Kapat

Kız arkadaşımla çıplak olarak yatakta yattık?

arkadaşlar bugün 55.günümüz farkındayım biraz hızlı oldu ama çok güven verdim, kız arkadaşım bakire ve kaşar değil, bugün aynı yatakta çıplak olarak yattık yaklaşık 4-5 saat öpüşmek ve emme dışında bir şey yapmadık sizce ne hissetmiştir? bana bu kadar hızlı güvenmesi normal mi? yaklaşık 1,5 yıl flört etmiştik

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• sıkıntı yok yola devam :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• İşi kaşarlığa vurmanın manası yok. Bende erkek arkadasımla 1 ay sonra bunları yaşamıştım ve ilk öpüstüğüm kişi kendisi. İnsan belli bir yaşa gelince ve o ınsana güvenince bağlanınca yasamak istiyor zaman falan yalan.

0|0
    0|0
    • mantıklı cevap teşekkürler

• rica ederim değerini bil kızın. Şu asagıda yorum yapanlar gibi yargılama hemen .

Erkekler Ne Diyor 7

• bi kızla çıplak yattıysam illaki bişey yaparım.ha bide 55.gündür sevgilisiniz 1.5 yıl flort etmişsiniz.kız zaten seni 1.5 yıldır tanıyor.neden sorun ettin anlamadım.

0|0
    0|0
  • gunler ıyımı gecmıyorda gun sayıyon. bırak gecsın. bıde en sevdıgımdır. huzur verır.

0|0
    0|0
  • Sen kendine hızlı mı diyorsun şimdi?

0|0
    0|0
    • tek gecelik ilişkilerle karıştırma, ciddi bir ilişkide bu kadar hız normal kabul edilir mi bilemiyorum

• Bi çek git ya seninle muhatap olanda suç :)) Sen 2 ayda aldığın yolu ben 2 günde alıyorum diye kızgınsın biliyorumda bu kadar belli etme

• 55.günde yataktasnz ve kiz kasar dgl ölemi? Senin kadar gensni görmdm.

0|0
    0|0
  • Sik gitsin hacı.

0|0
    0|0
  • 4-5 saat öpüşmüş müş müş al lan izle link

0|0
    0|0
    • 4-5 saat boyunca öpüşmedik yan yana yattık yaptığımız şey öpüşmekti demek istedim

• altta yazığım yazı hala geçerli senin için.

• bi s.ktir git mal yazdığını yazıyı iyi oku önce mk

• iyi hikaye bu sitede hep böyle yok 4-5 saat öpüştük yok 5 saat seviştik yok 1 günde 6 kere boşaldık falan okuyan kızlarda doğru sanıyor aynısını ister ergenler gitmez bu siteden

0|1
    0|0
    • 4-5 saat öpüşmek performans göstermek mi anlamına geliyor? sordugum soruyla söylediklerinin arasında dağlar kadar fark var report.

• siteden banlanma vaktin geldi evlatlık :D hakarete geçti hemen bak yalancıya sen ufaklık seni :D

Yükleniyor...