Biseksüel mi, lezbiyen mi?

erkekleri sadece duygusal, kızlarıysa duygusal ama daha çok cinsel anlamda çekici bulan bir kız lezbiyen midir, biseksüel mi?..

Güncellemeler:
hatta erkekleri cinsel anlamda çok itici buluyosa?..:D
arkadaşlar o kız benim dedim mi?:D neyse yinede cevaplar için teşekkürler..:)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekleri duygusal bulup cinsel anlamda çekici bulmamak itici bulmakta ne demek? Sen ne sorduğunun fakında değilsin ki. Bu anlattığın kişi kimse kimlik bunalımında olan biri.

0|0
    1|0
    • peki o kişi ne?..:D

• kızları arzulayıp erkeklerden hiç etkilen miyorsa lez eğilimi vardıe. denememiş kızlarla ilişki yaşamamış kişi lezbiyenim diyemez. Önce denesin bakalım hoşuna gidecek ve devamını isteyecek mi. Haz alıp alamadığına bakmalı. Erkeklede hiç yapmadıysa bunu bilemez. Sonuçta erkeklede enazından sadece sevişerek denemeli ki hoşuna gidiyor mu istiyor mu devamını!

• peki, sağol..

Erkekler Ne Diyor 10

• sonuçta duygusallıkta cinselliğe kayacaktır.. bu durumda bisexual oluyosun..

0|0
    0|0
    • e itici buluyosa duygusala bağlayamıyo demekki :) lezbiyensin vazgeçtim

• Biseksüel olmak duygusal ya da cinsel ilgi gerektirir... "Ya da" diyor, yani birinin olması yeterli... Bu durumda biseksüelsin :) Aramıza hoşgeldin :)

0|0
    0|0
  • Benliğini şaşırmış denir o kıza

0|0
    0|0
  • güzelim sen lezbiyensin .her zamanda kızlardan hoşlanrsın .

0|0
    0|0
  • lezbiyendir .

0|0
    0|0
  • Bİ SEKSÜEL :)

0|0
    0|0
  • lezbiyen olur

0|0
    0|0
  • Biseksüellik oluyor bu..

0|0
    0|0
  • ben vurdurmayı seviyorum ya çok zevkli :D dur gizlenim :D

0|0
    0|0
  • hem kiz hemde erkekle seks yapmadikca biseksuel sayilmassin

iki erkek kanka olupta birbirini cok iyi anliyosa anlasiyosalar top olmuyolarya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• lezbiyendir

1|1
    0|0
  • erkeklere karşı en küçük bir his varsa bu duygusal cinsel farketmez o kız bisextir..

erkeklere tamamen notr olup sadece hemcinsine ilgi duyanlar lezbiyen.

1|0
    0|0
  • erkeğide cinsel yönden çekici bulman lazım bence lezbiyen

1|1
    0|0
  • sen bence tanımların anlamlarını iyice oku kafan fena karışmış :)

1|0
    0|0
    • bana açıklar mısın?

• Lezbiyenler erkeklere karşı hiçbişey hissetmezler.Ne duygusal ne de cinsel olarak. Eğer bir kız hem erkekten hemde bir bayandan hoşlanıp kendini o bayanla ilişkide düşünebiliyorsa tıpkı bir erkekle olduğu gibi o zaman biseksüeldir.

Yükleniyor...