Aranızda gay olan var mı?

Sadece merak ettim aranızda gay olan var mı? ve gay olmak nasıl bir şey ? gayler kendini nasıl tatmin ediyorlar.

1|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bırde guncelleme yap lez olan varsa onlarda yazsın

2|2
    1|1
  • valla bilmiyomda karısızlıktan o yola gidecez artık aranızdan birisi bana yardım etsin...

1|3
    1|2
  • ben varım, kendimi seviyorum, yakışıklıyım, futboldan da anlarım çok da iyi oynarım, pasif geyim... gey olmak zordur, çok yakışıklı bir erkek görürsünüz, arzularsınız ama sadece arzulamış olursunuz...

0|3
    0|0
  • iğğğğğ

0|0
    1|1
  • olsada söylermi burda gay olduğunu :D

0|1
    0|0
  • gaylar..ınsanlıktan cıkmıs ınsanların baska bır organla dısa vurulmasına hatta daha ılerı gıdıp hem cınsıne vurmasıynan meydana gelen hormonal ve homojen bır yapıdır..

0|1
    7|7
    • çok mu uğraştın o cümleyi kurmak için.beynin hasarlanmış zaten çok kullanma yazık.

• ben önyargili olmak istemem ama bence ben gayim diyenin bi cogundaki sey piskolojik rahatsizlik.eger birisi cocukluktan beri öyle düsünüyorsa ozaman is farkli tartisilir. ama insanlar sonradan gay oluyor. seks hayatlarinda sinir yok ve herseyi tattiktan sonra siradanlasmaya basliyor.kadinlar ilgisini cekmemeye basliyor,daha baska seyler deniyor oda siradanlasiyor sonra yeni seyler yeni zevkler tatmak istedigi icin aramaya basliyor yine.bence bu.bu yüzdende yanlis örnek oluyorlar diye düsünüyorum

• objektıfsel bakarak subjektıf bı cevap verdım amma olay olmus beee bu eksılerı kım verdı merak edıom :) sıtede gay varrr anuuummmm ):):):):)

• Allah karşı cinsi niye yararttı

0|2
    0|1
  • bayanlar dururken erkekler ilgimi çekmekten çok tiksinti veriyor

0|2
    0|1
  • Street Fighter oyununda bir GUY vardı ama?

0|0
    0|0
  • Güzel soru.Hiç aklıma gelmemişti.

0|1
    0|0
  • allaha şükür değilim vala

0|0
    0|1
  • Mutlaka vardır ama aktifmi yoksa pasifmi o önemli olan.Yoksa bisexüelmi

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1