Ön yargısız yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar ben mersine 1 haftalığına tatile gittim benim 4 aylık bir ilişkim var ve sevgilimi seviyordum ama çok kavga ederdik kıskançlık yüzünden . o bana erkeklerle ben de ona kızlarla konuşma yasağı getirdik hallettik 3 aydır böyleydik . mersine yola çıkacağım gün çok büyük bir kavga ettik ve ben de sinirlendim barıştık hemen ama sinirim geçmedi havuzda bir iki kişi ile tanıştım erkek kız karışık . kız arkadaşımın adını vermeyim baş harflerini söyleyeyim . kız arkadaşım A tanıştığımız oğlanlardan E den hoşlanmaya başladı E nin kuzeni V den istemeden hoşlanmaya başladım :( :( havuzda bilerek bacağıma belime falan dokundu sesimi çıkarmadım 3 gün böyle geçti gideceği gün öpmek istedi izin vermedim :( şimdi mesajlaşıyoruz erkek arkadaşımı bırakmıyorum bırakamam ama V ile de arkadaşlığım ne kadar doğrudur :( duygularım elimde değil anlayın beni lütfen hakaret etmeyin :( :( :( :( erkek arkadaşımdan ayrılmak istedim V ile çıkmak için ama V bakire değilmiş meğer gezi hayal kırıklığına uğrayıp vaz geçtim erkek arkadaşımı üzmek istemiyorum onun ne suçu var yani yaptıklarımı hak etmiyor :/ bşr süre sonra kimi sevdiğim açıkca ortaya çıkar mı :( biri yardım etsin

Güncellemeler:
sevgilime anlattım hepsini beni böyle kabul edebileceğini söyledim ama ben kendimi affedemiyorum :/

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış olmaya yanlış ama insan bazen böyle hatalara düşebiliyor.. V bakire değilmiş dediğini anlamasamda cinsel çekimle ilişkini mahfetme derim.. sen sevebilirsin ama sevileceğin ne malum? tenleri çekimi seni yanıltmasın bir anlık bişey olup olmadı zaten belli olacaktır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Mantık ve Heyecanın savaş verdiği noktadasın bacım. Her ikisi de yanında olsun istiyorsun di mi? Boşver biri gitsin. Ama hangisinin gideceğini sen seçmelisin. Mantığının kabul ettiği monoton ilişkini mi seçeceksin yoksa her gün farklı heyecan yaşayacağın başka bir ilişkiyi mi? İyi düşün bacım

0|0
    0|0
    • ben şimdi mersinde değilim o adanada ben kayseride bilmiyorum ya sevgilim hep yanımda ama

• arkadaşım v nasıl bakire olur senin anlattığına bakılırsa v erkek ? erkeğinde bakiresi olmaz ? hepsini geçti A sını B sini V sini sen açık açık erkek arkadaşını aldatmışsın kendine bunu yakıştırıyor musun ? erkek arkadaşın mersinde kızla tanışsa ? sağını solunu ellese ? sevmiyorsan bırak seviyorsan da adam gibi sev ki bu saatten sonra nasıl olacak o da mechul

0|0
    0|0
  • şöyle bir laf vardı tam hatırlayamadım ama: ilkini sevsen 2. hiç olmazdı diye. şu an senin için doğru kişi V bence. bir de insanları kız erekk farketmez bakir bakire vermiş vermemiş falan gibi kalıplaa göre ayırmak çok doğru değil. tabi bu benim fikrim ve benim hayat görüşüü. objektif yorumumu yapmak istedim

0|0
    0|0
  • Tatil yerlerinde sık sık olur böyle şeyler sadece heves olduğunu düşünüyorum sevgilini kesinlikle bırakma ve tatilde kurulan ilişkiler genelde cinsellik üzerinedir.

0|0
    0|0
  • sevgilinel ayrılmadan böyle bir sey yapman etik değil

karar vermen lazım sevgşlinle devam ya da başkası

sonra büyük sorunlşar yaşarsın

0|0
    0|0
  • Ulan E, A, V, K, L M N okuya okuya boşaldım ulan.

