Anal ilşkiden zevk almamızın sebebi sizce nedir?

Arkdaşlar bu sorum özelikle kız arkdaşlara neticede daha çok anal ilşki yaşayanlar kızlar oluyor. bende gizlemeyeceğim düzenli bir ilşki var ve sıklıkla anal ilşki yaşıyorum (gay veya eşcinsel değilim tamamyle pasif kadınsıyım) ve çokte zevk alıyorum ama ben mantığını kuramadım piskolojik bişeymi bilmiyorum ama ben aşırı zevk alıyorum hatta bazen titiriyorum bile zevkten okadar yani sizde böyle zevk alıyormsunuz ve neden oluyor sizce bu zevk orda bir bölgemi var zevk almayı sağlayan ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Psikogenetik ...

Yeryüzünde 2 değil , tıbba göre 5 cinsiyet yaşar ...

Erkek

kadınsı erkek

hem kadın hem erkek

erkeksi kadın

kadın

Sen kendini bildn bileli bu yapı ve huyda isen ve bunu kazanmana sebep olan dıştan bir etken bulunmadı ise , yüksek ihtimalle sen 2ci gruptan birisin . Kendini gay ya da türkçesi escinsel nitelemiyorsan yani bu konuda bilinçli arayışın yoksa , tıbben sorun yok. Ama sosyal olarak var,

ara cinsler çoğu toplumda kabul edilemiyor. Bizde Osmanlı da Hünsa diye adlandırılan bir 3cu cins sınıfı vardı ve yasal hakları da belliydi ama Türkiye cumhuriyeti toplumunda hünsa'lara tahammül gibi bir kıstas ortaya atıldı ve yok edilmeleri uzak durulmaları gereken varlıklar olarak nitelendirildiler.

Bu arada ,bölgede duyarlılık olmaz , sadece genetiğine uygun psikoloji seni konuda doyuma goturuyor olabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bazen erkeklerden tiksiniyorum

0|1
    0|0
  • neeeeeeeeeeeeeeyyyyyy?

0|0
    0|0
    • yeterince açık değilmi soru

• neden hatunlar da çok zevk alıyor erkek işini biliyorsa...

• ben hatun değiilim ayrıca ama zevkte alıyorum

• Birini daha kaybettik , hüüüüüüü:(

0|3
    0|0
    • bu mantığıa çok sinir oluyorum ben... ben erkekliğide denedim ama kesinlike bu daha zevkli ve benimde bu zevkli almaya hakkım olduğunu düşnüyorum

• kıyma kendine , bize de tabe :(

• size nsl bir zararı oluyo gerçekten merak ediyorum :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Gay eşcinsel değilsin ama pasif kadınsısın, rol değiştiriyorsun yani. Seninle birlikte olan kadın bunu nasıl kabul ediyor?

0|1
    0|0
  • amerikan p*rnoları panpaa..

0|0
    0|0
  • kadınlarda zevk alıyor sadece biraz acıdığı için çekiniyorlar yoksa güzel yani

0|0
    0|0
  • Anal yoldan birisi senle birlikte olduğunda boşalabiliyormusun hayır o zaman bu psikolojik

Ayrıca gayın önde gidenisin

0|0
    0|0
    • boşalabiliyorum ewt ve hayda değilim

• Tıp tarihinde bir ilk olursun heral boşalabiliyorsan o diğer uyaranlarla oluyordur sadece penetrasyonla orgazm olmaz

Yükleniyor...