Yazarken utanıyorum ama sormam gerekir. Sizce bunun nedeni ne olabilir?

Merhaba, evliyim. Belki biraz ayıp olacak ama bunun cevabını bulabileceğim bir zemin burası. Her ne kadar zorda olsa sormam gerekir diye danışma ihtiyacı duydum sizlere de.

Eşimin dışında, parmak, prezervatif hiç bir şey oraya kabul edemiyorum. Bu parmağı dahi olsa. Sebzelerle mastürbasyon yapan kadınları hiç anlamıyorum. (Öyle bir niyetim zaten olamazda bu çok zor zaten benim için istesem bile)

Doktor bunu aşmam için spiral takalım dedi, onu bile kabul etmedi bünyem, attı anında.

Eşime de diyemiyorum, bunu aşmam lazım. Bazen aramızda bu sorun yaratabiliyor. ''Nasıl alamıyorsun parmağı bile'' diyor. Ama elimde değil. Bunu nasıl başarabilirim? Kasılıyorum o an, tamamen bloke oluyorum.

Vajinismus olsam eşimle de beraber olamam diye düşünüyorum.

Nasıl yorumluyorsunuz?

Teşekkürler samimi cevaplarınız için.

1|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• Tepkilerin doğal...Aslında olması gerekene tutunduruyor seni ...

Bunun dışındaki tum malzeme ; buna parmak da dahil ; sadece bir enfeksiyon riski , bilinçaltında bu risk seni korumaya itiyor ve kabul edemiyorsun istesen de ...

Oyle sebzeli soğanlı parmaklı fantezileri unutun . Dededen kalma yöntemler yeter.

0|0
    0|0
    • öyle fantazim yok zaten. Hani olsa da olmazdı anlamında dedim. Peki bir çoğunda bu normalken bende neden değil? Normal doğumda yapamadım, açılmadı hiç sancım olduğu halde. Nasıl yorumlamak lazım sizce?

• daha önce kapalıydı sanırım, yazıcam size daha sonra. Teşekkürler.

• Geçmiş olsun , soruna göre daha uzun oradan cevap veririm

Erkekler Ne Diyor 31

• bence buradaan size çok mantıklı birşey çıkmaz.. sanırım küçükken "cısss sakın dokunma!" şeklindeki korkutmaların yansıması bu. orası sadece ve sadece ilişki için var başka birşey asla olmamalı çok ayıp çok cıss! bizlere küçükken öğretilen şey.. bunla ilgili olabilir.. siz bence bir de pskiyatrye gidin.. sorununuz psikolojik çünkü...

0|0
    0|0
    • ama eşimle uyumluyuz o konuda hiç sıkıntı yok. Öyle olsa beraberde olamazdım mantıken.

• ama oral orgazm neden olamasınlar ki ya da klito. uyarımı ile?

• var malesef... 40 yaşına gelmiş ama hayatında hiç orgazm yaşamamış birsürü insan var.. hatta çoğu evli.. size bahsettiğim kitapta bu konular yazıyordu.. dediğim bigi bence siz yinede sanslısınız.. sadece biraz rahat olursanız.. herşey daha kolay olacak sizin için.. şimdi gizli olarak yazmadığım için tabi bende çok açık yazamıyorum kuusrabakmayın..

• tamamen psikolojik bir tepki sizinkisi, bunun için öncelikle oraya ne gireceği değil sizin zevk alarak nasıl boşalacağınız konusu önemli bir kaç dıble alkol alıp kendinizi tamamen eşinize bırakmak ve kafanızdan bacak aranızı çıkartıp ilişkiye odaklanmanız daha etkili olacaktır. bence

0|0
    0|0
    • ilişkide hiç sorun yok. Oldukça uyumluyuz. Sıkıntı o değil işte.

• ilişkide sıkıntı yok, olsa zaten bu soruyu sormazdım. Tuhaf olan eşiminki dışında hiç kabullenemem. Hatta p*rno izledim, orda ki erkekten midem fena bulandı.

