İlişki öncesi mastürbasyon yapılmalı mı?

İlişki öncesinde 1-2 kez mastürbasyon yaparak ilişki süresini uzatmak ve partnerin daha çok zevk almasını sağlamak sizce mantıklı bir teknik mi olur? Zira erkeklerin çoğu iki ilişki arasındaki birikmişlikle ilk seferde çok hızlı boşalır. Özellikle kızlar bu durumu yadırgarmısınız ve karşınızdakine kızar mısınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya ilişkide kalkmassa ? :D

0|0
    0|0
    • O kişiden kişiye değişir ama benim ereksiyon gibi bir sorunum yok. :) Kendisi itfaiye merdiveni gibi meaşallah. :)

• Tahmin edersiniz ki erkeklerin bacak kılları bayanlarınkinden çok daha kalın ve ben iki bacağımı da (kalça dahil) 3 ayda bir alıyorum. O acının nasıl bir şey olduğunu inanın sizden daha derin deneyimliyorum. :D

• abooo abimsin büyüğümsün getir elini öpim lan :D ben yanak üstünden 3-5 kıl aldırıyorum canım çıkıyor :D

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk seferde 10 dk bile sürmeyebilir bunu artık hepimiz biliyoruz, buna takmıyorum ama onemli olan 2 ve 2 den sonraki süreler. Onlar da da 10 dk da boşalıyorsa bir problem var demektir. işte buna takabilirim

0|2
    0|0
    • Peki partnerinin ilişki öncesinde 1-2 kez mastürbasyon yapması senin güveninin sarsılması, kızmana veya üzülmene neden olur mu?

• Yani beni sevmiyor, benden yeteri kadar tatmin olmuyor duyguları olabilir belki. :)

• Gereksiz triptir bu. İyi günde kötü günde, daima sırt sırta :)

Erkekler Ne Diyor 3

• penis kalmazsa sorun olabilir. en iyisi mastırbasyon yapmamak. bu sorun bende de var yapıyorum yapıyorum boşalamıyorum mastırbasyona alıştırmışım kendimi olmuyor arkadaş

0|0
    0|0
  • Nasıl istiyorsan ve kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap bence

0|0
    0|0
  • iy taktik .

0|0
    0|0
Yükleniyor...