Geç boşalma sorunu nasıl çözülür?

Böyle 1 sorunum var arkadaşlar, kaç defa doktora gittim bir çözüm bulamadım malesef.. Bazılarınız eminim çok şanslı olduğumu söyleyecek ama öyle değil. 1 kadınla seviştiğimiz gece farklı,gündüz farklı konuşması beni çıldırtıyo.Mesela gece bana söylenen 3 dakkadan sonra ilaç gibi geldi diyen hanfendi, sabahında 'çok acıttın dün' veya 'kaç gündür acısını çekiyorum valla olmaz' demeleri gerçekten rahatsız ediyo. Yaklaşık 20 25 dakika 'action' olmadan boşalamıyorum.Siz ne düşünüyosunuz.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• bu uzun bir süre değil ki. Öyle değil midir zaten genelde?

0|0
    0|0
    • hayır degildir genelde 10 dakka bile sürmez

• ilki olması önemli ama karşı tarafta bazı şeyleri göze alarak ilşkiye giriyor kimse onu zorlamyor

• ben zaten bayan açısından dedim.. Asla bunu yapmazdım. Kendime küserdim yenilmiş olsa idim:(

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• bak burdaki kızlar begenmiş sani takma kafana ne tür kezbanlarsa artık

0|0
    0|0
  • boşalma olayı tamamen beyinde biten bir olaydır ve ilk seferden sonrası için 20 dk uzun bir süre değildir normaldir, bu kişiye göre değişir,

2. veya genelde 3. de 20 dk normal bir zaman

0|0
    0|0
  • 20 -25 her defası için normal değil kadınlar doğru diyor

içine girdikten sonra 10 dakika en fazla 15 dk iyidir

0|0
    0|0
  • o dedigin süre cok uzun deyil oda bir seymi ben bir saatten önce bosalamiyorum.

0|0
    0|0
  • iyi işte daha ne istiyon, vajinası alışkın hatunlara takıl onlarınki acımaz, uzun zamandır dul erkek eli değmemişlerde dene bakalım birde onlar acısada hoşuna gider, acısada öldürmez cehenneme döndürmez.

0|0
    0|0
  • partnerine mastürbasyon yaptır tam boşalıcakken girmeyi dene.

0|0
    0|0
  • ne alaka ben 35 dk dan önce boşalmam vede süper oluyo, o ne öyle 3 dakikada boşalmak :(((

en iyisi hacı devam

0|0
    0|0
  • genelden bana da öyle oluyor. ilk posta ilk 20-30 dakka sürüyor. 2.si 1 saati buluyor kimisi iyi diyor kimisi kötü her dakka kararları degişiyor bende senin gibiyim :)

0|0
    0|0
  • sende blow job a başvur napsın yani hep içeride mi olması lazım :)

0|0
    0|0
  • 20-25 dk zuun bir süre kaydırıcı kullan birde sen her zaman üste ol.

0|0
    0|0
  • burdaki yazanlarin cogu insan degil herhalde :D

baska bir yazida biri 2-8 saat arasi sevistigini yazmis durmadan :D

4-5 dakika sevisen 40-50 dakika diyo herhalde :)

sen gercekten gec bosaliyorsan zor bir durum

p*rnostarlari bile yarim saati gecince sikayetci agrilardan :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...