Kapat

İşte yılın sorusu! Kızlar özellikle bakın! :)

Merhaba arkadaşlar. Yine ben ve yine ilginç ama güzel sorularım! :D Saadete gelelim. Merak ediyordum da neden biz erkekler kızların peşinde koşmak zorundayız ve onları etkilemek zorundayız? Hayır cinsellik anlamında söylemiyorum gönül kazanmak amacıyla söylüyorum. Zaten bilen bilir benim cinselliğe bakış açımı... Neyse. Demem o ki neden erkekler kızları etkilemek (veya argoca tavlamak diyelim) zorundalar? Kızlar erkekleri etkilesin peşinden koşsun ne var :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaradılış :D ama kadınlar erkekleri etkilemese erkekler onları etklemeye çalışmaz bence .d

1|0
    0|1
    • Ne alakası var? Kadınlar beni etkilemiyor mesela. Öyle etkileme çabasında da değilim. Çirkinim zaten.

• Ya dalga flan geçmedim arkadaşım yalan mı soylicem sana dalga geçicek bir durum yok her şeye dalga geçmem ben. Sadece gulerim bu dalga demek değil. Kotu hissettim lan kendmi.

• Kötü hissetme lütfen. Ben de biraz sert konuştum farkında olmadan. Sen doğruları söyledin böyle erkek mi olur değil mi? Ben niye yaşıyorum o bile belirsiz ya neyse.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• yapan var merak etme :)

0|0
    0|0
    • Yapan var ama kime sorarsan sor nerede olursan ol hep erkek kızı etkilemek zorunda :(

• :) hala romantiksen merak etme evde kalmazsın :P

• Kişiye göre. Eğer hak edecekse en kral romantik adam olurum :) Ama bakıyorum onu hak edecek bir kız göremiyorum.

• doğa gereği erkekler avcı kızlarda avdır, bunun tam terside olabiliyo zaman zaman

1|0
    0|0
    • Neden doğa gereği? Bu doğa kanunu nerede yazıyor? Kızlar erkekleri etkilesin onlar da insan biz de.

• o tip kızlarda var zaten sana denk gelmemiş:)

• Bana denk geldi gelmez olur mu. Ama genel olarak öyle değil.

• simndi devir degisti bazi kizlar kosuyor erkegin pesinden :D sana rast gelmemistir malum

0|0
    0|0
    • Genel olarak söylüyorum. Bu sitede de erkekler kızları tavlama peşinde. Demek ki hala durum aynı değişmemiş.

• yumurta sperme yüzüyor mu? sperm yumurtaya yüzüyor

0|0
    0|0
    • Sperm olmasa yumurtanın anlamı var mı peki?

• olmalı mı? ben her seferinde gittim begendiğim çocukla konuştum.istiyorsunuz kızlarda adım atsın bu konularda yalnız kalmayalım ama adım atılıncada cümle aleme duyuruyorsunuz böyle bir genelleme yapmak istemezdim ama çoğunuz bunu yapıyor

• Cümle aleme duyuran erkekler tam bir şerefsizdir. Sansür koymadım kusura bakma ama sinirlendim. Yani en büyük ayıptır o.

• Bilmem siz xy'siniz size düşer bu işler :d

0|0
    0|1
    • xy'siniz derken :)

• Arkadaşlar kavga etmeyin lütfen :) Sorunun güzelliğine bakın rica ederim. Arkadaş şaka baabında söylemiş bence de. Sakin :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğanın kanunu bu . dün bir belgesel izledim timsah dişiye kur yapacam diye kırk takla attı resmen

Ama bu yavaş yavaş değişiyor roller farklılaşmaya başladı .

0|0
    0|0
  • Alışılagelmiş bir durum.

Neden mi?

En gerçek nedenini yazıyorum ve sarsıyorum sizi burada.

Çünkü o içine girilebilen 20 cm. derinliğindeki kanal bizde yok ta ondan..

Çıkıntılar her zaman sorun olur, delikler ise gizemlidir hani..

Ondan..

1|0
    0|1
  • şu an ki hayat düzeninde dediğin şeyi bir kızın yapmaya kalkışması kız için erkeğin gözünde basit kız olmak demektir ve dostum ben hiç basit kız görmedim.

0|0
    0|0
  • kızlarında koşanı erkeğinde koşulanı var panpa şimdi öyle deme..

1|0
    0|0
Yükleniyor...