Kızlık zarı mı, vajina girişi mi?

ben ilişki yaşamadım ama merak ediyorum. En dışdaki büyük dudakları açtığım zaman genital temizliğimi yaparken idrar deliğimi rahatlıkla görebiliyorum ve onun altında ıkınmayla açılan bir açıklık var burası kızlık zarımı oluyor yoksa vajina girişimi? forumlarda kızlık zarı vajina girişinin 1-2 cm içinde olduğu yazıyor.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• alt kısımda parmaklarınla ayırdığın zaman görebilirsin vajına girişini aynayla görebilirsin belki.çok derinlerde değil kızlık zarı ama o kadar da dışta değil yani

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• İki açıklık var üstteki idrar açıklığı alttaki dediğinde vajinal giriş.Zar içerde dediğin gibi.

0|0
    0|1
    • yani alttaki delikten kızlık zarını aynada görmek zor öyle mi?

• Aslında değiişik bir yapı ancak resimle görsen daha iyi anlarsın bunu

• doktor özel muayeneyle görürmüş. sen göremezmişsin. ulan doktor da mercekle bakmıyorki ona. gözüyle bakıyor. sen de bak gözünle sen de görürsün kızlık zarını.

kızlık zarı da öyle o kadar içerde degil. vajinanın tam girişinde, ve o girişi çevreleyen et parçası. daha da anlamayana resimle gösteririm.

gizli kız arkadas, sen de kendi kızlık zarını aynada görebilirsin, sadece hangisi oldugunu bilmen yeterli.

• bu zmana kadar arastırmamıs olmana sasmalı :) al sana lınk link

kızlık zarını gozle ayırt etmen oldukca zor. aynadan felan bakman gerekır. kı o zman bıle belırsızdır.. genelde vajına gırısının 3-4 cm ııcınde oluyor

0|0
    0|0
  • Fazla kurcalama, ilişki yaşadığında penis yolunu bulur, endişelenme doğuştan kapalı vajina olmaz.

0|0
    0|0
  • orası penisin girdiği deliktir kızlık zarıda o deliğin içindedir fazla kurcalama oraları sonra uzulursun.

0|0
    0|0
  • evet anlattiklarin dogru kızlık zari 3 ila 5 cm içerdedir... onu göremzsin sen canim :)

0|0
    0|0
  • bi bilene göster en iyisi :)

0|0
    0|0
  • hiç incelemedim okadar :D bilmiyorm valla

0|0
    0|0
  • boşver ya neyini merak ediyon

0|0
    0|0
  • 3-5 cm içerde 1-2 değil :)

0|0
    0|0
  • Merak iyi bir şey değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet de dikkat et sakata gelme ay içim bir tuhaf oldu kusucam yahu kendını tanıda o kaadar detaya ınme parnak neyım bak sakın ola yanlıs bısey yapma ıkınmaya kalkma sakat işler

0|1
    0|1
    • öle bişi yapmıyorm.:D

• ıkınmayla yırtılsaydı, her büyük tuvaletinizi yaptıgınızda, cart cart giderdi. oraya penis gibi kalın birşey girmedikçe ırtılmaz. hatta iyice zorlamayla sokmadıkça hiç yırtılmaz

• otür vakkalar elıne gelmedıgı ıcın bılemezsın

Yükleniyor...