Lezbiyen ve gayler hakkında bu ayrım neden?

neden gay arkadaşlarımıza kötü gözle bakılırken,lezbiyen arkadaşlarımıza iyi gözle bakılıor.genelde gaylar hakkında i*ne vs gibi şeyler diyip onur kırarlar.ama lezbiyenlere gelince hatta hoşuna gidenler bile oluyor bunları görünce.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu Türk erkeklerinde otomatik tepkidir zaten erkek beceren olduğu için hemcinsi becerilmeyi seçmişse onu aşağılar küfreder ama bayan eşcinsel ise tam tersine hoşuna gider 2 kız fantazisi kafada canlanır. Buna karşın karşı cins olarak hiçbir bayan gaylari ne aşağılar ne küfreder. Bunu yapan kendi kıçından korkan homofobik erkeklerdir. Kendini bilen kı*ından korkmayan erkekler asla umursamaz hatta gay arkadaşları bile vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın kadına daha estatik durduğu için sanırım yoksa eşcinsellikte böyle bir ayrım olduğnu sanmıyorum.

3|1
    0|0
  • I LAV YU GAY

0|1
    0|0
  • 2 bayanı beraber düşünmek heteroseksüel erkeklere daha normal geldiğinden dolayı

2|0
    0|0
  • Normal bir erkek-kadın ilişkisi gibi bakılmalı artık.

İki bayanı bir arada görmek gözlerini doyuruyordur.

0|0
    0|0
  • ben hiçbirine kötü gözle bakmam hatta gay olan bir erkek arkadaşım olmasını isterdim yani normal yakın arkadas kardes gibi, çoğu erkekten daha anlayıslı olabiliyo bazılar ama kadın gibi davrananlardan bahsetmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• lezbiyen bayan fark edilmez .dıygularını saklar her zaman .ama bir erkek kadınsı olursa kendi hislerini ve hareketlerini fazla gizleyemez .ama erkek gibi her zaman yaşar ve kişiliğinden ve duruşundan ,hareketlerinden hiç bir zaman farklılık yok ise ilgi çekmez .ama her iki farklı cinsel tercihi olan kişilere her zaman saygım vardır .hiç bir zaman yadırgamamve farklı düşündükleri için ve hissettikleri için alay konusu etmem .hepimiz insanız ve insan gibi davranmalıyız kim olursa olsun .

0|0
    0|0
  • Geçen gün, cihangirde iki gay arkadaşla oturduk . Gayet normal bir sohbetimiz oldu. Sonra ikisi eve sevişmeye gitti. Ben de iki bira aldım, birini dolaba koydum diğerini içtim. Sonra ötekini de içtim.

1|0
    0|0
  • İ*nenin anlamı gaydır zaten

bunu biz değil sözlükler söylüyor

0|0
    0|0
  • Adamlar birbirini s*ikiyor kızlarda anca yalasın dursun daha ileri isteselerde gidemezler belki bundandır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...