Hamile kalma ihtimalim var mı?

dün erkek arkadaşımla birlikteydik. bakire olduğum için sürtünmeyi yaptık. ben ne olur olmaz diye altıma şort giydim tabii çamaşır ile ped de vardı ama o çıkardı tamamen üstüne. iki kere boşaldı boyun göğüs bölgeme. ben de boşaldım birkaç kez onun üzerinde iken. bugün bu siteden ve internet üzerinde bu ilişkiyi araştırdığımda hamile kalma riski varmış boşalma olmasa bile zevk suyu ihtimali. acaba ben de hamile kalır mıyım?lütfen doğru dürüst cevap verin

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• dalga geçmemiz için elinden gelen çabayı sarf etmişsin. ve bir de dalga geçmeyin diye uyarıyorsun. sen ne saçma şeysin öyle.

sen neyi nasıl araştırdığını bile bilmeyecek kadar cahil ama o kadar haltı yiyecek kadar şeytansın

zevk suyunda sperm taneleri az da olsa var evet. ama zevk suyunun akacağı deliği kapamışsın kızım bu ne saçmalık. hem short hem külot hem de ped var sen zevk suyundan bahsediyorsun.

bunca haltı yemeyi öğreneceğinize önce riskleri öğrenin. biraz bilim öğrenin.

sperm bir canlıdır. sperm virüs değil gebelik de enfeksiyon değildir. dokununca bulaşıp gebe kalınmaz.

200 milyon sperm oplin sıvısı ile savaşıp ancak rahime 1 tane ulaşıyor. bir kaç tane mezideki sperm senin çamaşırlarını pedini aşıp sonra da oplinle savaşıp fallopa ulaşmaz

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ama kulak deliklerini kapamamışsın yaaaaaaaaaaa. offffffffff yüksek ihtimalle hamilesin...

0|1
    0|0
  • sürtünen sürtünene arkadaş

0|1
    0|0
  • kızım kapı kapalı diyosun. kapalı kapıdan sperm nasıl girsin yaa allahım beyin ver.

2|0
    0|0
  • belki cildin tenin spermi emer ordan rahmine yollar .belkide spermler hava ile uçarak gelir hamile kalırsın

1|0
    0|0
  • Panik yapma eğer böyle bir ihtimali ortadan kaldırmak istiyorsan ertesi gün hapı kullan. Ama unutma insan sokağa çıkmazsa bile evde ölüm riski var. Buda bunun gibi birşey îhtimal var ama %5

0|0
    0|0
  • Boynuna ve göğsüne boşalmayla hamile kalırsan dünyada ilk olursun

0|0
    0|0
  • durumun kötü kesin hamilesin

1|1
    0|0
  • Çamaşır, ped ve şort... Güvenlik kalkanı kurmuşsun resmen ne hamileliği ya :D

0|0
    0|0
  • yoksun değilsin

0|0
    0|0
  • yine bir birliktelik yine sürtünmek:D:Dbu sürtünenler acaip komik geliyo bana:D

0|0
    0|0
  • birlikte olurken bizemi sordun lan davar? kesin 100/100 ergensin..

3|3
    0|1
  • belli mi olur :D adını ne koyacaksınız :D

2|0
    0|0
  • ya kim bu sürtünenler çok gülüyorum bunlara:D

3|1
    0|0
  • bakireyken hamile kalan ilk insan olarak tarihe geçebilirsin..

0|0
    0|0
    • bakire iken kalınıyormuş, bakire olmak gebeliğe engel değilmiş

• doktor sitelerinde falan böyle şeyler yazıyordu

• @gürakansu gerçekten bunu yazdığına inanamıyorum. Hz. Meryem le bu kızı nasıl aynı kefeye koyabildin ?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kurşun geçirmez yelek giymediğinden hamile kalma olasılığın çok yüksek .

2|1
    0|0
  • evet hamilesin bebeyyim

0|0
    0|0
  • Ya bu sperm matkapmı evladım:D haydar dümenin cewabı:Dkorkma bşi olmaz:)

1|0
    0|0
  • Ya ama yeter be ne surtunmeymis arkadas :(

0|0
    0|0
  • Soerm zaten krem gibi birşey boynuna sür 2 gün sonra hamile kalırsın kezbanım.

0|1
    0|0
  • adını kız olursa sazancık

erkek olursa sazan can koyun vasiyet ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...