Güzellik, cinselliği etkiler mi?

selam herkese, kafama takılan bişeyi sizlere sormak istiyorum,bi kızla tanıştım karakter olarak çok ama çok iyi biri, akıllı ve inancı yerinde olan birisi kişiliğine hayran kaldım diyebilirim ama kız o kadar güzel değil kısa boylu 160 gibi fizik olarakta çok iyi sayılmaz ..evlilikte güzel olmayan birinin cinsel hayatı nasıl olur .Aranızda muhakak vardır eşim güzel değil ya da ben güzel değilim ama cinsel hayatımız çok iyi diyen var mı yoksa güzellik cinsellik yaşamayı etkiler mi zamanla soğuma olur mu?

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• nanın bu sorunun cevabını ögrenmeye calırsanız hayatınızın hatasını yapmıs olursunuz. belkı yorumlar karşısında kafanız karısacaktır ve fıkırlerınız negatıf olacaktır belkı o kişi ruh eşiniz hayatınızın kadını oyuzden yorumlara ıtıbar etmeyınız kendı tercıhınıze bırakın

1|1
    0|0
    • karakter olarak çok yakınız diyebilirim hiç bukadar uygun bir kızla tanışmamıştım ama görsel olarak etkilenmedim tek sorun bu

• Pekı efendim "Hepimiz her zaman şunu dile getiririz dış görunus önemlı degul ruhu güzel olsun dıye ama ne yazıkkı bu hep böyle degılde bırazcık dış gorunuzte olmalı oyuzden kalbınız ne dıyorsa onu yapın bunun 10 sene sonrasıda var"

Kızlar Ne Diyor 3

• herşey güzellikle bitmiyor.güzel olup çuval gibi yatan çoktur.. içinde seks tanrıçası çıkabilir.

0|1
    0|0
  • Bir ömür geçermi bunu sen düşün

0|0
    0|0
    • 3 gündür düşünüyorum işin içinden çıkamadım hala ne evet diyebiliyorum nede hayır

• kiz kac yasinda tamamen gordun mu ornegin diger kizlara gore sence eksik olan ney ama seni vazgecirmeyen baglayan sey ney ona bunlar bir dusun derim

0|0
    0|0
    • kız 31 yaşında benden bir yaş büyük,bikaç kez buluştuk işte gördüm yani

• cok yonlu dusunun ama yine de gelecek buudlu bakin

guzel degil diye direkt reddetmeyin belki hayatinizin kadini olacak

(31 yasindaki birinden kiz diye bahsediyorsunuz :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne demiş şair güzelliğin beş para etmez bendeki bu aşk olmasa? Ne yani herkesin aşık olduğu kız evlendiği insan Dünya Güzelimi sevgi aşk ayrı bir şey dünya bir yana sevdiğin kişi bir yana.

1|1
    0|0
    • daha önce birlikte olduğum kızlar çok güzeldi fakat karakter yoktu..şimdiki tam tersi

• Kıyaslamayı sen yap o zaman Güzellik sana ne fayda getirdi bakalım karekter ne fayda getirecek .

• o kelimeleri kullanman bence hiç hoş değil...ve bu arada öyle bir kız olduktan sonra hiççç güzelliğine önem vermem evlenirim herşey güzellikmi ya...evlenince ne kadar mutlu olur insan öyle sölediğin gibi biriyse...

1|1
    0|0
    • isteyerek yazmadım zaten aklımı kurcalıyor sadece çok kız gerçekten çok iyi şunu söyleyebilirim dini inancım fazla yoktur ama eminim beni namaza bile başlatabilir..

• ona birde benim gözlerimle bak diye bir söz yani karar tamamen senin onu nasıl gördüğünle alakalı

1|1
    0|0
  • Fiziksel olarak hiçmi beğenmiyorsun .Yani evlilik için birazda beğenmek gerekir

Ama tahminim biraz daha fazla zaman geçirmeye bak .Zamanla güzel gelebiir. Yani duygu oluşmaya başladığında beğeneceksindir .Kişilik yönünden iyiyse üzerinde dur derim .Dışa çok önem verme ama hiç beğenmiyorsan zorlama kendini

0|0
    0|0
    • çekici bir kız değl okadar ,yatakta beni nekadar tahrik eder onu düşünüyorum.sonuçta bir ömür paylaşıcm

• Güzelligin seksle alakasi yok onun göğüsleri güzeldir mesela kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...