• ben ilişkinde sıkıntı var demiyorum zaten, sizinki tamamen psikolojik diyorum.

• bilinç altı bir sıkıntınız var sanırım,eşinizle zamanla yavaş yavaş aşabilirsiniz,

0|0
    0|0
    • kaç yıl oldu ama.

• hatta eşim diyor ki benimkinde sorun olmuyor da nasıl parmağı kabul etmiyor. Ki eşiminki de çok küçük sayılmaz yani.

• özelden yaz

• psikolojik bir bir durum siz bunu beyninizde kabul etmişsiniz

karınma için hap deneyin ve eşiniz prezervatif kullanmasın

ama eliyle okşasoın içine girmeden sütne okşasın teniniz yabancı bir seye alışşsın sonra pasiflora şurup alıp deneyin sizi rahatlatır

0|0
    0|0
    • eşime karşı sıkıntım yok. Uyumluyuz ama başka bir cisim bu parmağı dahi olsa fark etmiyor olmuyor. Bu genelde de böyle midir diye öğrenmek için sordum. Yaygınsa normal diye düşüneceğim.

• Çok yoğun bir gündü artık bitsin istiyorum yoruldum

• esinin cok sabirli ve anlayisli olmasi gerek zamanla alisacagina eminim sende caba göstermen gerek.,

0|0
    0|0
    • kaç sene oldu aşamadım ki:(

• sizin anlattığınıza göre, erkek hissetmez bol olanı dediniz. Bende ona göre yorum yaptım. Eşim hissettiğini, kavradığını, bazen sen özellikle mi yapıyorsun dediği için sordum. Mesela ilk hamlede olmuyor hiç, en az iki veya üç oda birden olmuyor. Islak bile olsa ilk hamlede olmuyor.

• iyi iste ne güzel esin cok sansli bu konuda bazi kadinlar bunu bulerekte yapabiliyor icindeyken kendini SIKIP birakiyor erkekge haz veriyor bu hareket

• Psikolojide kullanılan bazı ilaçlar örnet xanax mi tam adını bilmiyorum, ilişki öncesi alındıgında seni rahatlatabilir psikolok doktordan yardm iste , yani kısaca kafayı bulman gerek sonrada düzelir benim arkadaşım eşinin çayına çaktırmadan atarak durumu çözdü sendede işe yarayabilir ama doktor tavsiyesi ile ilaç alman gerek çünkü bahsettigim ilaç kırmızı recete ile satılıyordu.

0|0
    0|0
    • ilişki esnasında eşime karşı oldukça rahatım. Uyumluyuzda ama iş o kısma gelince ben kasılıyorum.

o dediğiniz ilaç ne ise öğrenip yazarsanız çok sevinirim. Ne kadar sıklıkta kullanıldığınıda. Çok teşekkür ederim şimdiden.

• kahaf?

• kafayı bulmak , şarhoş olmak gibi , yanlış yazdım pardon.

• İlişkide gel-git ve oral yeterli diye düşünüyorum. Parmak veya vibratör gibi ek şeyler çok da önemli değil diye düşünüyorum. Ben eşinin yerinde olsam bunu yadırgamaz anlayışla karşılarım. :)

1|0
    0|0
    • onları da denedik aşmam için. Eşim ısrar etmiyor ama, şaşırıyor da.

• Haydar abi koşş, müşteri geldi..

0|0
    0|0
  • bol bol mast yap ve sen uyurken eşin parmaklasın, onunla bunu paylaşmalasın. sonuçlarını da yazmalasın

1|0
    0|0
    • olmuyor ama

• çok garip, uyurken bile vucut bu şekilde tepki veriyor,allah yardımcınız olsun

• bence de ilginç ama öyle.

• bak şimdi eşin içinde gidip gelirken aradan da parmağını da soksun sonra yavaş yavaş kendi çıksın parmak kalsın ama güzel bişey olsa gerek hep sıkı olursun ne güzel :0)

0|0
    0|0
    • öyle de denedi. Ama anında kasılıyorum. fark etmesem iyide. Hangi aşamada olursa olsun refleksif sanırım. Sıkı olmak? Alakası olur mu ki?

