Vajinismus mu, başka bir şey mi?

cinsel ilişkiye prezervatifli girememe , parmak sokamam ya da herhangi bir cism sokamama sadece ilişkiye girebilmek bir hastalık mı? yani prezervatif takmadan oluyor ama ne parmak ne başka birşey sokamıormuş içine. nedir bu?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinusmus la alakası yok. Eğer öyle olsaydın hiç ilişkiye giremezdin. Senin ki farklı durum. Salt penis istiyor başka şeylere tepki veriyorsun. Jinekoloğa görün derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Vajinusmus değil. Vajinusmusta kasılıp içine hiçbirşey kabul etmeme durumu sözkonusu.

Normal cinsel ilişkide zaten partnerinizin penisi dışında bir şey girmesi gerekmiyor. Heralde okşanmasına ya da partnerininzin dudaklarının değmesini sorun etmiyorsunuzdur.

Öte yandan bu bir fobi.

Bunun çeşitli nedenleri olabilir.

Geçmişte istemeden tecavüz bilhassa birşeyler sokmaya çalışarak taciz veya tecavüz sorunu yaşamış biri de bu tepkiyi verebilir.

En doğrusu uzman bir psikoloğun yardımını almaktır.

Tabi yaşam kalitesini etkileyen bir durum varsa. Yoksa kafaya takmasın derim.

0|0
    0|0
    • yok sevgilisi yapınca hoşuna gidiyor. dudak mudak hepsi okey. sadece kendi kendine birşey sokamıor ve ssevglsı prezrvtfle yapınca zevk almıor

• psikolojik tedavi ya da sağlam partner şart

0|0
    0|0
  • bu bir hastalık ama ruh hastalığıdır

kesinlikle vajinismus değil internetten araştır vajinismus çok farklı bir rahatsızlık

0|0
    0|0
  • vajinismus değil

vajinismusta vajina hiç açılmaz her zaman kapalıdır

bu psikolojik bir durum prezervatifi dışınına vazaelin sürü

0|0
    0|0
  • Kim sokmamıyormuş

0|0
    0|0
  • Daha iyi ya işte sadece penis girer bol bol. En normali de bu değilmi sence. Söyle komşu kızına bundan memnun olsun ama korunmak için hap kullansın :)

0|0
    0|0
  • burda bir hastalık durumu göremiyorum. sen buna isteksiz mi davranıyorsun yoksa istesen de sokamıyor musun? vajina kendini mi sıkıyor?

0|0
    0|0
    • böle değişik bir hisse kapılınıyor . zevk alınamıyor ve huylanma desen değil değişk bişiy. kalem falan hak getıre .

• Telefonda çözeceksen, neden Ankaradaysa arasın diyorsun o kısmı anlamadım. Yiyen oluyor mu bu numaraları ? Belli ki oluyor :)))

• @düşengeç gerçekten telefonda çözüyorum. ankarada olmasının etkileri var. anlatırım istersen ;)

• alıştırmak lazım...

0|0
    0|0
  • Normal giriyorsa değildir

0|0
    0|0
  • senin kuku sıkıntılı

0|0
    0|0
  • takıntılısın.

0|0
    0|0
  • prezervatıfle nıye gıremıyor anlamadım ayrıca parmak daha kucuk neden gırmıyor

0|0
    0|0
    • bılmıor normal şey dışında hiçbişey sokamıor oraya

• yok ben değilm komşu kızı sokamıor:D

• yemezler canım :))

Kızlar Ne Diyor 2

• kişiden kişiye değişiyor bu durum

0|0
    0|0
  • o bende de var. Bende bilmiyorum nedenini. Eşim bile şaşırıyor.

0|1
    0|0
    • nıe ole acaba. özel bir soru sorucam ama burdan mı sorıyım?

• evet. nese şiimd dadancaklar:)

• geçmiş olsun çok canım ya. Gizle sorunu bunun için.

Yükleniyor...