İlk gece ve sonrası hakkında düşünceleriniz nedir?

Ya arkadaslar 7 Eylülde evleneceğim bakireyim daha önce hiç ilişkiye girmedim fakat ilk gece acıdığını söylüyorlar daha sonra kızlık zarı yırtıldığı için acımıyormus doğru mu? ve sunuda düsünüyorum patates gibi yatmak olmaz biraz bende birseyler yaparsam bu sefer nereden öğrendi bunları diye düsünmesinden korkuyorum profesyonel gibi yapmakta olmaz ne yapacagım cok kafam karışık bayanlar tecrübeleriniz ve erkekler düşüncelerinizi bekliyorum? teşekkürler..

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• öyle gözde büyütülecek kadar ağrı olmaz. en fazla çimbikleme ağrısı gibi olur. kadının adapte olamaması ve nemlenmemesinden dolayı biraz da erkeğin öküz gibi direk dalması ağrı yapar. o da zar değil kanal ağrısı. zar denilen bir iç deri dokusudur. o kadar ağrı olmaz. kuru kuru penisi zorlarsa vajina iç duvarlarındaki iç deri penise yapışır ve tahriş olur. ağrı bundan hissedilir. normalde ideal bir birleşmede ağrı olmaz.. kendini sevişmeye odakla ve ağrı beklentisine girme. ağrı beklentisi sana engel olur. nemlenmeye bak zevk almaya bak.

gelelim diğer bilgi konusuna. herhalde kocan öküz değildir. böyle bir teknoloji olan dünyada bilgisiz olunmaz. nereden öğrendiğini sorarsa internetten uzmanların sağlıklı cinsellik önerilerini okuyorum dersin. ne diyecek. onun kadar senin de bilgili olman gerek. bu iki kişinin paylaşımı.

1|1
    0|0
    • cok ayrıntılı yazmıssın cok cok tesekkur ederım icim rahatladı dıyebılırım dedigin gibi söylerim ona:)

• kendini kasma korkma. eve geldiğinizde güzelce duşunuzu alın düğün stresini atın. normal bir gün gibi oturun sohbet edin aperatif birşeyler atıştırın. yavaş yavaş oturduğunuz yerde öpüşüp koklaşmaya başlayın. ilk gün olayını unutun. illaki yatak odası olmak zorunda değil. salonda başlayın. kendinizi sevişeye zevk almaya odaklayın. oral bir bütündür tüm bedene uygulanır. duş alın ki temiz rahat olun. eşinden oral yapmasını iste. tükmük afrodizyak içerir ve en doğal kayganlaştırıcıdır. mutlu olun

Erkekler Ne Diyor 17

• bunu burada sorman yanlış kı dalga gecerler bence kız olman suç değil

0|0
    0|0
  • İl gece milyarlarca insana birşey olmadıysa sanada birşey olmaz heral ilk gecede içinden geldiği gibi hareket et rahat ol yeter

0|0
    0|0
  • İlk akşam ona bırak kendini...O zaten o heyecanda senden fazla bir şey beklemez... Sonra ise sende öğrendiklerini uygularsın... Onunkini ağzına alırsın ödül olarak... böyle devam edersin...

0|0
    0|0
  • hiç korkmana gerek yok canını acıtmaz kocan sonuçta nazik olur yani...ve öyle durmayı patates gibi olmakla bir tutma, ilk gece sen dur kontrol onda olsun ,sadece onun yönlendirmeleriyle hareket et bence...ama atılgan davranırsan yanlış da düşünmez ama vaybe oda baya bu anı beklemiş baya arzuluymuş gibi düşünebilir...ona söyle lütfen yavaş nazik ol çünkü ilk olucak acı istemiyorum diye hoşuna gidecektir emin ol..

0|0
    0|0
  • Sana güveniyorsa nerden öğrendi gibi şeyler düşünmez merak etme.

0|0
    0|0
    • kimileride tam tersını soyluyor aklım karıstııı

• herkesin derdi kendine haklısın

• Hayır demek istediğim düşündüğün gibi büyük bir dert değil yani. Samimi ol yeter.