• ilişkide sorun yok ki. Serttir zaten oldukça. İşte garip olanda bu. Eşim ne kadar sert olursa olsun sorun yok da , parmağını bile kabullenmem ilginç.

• cidden ilginç görmeden bişey diyemem :0)

• Sanırım başka korkuların var, kendi parmaklarını kullanarak bu sorunun üstüne gitmeyi dene.

0|0
    0|0
    • Ayrıca utanılacak bir durum da yol ortada

• teşekkürler yine de sağduyunuza.

• Bende teşekkür ederim

• ön sevişmeni uzun tutmalısın hemen sok parmağını yaparsan tabii korkarsın. doya doya seviş kendi kendine olur bu. ayrıca eşin oral yapmalı bol bol sen de ona yap 69 pozisyonu da olabilir geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • saatlerce sürdüğünü de bilirim. Yok hayır onla alakası yok.

• o istiyorsa denemelisin sekste sınır yoktur senin var mı böyle fantazilerin yapmak istediklerin

• bu konu dışında sınır, sıkıntı yok zaten.

• ilginç bir durumun var..yiyebildiğin sebzeyi alamaman ilginç gerçekten..

0|1
    0|0
  • sadece eşin mi peki başka penis?

1|0
    0|0
    • bana ne başkasından? Evliyim.

• ona bir lafım yok canım uyumlu olmasa da bunu söylemek zordur. ayrıca uyumlu çiftler de vardır ama işte kadın ve erkek bakış açısı özgürlük bakımından farklıdır. kadın izin verse erkek 2 kadınla aynı anda yatağa girer karısı ve bir başka kadınla. ama kadın aynını istese eşi asla izin vermez.

• hala aşamadım bu sorunu.

• acimi hissediyosun...

0|0
    0|0
    • evet. Eşiminkinde hissetmesem de garip ama öyle.

• ben düşünmüyorum. Bazen eşim parmağıyla anladınız işte.

Eşimle alakalı değil dedim ya, ona karşı sıkıntım yok.

• himmm sizi anliyorum eşinizle ilgilide olmadiğina göre tamamen seninle ilgili bir durum bu belkide 10 kadindan birinde bu durum vardir ama kimse bunu açiklayamaz diye düşünüyorum... dediğiniz tarz videolar izleyin belki heyecan ve istek duyabilirsiniz... :)

• Birisi 15-20 dakika yalasa bal kutunuzu, ondan sonra parmaklamayı deneseniz durum nasıl olurdu ?

0|0
    0|0
    • olmadığını yazmadım ki. Eşimle uyum noktasında hiç sıkıntımız yok.20 dak. değil, 20 saat olsa durum değişmiyor.

• oda bende kalsın.

• Öğrenmeyi çok isterim ..

• çok enteresan ama anlamadığım niye takıyosun cinsellik yaşıyosan parmak falan ne alaka

0|0
    0|0
    • eşim bazen o şekilde olmasını istiyor, bende olamıyorum. Sadece o değil, prezerva. de olmuyor.

• çok fazla ciddiye aldığında oluyor

0|0
    0|0
    • ciddiye almasam da oluyor ama.

• Hallettiniz mi sorununuzu?

0|0
    0|0
    • hayır:(

• teşekkürler, yok görünüyor:)Ben aşamam bunu.

• asarsin zamanla. birden fazla denedin mi hic

• Hanfendi kusura bakmayın ama bu eşinizden kaynaklanan bir durum.

0|0
    0|0
    • hayır onda olsa, onu da kabul edemezdim.

• net bir sonuç çıkmadı. Bir kişi sana benzer var deseydi olurdu da.

• Sizi farklı yönlendirmek istemem. Sadece bildiklerimi paylaşmak istedım, içinizde soramadığınız..

bi soru ya da şüphe varsa sorabilirsınız?

