Kocamla aramızda cinsel isteksizlik var, ne yapmamız gerek?

Yeni evliyim kocamla 2 günde de bir falan birlikte oluyoruz ,o zamanda aramızda pek ihtiras olmuyor bana karşı bu konuda ilgisinin az olduğunu düşünüyorum.Bi de nadiren boşalması oluyor normalmı?

Güncellemeler:
BUNU onunla konuşmak istiyorum sonuçta bu da bir sorun ama nasıl yapaçağımı bilemiyorum
Deneyimi olanlar cevabını bulanlar yazsın lütfen

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler , öyle duyduğun ya da umduğun gibi eşin dahi olsa zetina dikiş makinası ile karıştırılmaması gereken varlıklardır. Kadınların tersine, tükenmeye yaratılmış ve yeniden dolma için zaman isteyen bir yapıları vardır. Bunun bir düzeni olmak zorundadır, haftada 2 ila 4 gibi, daha fazlası tükenişte zorlamaya doğru gideceğinden , libido da düşmüş olacağından seni itecek ve ihtiyacı olan süreye yönelecektir.

Bakma sen yazanlara çizenlere , çoğu kendi ile yarıştığı için gelecekte erken boşalma gibi bir istenmeyen durumla karşı karşıya kalacaklardır.

0|0
    0|0
    • Güncellemen için : Halktan değl , bir psikologdan yardım istemelisin .

• Her ilişki sırasında boşalmaması normalmı?

• Bundan daha önemlisi , teninizi sevginizi aşkınızı sözlerinizi paylaşmanız. Buna kilitlenmenin anlamı yok , uyumsuz olan birşeyler var gibi ama , konuyu çift taraftan duyarak değerlendirmek en doğrusuydu. Her ilişki illa erkekte boşalma ile sonuçlanacak diye bir cinsel yasa yok. Belki bir korkusu var, mesela hemen hamileliği istemiyordur ama sen kalmaya çalışıyorsundur vs . Sebebi doğru bulmak gerek

Erkekler Ne Diyor 23

• once sorun ıcın kenedene bak. sonra karsıdakıne. kocann bedennı ıyı tandııdın mı? onun haz duyacagı noktaları buldunmu? sevısme stılınde degısıklıge gıttın mı? gıbı pek cok soru var.. oncelıkle degısık seyelr dene . dırekt sorarsan onun pısıkolojısınnı bozabılrısın.. erkekler bu konuda hassas olabılıyorlar..

0|0
    0|0
  • Renklendirin

0|0
    0|0
  • normal zamanda soramıyorsan eger,cinselligi yaşarken konusun kocanızla.

Beni nasıl buluyorsun,sence yatakta nasılım/nasılız gibi sorular at ortaya konustukca acılırsınız zaten..Böylelikle zamanla konusabilirsin kocanla..Boşaltamıyor muyum seni gibi sorular sor,sanki sen suçluymuşsun gibi hareket et..Yok falan sorun bende gibi cevaplar verirse eger doktora gidelim beraber de.Boşalamıyordur belki adam gercekten.

0|0
    0|0
  • normal değil. savannah bu arada en sevdiğim kedi türlerindendir ;)

0|0
    0|0
  • deneyimimiz oldu ama genelde yeni evli çiftler boş vakit buldukları zaman çok iyi değerlendirirler. belki başka bir sorun vardır ya da tamamiyle psikolojiktir muhakkak bir uzmandan yardım alın evli bir çiftsiniz çekinmenin utanmanın bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • normal değil bence..

konuşmayı dene ama nasıl başlayacaksın bilemiyorum..

çok zordur bu tür konuları konuşmak..

üstelik çoğu defa karşı taraf sorunu kabul etmez..

0|0
    0|0
    • normal olmayan hangisi 2 günde bir olmasımı,boşalmamasımı?

• hem sayı az hemde boşalmaması normal değil..bekarlığı nasıldı acaba?

• sen günlük ilşkı istiyorsun galiba ama haklısın benm için de 2 günde 1 birlikte olmak çok uzun süreben günlük 3 4 defa isterim şahsen.yeni evlisinz aslında şimdi günde en az 2 3 kez birlkıktelık bile az gelmeli size

1|0
    0|0
  • evlenmeden önce ilişkiye girmiş mi ? kaç yaşında ve bu konuda kendisiyle bizzat görüştün mü ?

0|0
    0|0
  • vücut normalde 66 saatte tam kıvamına getiriyor o sıvıyı o yüzden boşalmasi normal 2 günde bir yapıyosanız doğal olarak ilgisi az olur 1 hafta yapmayın bakın nasıl artar ilgisi :)

0|0
    0|0
  • "Nadiren boşalma" derken ?

0|0
    0|0
  • bence sana bağlı biraz seksi olmayı dene..ağzına falan al..ölçülerin kaç ? fiziki görünümde çok önemli

0|0
    0|0
  • 2 günde 1 normal. tutku meselesi karşılıklı uyuma, sevgiye bağlı. çok da takma cinsellik öcü olarak beyninize işlendiğinden de olabilir zamanla daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Değişik fanteziler deneyin zamanla monotonlaşma olmuştur...

0|0
    0|0
  • 1 ayda ne yaptın adama o kadar ya...

0|0
    0|0
  • Arayi acin biraz, bide nadiren diyosun ilginc

0|0
    0|0
  • biraz sıkıntıları varsa ondanda olabilir cinsellik beyinde biter çünki

0|0
    0|0
  • peki boşalmıyorda napıyo bir zaman sonra sıkılıp bırakıyomu boşalmadan eşin .*

0|0
    0|0
  • tabikide konuşarak aşabileceğiniz bir konu

0|0
    0|0
  • Sana davet gönderdım eklermısın ?

0|0
    0|0
  • konuş çöz bunu yoksa çok sorun olur ah ben her gün seks yapardım

0|0
    0|0
  • Bu yaşta böyle iseniz, sonunuzu iyi gözükmüyor. Anladığım kadarı ile eşin senden tahrik olmuyor.

0|0
    0|0
  • nadiren nasıl boşalıyor. her ilişkide boşalmıyor mu oraya tam anlamadım

0|0
    0|0
    • evet 1 aylık evliliyim süresince 4 defa boşalması olmuştur

• onun doktora gitmesi lazım buradan ne kadar ses cıksada doktordan iyisi bilemez

• aynısını bende yaşadım ve malesef şuan bekarım

0|0
    0|0
    • ekledim kabul edersen görüşebiliriz ordan

• birebir yaşayan biri olarak deneyimlerimi aktarabilirim ekle beni

Kızlar Ne Diyor 1

• ne kadarlık evlisiniz, neden bu noktaya geldiniz sizce sebep ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...