ben de bundan supheliyim.

0|0
    0|0
    • seni tebrik ediyorum.durum vahim bu konuda malesef

• Düştüğümüz durum bu maalesef. Rahatsızlık verdim sanirim kusura bakma lutfen.

• est. rica ederim

• Erkeklerin Sex yaptığı kişilerde kızlar yani bunuda göz önünde bulunduralım erkeklere bok atmadan önce !

0|0
    2|0
  • Cinsellikte bir ihtiyaç ama nefes almak gibi değil insan sabır gösterebilir nasıl ki oruç tuttuğumuzda karnımız acıksa bile iftara kadar bekliyoruz cinsellikte böyle.

Sonuçta hayvan değiliz dürtülerimizi kontrol edebiliyoruz sadece ihtiyaç bahanesine sarılmak komik

0|0
    0|0
  • +1 Akıllı kızlara gelsin...

0|0
    0|0
  • Benim ne kadar ihtiyacım varsa bir kadının da o kadar ihtiyacı vardır...

1|0
    0|0
  • ama ihtiyaç...

0|0
    0|0
  • Uff bide okşayınca pipileri uzuyor falan oda çoka garip dimi ? o_O

0|0
    1|1
  • Allahtan korkmayan kuldan utanmaz, Bir kızla cinsel münasebeti basit bir şey sananlar vardır, bilmezler ne büyük bir yükün altına girdiklerini , tabi inaçlı kişilere sözüm

0|1
    1|0
  • taze bitti panpa bir ihtiyaç bir zevk bir spor bir aktivite bir nevi yaşam felsefesi all the time pump..

0|0
    0|1
  • neden biliyormusun cünki artık anneler iyi bir anne olamıyor

0|0
    0|0
  • öyle bir erkek dünyada yok.

iran'a da gittim orada bile muta nikahıyla 2 3 satliğine karı koca oluyor iişini görüp boşanıyorsun

bizdeki genelev orada bu şekilde işliyor.

bu çark durmaz asla. 1 kere yapan 1 daha vazgeçemez.

0|0
    0|0
    • eskiler ne yapıyormus merak ettim

• gercek sevgi de köylerde kaldı ozaman

• biraz öyle.

• Dediğin gibi erkekler va tabi ama bakir erkek seven kız ne kadar o önemli bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen katılıyorum..

1|0
    0|0
  • evet var merk etme hala bakir erkek çok var.inş da bitmez..bakir'e bakire kız yakışır çnkü.diğer erkkler çük merakında koşan tipler..

1|0
    0|0
Yükleniyor...