Çok geç boşalıyorum sizce iyi mi, tedavi olmalı mıyım?

Bir ilişkide boşalma sürem yaklaşık bir saat başka bir sorunum yok ama bu ileride başka sorunlar yaratır mı bana?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu yaşa geldin de neredeyse bütün kadınların buna hayır demeyeceğini geç boşalıyorsun diye sende soğumayacağını bu nedenle tatmin olmuyorum diyerek seni aldatmayacağını öğrenemedin mi?

Bence öğrendin ama burada sazan avındasın belki yazar biri ekleşirsiniz diye.

0|0
    0|0
    • Kusura bakma arkadaşım sen beni kendinle karşılaştırma bu sorun bende ezelden beri yok bura ki insanlara danışıyorum eğer benim gibi problemleri varsa yardım olsunlar diye

• Bazen oluyor alamıyorum bazen çok zevk alıyorum değişiyor ama yorulmak kötü oluyor tabi ama bizimkisi bir problem arkadaşım ya da bana öyle geliyor belkide bunu kafama takıp olmuyor

• Bence kafana takıyorsun sebep bu. Takma bir daha ki sefere hatta eşin ya da sevgilin kimse onunla 2 tek at sevişmeye başla bak o zaman görürsün ne kadar keyifli oluyor. Kafanda sorun varsa sevişmeye halinde olmaz zevkte alamazsın.

Kızlar Ne Diyor 1

• bi an düşündüm de gayet sorun. kadının canı çıkar sen boşalıcan diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Süngersi dokunun içindeki kanın uzaklaştırılamaması , kanın çökelmesine ; giderek te pıhtı tıkanması yüzünden dokunun bir bölümünün ölmesi anlamına gelir.

Bazıları bunu üstün meziyet olarak nitelendirse de , geri dönüşsüz hasar oluşturan , şeker hastalığı kadar sinsi bir sorundur.

Tezahüratları boşver , bir üroloji uzmanı ile randevulaş derim ; eğer bunu hayatın boyunca kullanmayı düşünüyorsan.

0|0
    0|0
  • Geç boşaşmada erken boşalma gibi bir sorun.Cinsel terapi uzmanları ilgileniyor bu konuyyla da.Mutlaka görüşmen lazım onlardan biriyle.

0|1
    0|0
  • 3 saniye sürüyo, arkadaş ortamında geciktirici kullandığım iftirasıyla karşılaşıyorum :( yök öyle bişey

0|0
    0|0
  • ilerde kalp yetmezliğinden gidebilirsin :))

0|0
    0|0
  • partnerinin şeyi mahvolur haci

0|0
    0|0
  • baba sen ne yaptın ya bir saat ne demek adamda ne bel kalır ne başka bir şey sürtünmekten alev alır amk. kömür olur sonra.

1|0
    0|0
    • Evet zor oluyor ama elimden bir şey hakikaten gelmiyor. Keşke herkesin ki gibi olsaydı işte bende sadece tek posta gidebiliyorum

Yükleniyor...