• japonlar iyi bilir

0|0
    0|0
    • ben bilmiyorum ama? Nedir yazar mısınız?

• orasıda özel burda yazamam kı ancak özelde

• siz bilirsiniz.

• demekki seni yeşil dalga yı tanımıyosun:)

0|0
    0|0
  • bence konu psikolojik,bunun sebeplerini geçmişte aramanan gerekecek...destek alman gerekiyor...

0|0
    0|0
  • ilişki anında p*rno film izlesen ya da mastürbasyon yaparken

0|0
    0|0
    • fark etmiyor. Kabul etmiyor işte ne olursa olsun. Hepsini denedik.

• anal yapıyormusunuz

• hayır. Haram olduğu için.

• bi bir problem değil bu doğru olan bişey

0|0
    0|0
    • yaygın mı dersiniz?

• ama üzülüyorum, eşim ısrar etmese de.

• illa parmak sokmak mı istiyor? ne kadar saçma ya niye öyle bişey ister ki bir insan?

• duyguları hakim ol düşünme vajinana gireni

0|0
    0|0
    • be düşünmesem de refleksif olabilir.

• Parmak olmasa olmaz mı

0|0
    0|0
  • Biraz rahatlaman lazım bu birazda kocanın elinde okşaya okşaya belki rahatlatr da biraz kasların gevşer, normalda vajina da parmak da , penis de alacak kapasite var.

0|0
    0|0
  • Bence tamamen piskolojik hem parmağını sokmasa olur ki ne değişecek yani :)

0|0
    0|0
  • Benim esimdede ayni sorun var sadece penise izin veriyor parmak sokmak ya da yalamak yasak... oyle kabullendim bende

0|0
    0|0
    • yalamak v.s sorun değilde, diğerlerinde bende eşiniz gibiyim. Hatta normal doğum yapamadım bile, açılmadı orası hiç.

• hayır kızmıyorum:) Ban demedi doktor, spiral deneyelim belki alışırsın dedi, o bile olmadı kaydı direk.Bünyen kabul etmiyor dedi. Hatta normal doğum bile yapamadım. Açılmadı hiç.

• orda mısınız?

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• aynı sorundan muzdarıbım sadece penıs yanı baska hıcbısey sokamıom. vajınusmus değilmiş. zorla birşey yasadınz mı hç?

0|0
    0|0
  • Bunda utanılacak ne var.Doğal olanı bu .Bende ayn durumdayım.

0|0
    0|0
    • açar mısın nasıl?

• Ben de penisten başka hiç bir şeyi içime almam.

• aynıyız senle. ama neden böyle oluyor dersin?

• bünyenizle alakalı kasmayın kendinizi , hiç mi mast. yapmadınız ki

0|0
    0|0
    • hayır yapmadım.

• 25 yaşında bir kadınsınız , yapmamanız ilginçmiş baya

• bende evliyim anal ilişkiyi kendime yaptırmak istemiyorum çok kavga ediyoruz bu konuda bari parmak sokayım diyor izin uermesemde birden yapiyor sinirim bozuluyor

0|0
    0|0
    • anal haram diye o söz konusu bile değil. Eşin neden istiyor ki? Vajinal olunca neden zevk almıyor muymuş? Kötü ya.

• eşin birden parmagını sokarsa olmaz kasılırsın ama yavaş yavaş yaparsa belki olabilir senin düşünene baglı o an sen istersen pargını sokabilir

0|0
    0|0
    • eşimle alakalı değil canım. İlişkinin hangi aşamasında olursa olsun olmuyor.

• bende başka cisim sokamıyorum ama eşim parmagını sokuyor ilk başta bende kasılıyordum ama zamanla kendimi alıştırdım kendi parmagımı alıştırdım ilk ama yine başka hiçbirşey sokamıyorum prezervatifle yaptıgımızda bana tuhaf bir his veriyor ama parmak konusunda sıkıntım yok şuan

• parmağı nasıl aştınız ki? Ben normal doğum bile yapamadım, açılmıyor nasıl bir şeyse ya:(

Yükleniyor...