Erkekler prezervatif taktığında daha az mı zevk alıyor?

Sorum size beyler, erkekler prezervatif taktığında daha az mı zevk alıyor? yoksa aynı mı?

0|0
232

En İyi Erkek Görüşü

• sen kadınlığının üstünü kalın bir naylonla kapatıp masurbasyon yapmayı denedin mi hiç ;)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• daha az zevk

0|0
    0|0
  • Takılan kondoma göre değişir

Ancak ten teması tam olarak olmadığı için zevk oranı %2 gibi düşük oluyor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hiç ilişkiye girmedim bilemicem

0|0
    0|0
  • hiç denemedim... fakat prezervatifi hic sevmiyorum hatta igreniyorum.. takmayıda düşünmüyorum hiçbir güçte bana onu takdıramaz... ama dogal halinde daha fazla zevk alınıcagı kesin..

0|0
    0|0
  • Uzun uzun yazdım ama bir sorun oldu herhalde cevabım gitti anlamadım. Tekrar yazmak zor geldi şimdi :)

0|0
    0|0
  • Prezervatif dibe kadar inmiyo turkiyede satilanlar standart boy kalinliklarda satandart her erkege uymayabiliyor. Iliskide naylon gibi hisirti yapiyo kiz bisi anlamiyo sicakligi hissetmezsem bende anlamiyorum. Icine bosalmakkkk hastasiyiz dedeeee olayi yani.

0|0
    0|0
  • ağrı yapıyor :S

0|0
    0|0
  • Benzinli ferrariye tüp taktırmış gibi zevki var..;)

0|0
    0|0
  • çok tuhaf bir duygu. takınca daha çok iniyor. parmağına tak bak gör ne acaip bir şey. ama sağlık için şart

0|0
    0|0
  • Berbatt. Aynı yağmur varken yağmurluk takıp yürümek gibi. Yağmurun tadı cıkmıyo pek

2|0
    0|0
  • Takmaktansa hiç yapmamayı tercih ederim, çok sıktığı için bir gram zevk alamıyorum.

0|0
    0|0
  • biri sana oral yaparken araya bir şey koysa sanırım daha az zevk alırsın empati biraz

0|0
    0|0
  • et ete değmeden zevk alınmıyo :D

0|0
    0|0
  • aramıza girmesine izin vermem

0|0
    0|0
  • Aynen Şapka takmış cocuk gibi hissediyorum kendimi :)

0|0
    0|0
  • Aynen Şağka takmış cocuk gibi hissediyorum kendimi :)

0|0
    0|0
  • Ben şahsen takıyorum, hastalıkları önlemek için. Ama zevkte düşüş oluyor :Sdf

0|0
    0|0
  • Açıkca Sölüyorum Poşet Sİksen DAha iyi :D

0|0
    1|0
  • et ete değicekk hacı :)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 2

• prezervatif kadına güven verir böylece hamile kalır mıyım endişesi olmadan korkmadan sevişebilir daha az zevk ama daha çok sex demek prezervatif

0|0
    0|0
    • nitelikdüşüyor ama nicelik artıyor:)

fayda artmış bilimsel olmuş:)

• erkekleri bilmem ama ben nişanlıma taktırmıyorum çünkü ben zevk alamıyorum prezervetifle o sıcaklığı hissetmem lazım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...