Prezervatifin yırtık çıkma veya yırtılma ihtimali var mı?

arkadaşımın sevgilisi ilişkiye girerken 2 tane prezervatif takıyomuş :) biri yırtılır nolur nolmaz diye. sizce ne kadar zevk alıyodur.? ve prezervatifin yırtık çıkma veya yırtılma ıhtımalı varmı?

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• Pardon ama arkadaşının sevgilisi de arkadaşın da salakmış. O ney lannnn. Ne anlamı kalıyor ki yapmasınlar zorla değil ya. Girmesin içine başka türlü halletsinler. Ertesi gün hapı falan var yırtılırsa diye. Hem o kadar korkuyor neden yapıyor? Töbee töbeeeee.

1|0
    0|0
    • o haptan kullanıp hamıle kalanda var ama dkkatınızı çekerim

• en iyisii çorap :D delik varsa diker yıkayıp yıkayıp kullansınlar :)

• Yani... Saçma bir iş yaptıkları. Beklesinler zamanı gelince yapsınlar. Korkuları zamanla (yaşları olgunlaştıkça) azalacak zaten.

Erkekler Ne Diyor 28

• elbette yırtılma ihtimali var. ama çift prezervatifle zevk aldığını sanmam. sevişmeden dolayı zevk alıyordur. bir teki bile his azalması yaparken iki tane tamamen hissedilmez olur.

0|0
    0|0
  • O Poşetle ilişkiye giriyo ablam :D Yırtılma Sansı Zor

Ve Birr Prezervatif Ata Sözü Derki : Biz Siz Baba Olmayın Diye Degil Babalara Gelmeyin Diye Varız :D :D

1|1
    0|0
  • hiç kullanmadım no yorum..

0|0
    0|0
  • yok daha neler ben bir tane bile takmıyorum adam 2 tane takıyor ya yuh artık nasıl zevk alıyor ondan acaba.yırtık çıkma ihtimali çok düşük kaliteli ürünler için tabiki bu lafım.gidip de ucuz olsun dye duyulmamş markalar alırsa bilemem onu.prezervatifi penise takmadan kontrol etme şansı yok ama boşaldıktan sonra penisten çıkarınca içindeki havayla sıkıştırılınca zaten yırtık ya da delik varsa belli olur o zaman da hemen ertesi gün hapı devreye girecek ertesi gün hapı içerek bu çözüm bulunacak bu kadar yani.

0|0
    0|0
  • Bim poşetiyle giren bile var :/

0|1
    0|0
  • hayvan gibi abanırsa yırtılır tabi.. 1.tanesi bile zevki %50 e indirirken 2 tanesi %90 duyu azaltır.. yani yaptıgından bir halt anlamaz. yırtık cıkabilir belki.. ama hayvan gibi abanırsa yırtılır normal.

0|0
    0|0
  • oha be isterse bim poşeti taksın ne acaip insanlar var yazık o organa be kan gitmeyecek zedelenecek sonra kestirip hayatı kararacak

1|0
    0|0
  • arkadaşın seni yemiş:D

0|0
    0|0
  • 2 prezervatfile daha tehlikeli birbirine değip yırtılmayı kolaylaştırır mal mı bunlar?

1|1
    0|0
  • yırtılma ihtimali çok düşük saçmalamış

0|0
    0|0
  • her üretilen mal gibi onunda defolu çıkma ihtimali var (tabi yok denecek kadar) ama o neymiş öyle çift dikiş gibi :D ilginç

0|0
    0|0
  • ne mal mal şeyler soruyonuz ya

1|0
    0|0
  • bence arkadaş kendine pek güvenemiyo 2 kondom takıyo daha kalın olsun diye zevk yüzde 80 düşer :D

0|0
    0|0
  • Parmağını soksa daha çok zevk alır eminim :)

0|0
    0|0
  • Yazık la...

0|0
    0|0
  • var ama düşük ben zevk almam

0|0
    0|0
  • hissetme duygusu olmaz ki amaaaaa

0|0
    0|0
  • Yalandir inanma takiyorsada o penis soner bisi hissetmiyordur cunku

0|0
    0|0
  • prezervartifim yirtik cikma ihtimali yuzde 1 bile degildir ikiside randiman alamaz bence

0|0
    0|0
  • sadece basınç hissediyordur :D ne çok korkuyormuş

0|0
    0|0
  • Ben o'nun aklını s2yim.

0|0
    0|0
  • :) Nasıl yapıyorlarsa... kendileri bilir hoca :)

0|0
    0|0
  • cok sacma geldi millet bir tane yi bile zordan zordan mide si bulanarak takiyor :S

0|0
    0|0
  • prezervatif yırtılır gayet normal birşey de iki tane takınca ne zevk alacak anlamadım birinde bile bir şey anlamıyorduk biz artık geri çekilme yöntemini kullanıyoruz daha riskli ama deyiyor iki manada da :))

0|0
    0|0
  • ii ii yeterince gerizekalı var piyasada zaten

0|0
    0|0
  • İyi takılmazsa yırtılabilir tabi.Onu yerine esxtra safe olandan bir tane taksa düzgün taksa yeterli.

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede his kaybı olur. Normal şartlarda yırtılma ve delinme riski çok düşüktür. Tabi oral yapılır dişe sürterse vb. durumlar o zaman yırtılabilir.

0|0
    0|0
  • ben de 2 tane takıyorum xxl prezervatifin biraz yırtılma ihtimali fazla oluyorda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üstüne birde çorap taksın daha garanti olur

1|1
    0|0
  • Haha garantiye aliyor .. artik nekadar zevk alir bilemeyiz

0|1
    0|0
Yükleniyor...