Siz nasıl korunuyorsunuz?

ya arkadaşlar biz yeniyiz. yakında evlilik var. prezervatif dışında başka neler var? kadınlara spral midir nedir öyle bişey takıyolarmış çok saçma..prezervatif te sıkıcı oluyo erkek zevk alamıyo? erkek arkdaşım diyoki ben içindeyken o an dışarı boşalmayı düşünemem diyo. her yapışımızda hamile kalcam bir düşünsenize :D off siz nasıl yapıyosunuz? ne yapmamızı önerirsiniz?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• link

link

Bu 2 link gayet açıklayıcı. Hatta ilkinde oran bile var :)

Internette "doğum kontrol yöntemlerini" aratarak okumanda fayda var.

0|0
    0|0
    • peki teşekkür ederim bakıcam

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Doğum kontrol hapın başlaman gerekli jinekolğa git ama öncesinde mutlaka.1 ayda ancak başlıyor korumaya .

0|0
    0|0
  • prezervatifsiz ve spralsiz yapın sonradan ertesi gün hapı alırsınız ve sorun olmaz hamile olmazsın sonra devam :D

0|0
    0|0
  • artık prezervatif dışında hiç bişey yok. Bu yüzden ya prezervatif kullanırsınız yahut erkek arkadaşını bu saçma düşüncesinden vazgeçirirsin. Yoksa başınz büyük belaya girer.

0|0
    0|0
    • evet ama bilmiyorumki :/ annemle babam yıllardır evliler onlar niye hata yapmıyolar? :/

• tecrübe :) belki annenin eskiden kalma doğum kontrol hapları vardır. Yahut evli oldukları için alabiliyortardır. Biz alamıyoruz sadece yeni yasa işte. .

• erkek arkadaşın kendine gelmeli bence, patlamaya hazır bomba gibi dikkatli ol.

Cut.

0|0
    0|0
  • tam boşalıcağı anda sen kaç :D

0|1
    0|0
  • en güzeli geri çeilme yöntemi bn kondomdan nefret edıyorum.tamm içindeyken o zevkle çıkmak zor oluyor ama mecbur

0|0
    0|0
    • o an erkek boşalacağını hisseder demi?

• tabiki hisseder boşalacağına yakın çıksın içinden.benm korunma yöntemım o mesela.kondomdan nefret edıyorum hemen hemen her çeşit kondom kullandım ama hiçbirsinden memnun kalmadım.

• ya kondom zevk vermiyo diyolar.. bencede mantıklı seninki ama şans işi heran herşey olabilir

• Düşünemezse sonuçlarina katlanicak yani...

0|0
    0|0
  • hap için bence

0|0
    0|0
    • yüzde yüz etkilimi? ilişkiden kaç saat önce yutmam gerekir? o an içime boşalsa bile hamile kalmam demi.. bilmediğimden soruyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

• ilişkiden önce ama bu konuda jinegeloktan yardım al derim

• peki tamam sağol

• Eczaneye uğra.

0|0
    0|0
  • yada iğne kullanın

0|0
    0|0
  • benim gibi. sevdiğimizden çok arzuladığımızdan oluyor o an öl dese ölürüm hamile bırakmak bana çocuk doğurmasını istiyorum. sen bir çözüm bul yoksa ilerisi belli bunu diyen bir erkeğin yapıp yapmayacağından emin olamazsın:D

0|0
    0|0
  • Dışarı boşalması yani geri çekme sağlıklı bir korunma yöntemi değildir. Zevk suyundada sperm bulunma ihtimali son derece yüksektir.

0|0
    0|0
    • ne yapmamız gerekiyo peki :((

• benim sevgilim ilk yapışta erken boşalıyo.. 2.atışta 10 dakika sonra 3.atıştta yarım saat sonra falan.. bence ilkinde prezervatf kullanıp diğerlerinde kullanmayalım :) sence doğru olurmuu

• O arada zevk suyu gelmeyecek mi:))) ilki erken olur normaldir. Erken boşalma teşhisi konulanilmesi için düzenli ilişkinizin olması gerekir. Siz her postada kullanın prezervatif, hamile kalmak istiyorsanız kullanmayın, tercih sizin, hayat sizin...

• Doğum kontrol hapı diye bir şey var onu kullanırsın.. Prezervatifin zevk vermediği bir gerçek ama alet büyükse zevk almakta sorun yaşamaz.

0|0
    0|1
    • 17 cm

• fantazi şart tabi :) yinede söylediklerin için teşekkürkler bilgilendirdin saol

• Rica ederim hep mutlu olunda bunlar teferruar =) Hayırlı geceler.

• En mantıklı olan spiral ..

0|0
    0|0
    • ama normal evlilik yapıcaz. illaki çocuk yapcaz ilerde. hem spiral gusül geçiriyomu

• kesinlikle sperm geçirmiyo demi? emin misin? içine boşalsa bile geçirmezmi?

• Evet kesinlikle sperm geçirmiyor eminim ve son kararım ;) içine boşalsa dahi birşey olmaz ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğum kontrol hapı kullan bacım

0|0
    0|0
  • bebek yolda o zaman :))

0|0
    0|0
  • spirale neden saçma dedin aslında en güvenli yöntemlerden biridir o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...