• Sen kendini kocana bırak ilk gece. Sonra yavaş yavaş bişeyler katarak daha aktif hale gelirsin.

0|0
    0|0
  • zevk almaya bak bosver hurafelerı vesveseleri

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapma öyle kal

0|0
    0|0
  • sen de gelısme war :)

0|0
    0|0
  • iyi düşünmüşüsün eger öyle çok iyi olursan yatakta ben kendi açımdan söyleyeyim bende derim nerden ögrendi diye genelde de erkekler öyle düşünür.bence sen ilişkii sırasında onun başını bastır içindeyken belinden kendine dogru çek daha hızlı falan de bunlar hem onu dahada xevklendirir hemde birliktelik güzel geçer ve öyle bir düşncede olmaz BENCE.öpüşürken falan kafasını elle bastır çok güzel oluyor bu :)

0|0
    0|0
  • Bunca şeyi sıkıntı etme. Her şey güzel olacak kasmayın yeter.

0|0
    0|0
  • Patates gibi yatarsan erkek te zevk almaz. afedersin o... gibi olsan rahatsız olur. orta yolu bulacaksın. çok korkmanın ya da sağın solun laflarınada uyma. cümle alem biliyor, böle can alan bişey yok. az biraz acıyıp sızladığı doğrudur, zar gittikten sonrada sıkıntı kalmaz. Senin tek yapman gereken şey ZEVK ALDIĞINI belli etmek... o kadar

tebrik eder, akabinde başarılar dilerim

0|0
    0|0
    • cok guzel yazmıssın sağol ..

• rica ederm.. dediğim gibi rahat ol, göreceksin :)

• o acı bir anlık bişey.. yara bandı çeker gibi. gerçi siz ağda yapan insanlarsınız benim verdiğim örneğe bak :)

0|0
    0|0
    • hehe bunun nasıl bı acı oldugunu bılmemek korkutuyo ya benı bılsem korkmam

• bu kadar büyütme kafanda.. oral yaparsa daha az acır..rahat ol, stres yapma, kasma kendini.. o anın tadını çıkar

• pekıı

• benim sevgiliminki bozuldu zevkten farketmedi bile çarşafta kan gördük bu ne ki böyle dedi safım benim.

0|0
    0|0
    • yani zevkten acıyı hissetmezsin diyorsun?

• Seninki salaga yatmış hacı

• yok birader biliyorum ne bozduğumu. bilmesem öyle düşüncem de. kan vardı yani. bir de öncesi sonrası var.

• patateslik yap en iyisi

ilk gunden dunyanin en iyi seksini beklemez kocan zaten

ve ilk seferde zaten normal seksten bahsedilebilirmi o ayri konu

0|0
    0|0
    • nasıl yani ilk gece bildiğin hic bir sey yapmayayım mı anlamadım

• cok mu agrıyo ya

• insandan insana degisir

belki hic agrimaz belkide cok agrir

sansina artik yasayip goreceksin

• Doğal olun, yani sadece kendiniz olun başka birşey yapmanıza gerek yok, akışına bırakın ve bu özel anın tadını çıkartın, acı olayı zar yapınıza bağlı kanama da aynı şekilde çok hafifde geçebilir iyi düşünün iyi olsun.

0|0
    0|0
    • anladım sagolun

• Rica ederim, her anınızın birbirinden özel ve güzel olması dileğiyle, iyi bakın kendinize...

• tesekkurler sızde

• Birbirinize ilk önce oral seks yapın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl prof davranıcaksın çok merak ettim :D

çılgın bakire birden p*rn star mı kesilcek hahaha :D

2|4
    2|0
  • iyice öpüşmeden sonra yeterli uyarılma ile az acıyla biter gerdek

2|1
    0|0
    • anladım benım korktugum sey sonucta orası cok hassas ve öyle birseyın gırdıgını dusununce cok acıyacakmıs gıbı dusunuyorum ondan butun bu dusuncelerım

• Korkma canım kafana o kdr takma kukun iyi uyarılırsa ıslanma ile acı az olur

Yükleniyor...