Gayliği veya lezbiyenliği seçme nedeniniz, karşı cinsten haz alamamak mı?

sorum eşcinsel arkadaşlara karşı cinsle birlikte olmaktan keyif almadığınız içinmi lez -gay oldunuz ,hani ilşki sırasında o hazzı hissetmiyormusunuz karşı cinste?heterolar cıvıtmayın siz sorum size değil

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes eşcinsel doğulur falan yazmış bu tamamen yanlış cinsellik sonradan öğrenilen birşeydir doğduğunda kendi vücudunu bile tanımayan mastürbasyon yapmayı bile bilmeyen birisinin nasıl belli bir cinsel tercihle doğduğuna inanılır garip

Cinsel tercihlerin oluşmasında çocukluk döneminin etkisi büyük

1|0
    0|0
    • yani 2 arkadaş ergenk dmnde olştuunu yazdı bende sonradan oluştuğunu düşünüyorum zaten

• Sadece ergenlik değil çocukluk döneminde oluşmaya başlıyor.Cinsel tercih sonradan oluşur bu bilimsel gerçek doğrudur

Erkekler Ne Diyor 7

• Heteroseksüelim

gayleri bilmem ama lezbiyenlerde cinsellik ile birlikte duygusallıkta aynı oranda yaşanıyor diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Bende lazım kendi isteğimle olmadım

2|0
    0|0
  • Tam aksine. O da ayrı bir zevk benim için.

0|0
    0|0
    • yani ayıplamıyrm anlamaya çalşıyrm erkeksen bir erkeğin kokusu nasıl çekici geliyoki

• Olayın Türklükle ne ilgisi var. Bu düşüncelere sahip tek insan değilim ben bu ülkede. Çok var. Etrafına baksan görürsün. Ben sadece böyle bir kız arkadaş bulamyırum :/

• işte benm çevremde böyle tipler yok hayret niye bulamıyorsunki

• takılma bunlara düşünmesi bile iğrenç

0|0
    1|0
  • Hetero değil az öğren bil

Hetrosexsüel

0|0
    0|0
  • gay olan bir arkadaşım zevk alıyorum kadınlar hiç çekici gelmiyor onun için erkekleri tercih ediyorum demişti

1|0
    0|0
  • sanırım lez'im kadınlar çok çekici bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar cinsel haz alamadıklarıneden dolayı eşcinsel olmazlar. Zaten eşcinsel doğarlar. Hemcinslerine duygusal ve cinsel yoldan ilgi duyarlar. Eşcinsel deyince direkt seks hayatlarını düşünmeyin insanların.

1|1
    0|1
  • Kız arkadaşıma duygusal olarak çok bağlıyım, sadece cinsellikle alakalı değil :)

0|0
    0|0
    • bağlı olmak farklı bişey herkes arkadaşını sever ama meylin varmı?

• evet ama ömrünün sonun akadar saklayamasın biliyosun dimi

• Bu da bir soru oldu :D biliyorum,bir gün patlak veririz heralde

• eşcinsel doğulur , sornadan olunmaz

0|1
    0|1
    • diyosun bilgn varsa detaylarıa dinlemek isterim

• mesela çocuk sahibi olmak her kadın ve erkek için güzel bir duygudur bunun özlemini çekmilmiyomu bir aile sahibi olmak falan

• o konuda çözüm yok malesef evlatlık belki , o şeyi göze alıyorlar

Yükleniyor...