Arkadaş bir tek ben mi böyleyim?

İlk gün gördüğün kızın havuzdayken bacaklarına ellemek ve onu 3 gün sonra öpmeye çalışmak ta neyin nesidir?

Ah, s**tir be.

Yanlış dünyada doğmuşum.. :/

0|0
    0|1
  • Tatil aşkları yaz sonuna kadar sürer.

0|0
    0|0
  • belediyenin sizi toplaması lazım . çık git burdan

0|0
    0|0
    • istemeden oldu dedim isteyerek yapmadım :/ duygularım benim elimde değil insanlar hakkında ön yargı yapma bence sen defol buradan

• sevgilime anlattım diye altına not düşdüm yaaa

• Noldu anlatinca cok mu sevindi sevgilin yazik size yazik

• aşkın içine de sıçtınız aq...

0|0
    0|0
  • v nin bakireliği nasıl oluyo

0|0
    0|0
  • böyle olay muhteşem yüzyılda yok azizim.

0|0
    0|0
  • bunları sevgiline anlatmayı dene kimi sevdiğin ortaya cıkıcak bence

0|0
    0|0
  • Harbi ha V bakire değilmiş derken ?

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşına ihanet etişsin

birde V nin amacı seninle evlenmek değil

seni kullanıp atmak

0|0
    0|0
  • havuzda orani burani elleyen bakire olsa nolur olmasa nolur

ve bakire olmasiyla ne alaka?

simdiki sevgilinde belki bakire degil ama sana demiyo?

cocuk en azindan dogrulari soylemis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• V erkek mi kız mı? Buna göre sana yardımcı olalım. Bazı arkadaşlar, bu noktaya değinmiş ama cevap alamamışlar. Çok garip...

0|0
    0|0
    • V erkek ama daha önce bir kızla sex yapmış ben o anlamda bakir diğil dedim

• ''bakire'' yazdığın için sorma gereği duydum.

• güncelleme: emin ol böyle bişiyi kabul etmicek ve seni aldatıcak yetmicek intikam alıcak.. sen düsün.. kıskanıosun, kısıtlıyosun vede böyle bişi yapıyor. sen neden affettim derdin?

0|0
    0|0
    • evet bence de öyle yapıcak ama ben bu intikamı hak ediyorum ya fazlasıyla

• Tek tarafli degil iki tarafli hata vardir her zaman. Ama sen kusura bakmada sorunlusun sanirim biraz. Hayirlisi olsun

• erkek arkadaşımdan ayrılmak istedim V ile çıkmak için ama V bakire değilmiş meğer gezi hayal kırıklığına uğrayıp vaz geçtim. bu ne demek anlayamadım

0|0
    0|0
    • bir insan ikinci bir insana bakıyorsa tatil aşkı geçici aşk adı altına sığınıp bilki o insana bütün duygularını aslında yitirmiştir.gerisi hikaye bunu bir ben yapamıyorum işte ayrılık aşamasında hatta aylarca ayrı kaldık bırak gözümün kaymasını aklımdan birini bile geçirmedim

• en hassas olduğum yer belim. belime dokunan erkekle sevgili bile olurum. etkilenirim çunku. neyse

0|0
    0|0
  • v bakire degilmiş derken?

0|0
    0|0
    • aynen arkadaşın anlattığına bakılırsa v erkek olması lazım yılan hikayesi

• ayyy oha aynı şeyi yaşamışıııızzzzzzz . benim korkduğum şimdi hala tatil havasındayım belki bu hoşlanmanın etkisi geçer de sevgilimi bırakdığıma pişman olurum düşüncesi :/

• o cocuk için onu bırakma ama diger sorunlar icin bırak. cünkü kısıtlama kadar berbat ikinci bişi yok.

• İkisiyle de takıl boşver :D

0|0
    0|0
    • -,- ben yapamıyorum ya öylee

Yükleniyor...